Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mosze Black

Użytkownik
 • Zawartość

  169
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

98 Świetna

O Mosze Black

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

529 wyświetleń profilu
 1. Nagroda Darwina jest przyznawana tylko samobójcom (tylko takim hardkorowym), więc nie będzie niestety.
 2. Czemu nigdy w roli testera nie występują samiczki? Bardziej by się to zgadzało, wszak broń powinien dzierżyć mężczyzna Swoją drogą ciekawe jak musiały wyglądać jego ostatnie chwile życia: "Miiiiiś zobacz ile mamy like"ów i subskrypcji, miiiiiś kocham ciem, miiiiiś coś ty taki sztywny, czemu się nie cieszysz?..." - podejrzewam, że mniej więcej (jeśli to był live) euforia trwała dość długo i dopiero po czasie samiczka jarnęła się, że jednak miś nie jest nieco zmęczony sławą i like"ami i wcale nie śpi ^^... Najsmutniejsze jest to, że ich córka będzie mieć już tą chwilę na zawsze w głowie.
 3. Musi być taka, która ma wysokie libido. Ta kwestia oraz to czy lubi seks jest do sprawdzenia właśnie w takowym związku
 4. Mógłbyś zdradzić jakie (oprócz nauki języków) są te dobrze płatne umiejętności? I zakładając, że powiedzmy rocznie osoba x (niekoniecznie ja) traci na pierdoły 1020h to ile według Ciebie przy minimum talentu da się zarobić?
 5. U mnie wymagania są podzielone na dwa typy i skreślone są: 1. Związek (taki związek z możliwością awansu na małżeństwo): -nie dziewice -nie lubiące się bzykać lub jakieś jebnięte typu: seks tylko do prokreacji itp. -palaczki, ćpunki, hazardzistki, pijaczki -mające choroby psychiczne lub jakieś dziedziczne -imprezowiczki -feministki lub inne lewaczki -głupie i nudne dziewczyny, które nic nie powiedzą tylko cały czas siedzą i patrzą jak sroka w gnat jak coś się do nich mówi -wytatułowane -biedne (i ogólnie niezaradne życiowo lub rozrzutne) -księżniczki nic nie dające od siebie a cały czas wymagające od faceta -leniwe -z patologicznych lub toksycznych rodzin -brzydkie lub/i grube -takie które nie zgodzą się na intercyzę i plan wychowawczy 2. Bzykanie lub związek (tylko bez możliwości awansu wyżej): -żeby nie była gruba i w miarę ładna z "ryja" -bez chorób wenerycznych lub zakaźnych -żeby sobie za dużo nie wyobrażała -żeby miała wysokie libido Do tych dwóch kategorii mile widziane są dziewczyny z aparatem na zęby (aparat to +100 do wszystkich statów ). Ps. Włączając się do dyskusji wyżej i wykluczając fotoshop oraz ustawienie i oświetlenie mające za zadanie ukryć prawdę i zakładając, że nogi na awatarze są autorki, to mogę śmiało stwierdzić, że @Eleanor rzeczywiście ma świetne nogi .
 6. To jest idealna odpowiedź dlaczego chcą zastąpić białego człowieka murzynami i ciapakami ^^ .
 7. Odchudzić cyberguru o 16kg tłuszczu!

