Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Polecane posty

Dziękuje Bracia za wasze komentarze i rady - naprawdę to doceniam.

Jakby nie było, bo tu nie chodzi o hajs wyciągnę z tego lekcje. Niestety chyba się częściej uczę na swoich błędach niż wyciągam z czyichś.

Napisano (edytowany)

Tak jest jak @Patton mówi:

w pracy nie ma kolegów.

Edytowano przez wrotycz
  • Like 2

Dnia 22.11.2018 o 19:57, Tramal napisał:

Jeśli masz ochotę i nie czujesz się z tymi ludźmi związany i nie wiążesz z nimi przyszłości, a czujesz się na siłach to zagraj w ich grę

Właśnie wręcz przeciwnie, stwórz własną grę. Ja też raz miałem podobną sytuację, w pierwszy tydzień chcieli mnie zajebać tak mnie ganiali. W drugi natomiast to ja dyktowałem kto ma jakiu status, a ten który mnie najbardziej nie lubił robił wszystko, żebym tylko nie był koło niego, gdyż wtedy robiłem z nim co chciałem (w sensie robiłem sb z niego jaja i miał przejebane, bo inni się z niego śmiali). Po dwóch tygodniach rzuciłem tą robotę w pizdu, bo raz, że pracowałem z patolami, dwa że szkodziła mojemu zdrowiu. Musisz zagrać we własną grę i przestać grać w ich. To jedyne wyjście ;)

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.