  Kurcze dziwnym zbiegiem okoliczności wczoraj (nie wiedziałem, że Marek też jest na diecie) poraz drugi w tym roku, tym razem już ostatni, (na serio) też rozpoczołem dietę i postanowiłem ograniczyć fasfoody (w szczególności kebsy) do 0 - żeby w końcu mieć ten lekko zarysowany kaloryfer . Także dodatkowa motywacja i trochę będzie wstyd (sam przed sobą) jak ujebe. Trzymaj się @Stulejman Wspaniały , dasz radę!!!
 8. Wiem, wiem, cały temat jest mi dobrze znany ale feministki drą ryja i chodziło mi głównie o to w tym aspekcie.
 9. Mamy fajny dział surwiwalowy, to trzeba go zapełnić fajną i merytoryczną wiedzą praktyczną, a więc do dzieła: Jak już przeżyliśmy katastrofę samolotu lub III wojnę światową to wypadałoby coś oszamać, ale najpierw upolować, tylko jak to zrobić, jak przeżyć? A więc to na co możemy polować zmienia się wraz ze strefą zamieszkania (podbiegunowa, umiarkowana, międzyzwrotnikowa). Nie należy również popełniać błędu taktycznego i nastawiać się na grubego zwierza, ponieważ to może nas zgubić. Warto również porostawiać kilka pułapek na mniejsze zwierzęta i sprawdzać co kilka dni, a nuż coś się złapie ^^ . Tak więc warto znać kilka najważniejszych pułapek, które będzie można zrobić z łatwo dostępnych materiałów i wykorzystać w dowolnej strefie klimatycznej. Są to pułapki na: -zające, króliki: występują w każdej strefie klimatycznej (oprócz arktyki, antarktydy i niektórych wysp), pożywne, szybko się mnoży, więc nie wytrzebimy szybko całej populacji (mamy czyste sumienie jak ktoś jest wrażliwy i cały czas jedzenie), można również je zahodować - są do tego świetne, mogą robić nowe króliki z szybkością minimalnie 10 sztuk na 2 miesiące, od jednej samicy. Tak więc warto nauczyć się je łapać - żywe: Jak widać zrobić tą pułapkę może nawet dziecko, jest łatwa, praktyczna, królik żywy - można zahodować lub zjeść od razu. -Ptactwo: występują wszędzie nie ma chyba miejsca, gdzie by ich nie było. Tak jak króliki są idealne do, hodowli, a nawet lepsze, gdyż oprócz całkiem niezłego rozmnażania mają jajka, a jajka to bardzo duże ilości białka, plus można umieścić w dole z ziemią (2,3 metrowej długości) i wytrzymają kilka dni, dodatkowo jak już zrobi się zbuk można używać jak w średniowieczu zgniłe zwierzęta. Jak złapać ptaszka?: -ryby: występują absolutnie wszędzie, można dodatkowo ususzyć i mieć nawet na miesiąc dzięki temu zapasy żywności. Przykładowe pułapki (w Polsce w ten sposób dają się łapać węgorze lub sumy, pułapka nr 3 jest dla wszystki innych Polskich ryb): -węże: jeśli przyszło nam żyć tam gdzie występują warto je umieuć złapać z 2 powodów: 1 jadem można zatruć strzały, 2 w świecie bez pieniędzy ich skóra to towar luksusowy, więc jak zrobimy naszej myszce buciki ze skóry węża albo jakąś torebke to jesteśmy super samcem alfa, który obroni, zdobędzie żarcie i jeszcze zrobi torebkę = super bzykanko, coby inna myszka takiego samca nie przejęła. Pierwsza wersja jest dla wodnych węży, druga dla lądowych. -krokodyle, aligatory, kajmany: z tego co słyszałem to ich mięso jest niejadalne, ale zęby można potraktować jako groty strzał, a skóra jest idealna na pancerz. Od siebie mogę pokecić świetne kanały n yt o tematyce pułapek (jeśli mogę): KJ Channel i Cambodia Daily Life. Kanały fajne i ciekawe - na pierwszym trochę bardziej zaawansowane pułapki, na drugim mogą zrobić je nawet dzieci (w warunkach przetrwania można kazać dziecku rozkładać pułapki a samemu wyciągać wieczorem zwierzynę).
 10. Mamy fajny dział surwiwalowy, to trzeba go zapełnić fajną i merytoryczną wiedzą praktyczną, a więc do dzieła: Jak już przeżyliśmy katastrofę samolotu lub III wojnę światową to wypadałoby coś oszamać, ale najpierw upolować, tylko jak to zrobić, jak przeżyć? A więc to na co możemy polować zmienia się wraz ze strefą zamieszkania (podbiegunowa, umiarkowana, międzyzwrotnikowa). Nie należy również popełniać błędu taktycznego i nastawiać się na grubego zwierza, ponieważ to może nas zgubić. Warto również porostawiać kilka pułapek na mniejsze zwierzęta i sprawdzać co kilka dni, a nuż coś się złapie ^^ . Tak więc warto znać kilka najważniejszych pułapek, które będzie można zrobić z łatwo dostępnych materiałów i wykorzystać w dowolnej strefie klimatycznej. Są to pułapki na: -zające, króliki: występują w każdej strefie klimatycznej (oprócz arktyki, antarktydy i niektórych wysp), pożywne, szybko się mnoży, więc nie wytrzebimy szybko całej populacji (mamy czyste sumienie jak ktoś jest wrażliwy i cały czas jedzenie), można również je zahodować - są do tego świetne, mogą robić nowe króliki z szybkością minimalnie 10 sztuk na 2 miesiące, od jednej samicy. Tak więc warto nauczyć się je łapać - żywe: Jak widać zrobić tą pułapkę może nawet dziecko, jest łatwa, praktyczna, królik żywy - można zahodować lub zjeść od razu. -Ptactwo: występują wszędzie nie ma chyba miejsca, gdzie by ich nie było. Tak jak króliki są idealne do, hodowli, a nawet lepsze, gdyż oprócz całkiem niezłego rozmnażania mają jajka, a jajka to bardzo duże ilości białka, plus można umieścić w dole z ziemią (2,3 metrowej długości) i wytrzymają kilka dni, dodatkowo jak już zrobi się zbuk można używać jak w średniowieczu zgniłe zwierzęta. Jak złapać ptaszka?: -ryby: występują absolutnie wszędzie, można dodatkowo ususzyć i mieć nawet na miesiąc dzięki temu zapasy żywności. Przykładowe pułapki (w Polsce w ten sposób dają się łapać węgorze lub sumy, pułapka nr 3 jest dla wszystki innych Polskich ryb): -węże: jeśli przyszło nam żyć tam gdzie występują warto je umieuć złapać z 2 powodów: 1 jadem można zatruć strzały, 2 w świecie bez pieniędzy ich skóra to towar luksusowy, więc jak zrobimy naszej myszce buciki ze skóry węża albo jakąś torebke to jesteśmy super samcem alfa, który obroni, zdobędzie żarcie i jeszcze zrobi torebkę = super bzykanko, coby inna myszka takiego samca nie przejęła. Pierwsza wersja jest dla wodnych węży, druga dla lądowych. -krokodyle, aligatory, kajmany: z tego co słyszałem to ich mięso jest niejadalne, ale zęby można potraktować jako groty strzał, a skóra jest idealna na pancerz. Od siebie mogę pokecić świetne kanały n yt o tematyce pułapek (jeśli mogę): KJ Channel i Cambodia Daily Life. Kanały fajne i ciekawe - na pierwszym trochę bardziej zaawansowane pułapki, na drugim mogą zrobić je nawet dzieci (w warunkach przetrwania można kazać dziecku rozkładać pułapki a samemu wyciągać wieczorem zwierzynę).
 11. Według mnie lepiej się tego nie da ująć, dodam, iiż jest dość prawdopodobne, że po wyrównaniu 50/50 dodadzą trzecie stronnictwo - homoniewiadomo i będą dążyć do 33/33/33 tylko, że wtedy im się za chuja nie będzie po równo zgadzać i będą coś musieli zrobić z tym 1% . Kto wie, może ten 1% zyskają zwierzęta i to będzie początek walki o równe prawa zwierząt.... XXIw. a kobiety pomimo wszelkiej logice, rozumowi i samej biologii traktuje się jakby były upośledzone umysłowo w stopniu ciężkim. Zamiast poczytać kilka książek psychologów ewolucyjnych lub Marka jeśli się tamtych nie rozumie i w końcu zatrybić, że kobiety i mężczyźni są RÓŻNI a równi powinni być wobec prawa i danych im możliwości rozwoju, to lansuje się jakąś spierdolinę umysłową, która ogłupia i lasuje mózgi i później krzyki femiidiotek: stworzmy z tego normalne społeczeństwo, wszystkiemu winni i tak "menszczyźni"...
 12. Bo to prawidziwy samiec alfa jest
 13. To tylko zły program (złe wychowanie), to nie jest normalny stan, ale można to naprawić ^^. Jejciu, jak szmacić (chociaż z tym upokorzeniem faceta się zgodzę) Po prostu okazała się słaba (tak jak słaby jest biedny facet) i źle wybrała oraz nie potrafiła faceta utrzymać - koleżanki już jej to przypomną i ładnie ubiorą w słowa Na tym świecie jest tak, że zawsze trzeba wybierać z pozycji siły. Wtedy ma się to co chce. Jak z pozycji siły ma wybrać biały rycerz (co chuja ogarnia w temacie), dodatkowo często słabo zarabiający? On dziękuje wszystkim Bogom tego świata, że znalazł w końcu tą swoją wymarzoną ciasnotkę i już zawsze będzie szczęśliwy - tacy wybierają laski z dużym lub baaardzo dużym przebiegiem (najlżej mówiąc ). I każda ze stron jest zadowolona -win-win. Natomiast faceci ustawieni, którzy są wysoko ww drabinie społecznej biorą sobie młode kobitki (które leją ze szczęścia, że dorwały takiego faceta, a ich koleżanki umrą z zachwytu), najładniejsze i dziewice (lub z małym przebiegiem; zależy od światopoglądu). I mniej więcej tak to wygląda, wiedząc to trzeba się starać być na samej górze i jesteśmy zadowoleni. Gdyby inaczej to działało to dawne prostytutki bezproblemowo zakładałyby rodziny i jeszcze chwaliły się znajomym, że ich praca to misja i niosą ulgę i wybawienie. Oczywiście kobiety i tak zaprzeczą (bo taki mają interes ), ale tak to wygląda. I jeszcze taka dygresja i ciekawostka - kilka miesięcy temu miałem pannę na FF, jakieś dwa tygodnie, ale intensywne dwa tygodnie. Niedawno będąc w galerii spotkałem ją zupełnie przypadkowo (jaki ten świat mały) z prawdopodobnie jej chłopakiem - całowali się i przechodzili obok mniej więcej skończyli i stanęli przedemną jakieś 2m. Oczywiście Black sb wszystko przypomniał, ułatwił to fakt że panna robiła jednego z lepszych lodów jakie miałem robione i z szelmowskim uśmiechem do nich podszedłem. Jakież było przerażenie w jej oczach gdy powiedziałem do niej cześć i dla jaj trochę zagadałem co tam u niej (pewnie myślała, że może się wydać), oczywiście przedstwiła mnie jakoto dawnego kolegę, jej chłopak nawet mnie trochę chyba polubił i się rozeszliśmy. I teraz moje osobiste przemyślenia: mając kobietę nie będącą dziewicą jaką mamy gwarancję, że ten dziwnie zadowolony kolega, tak ładnie się szczerzący jej nie obrabiał, a już przy kilku takich kolegach...według mnie to jest upokarzające i dlatego (co wiedziano już od starożytności) z jednymi kobietami się żeni a z innymi tylko bzyka (w celach naukowych oczywiście). I tylko od mężczyzny i tego jak pokieruje swoim życiem zależy gdzie tak naprawdę będzie w tej drabinie społecznej - czy tym który się uśmiecha a swoją pannę/żonę miał dziewiczą, czy tym do którego się uśmiechają i nie wie o co chodzi lub nie chce wiedzieć Ale żeby nie było jednostronnie - kobiety muszą wybrać takiego, który nie zostawi i utrzyma (jak zawsze było) i jeśli wybiorą źle to jest to ich wina (tak nie bójmy się o tym mówić, zjebały). Dawniej w takiej sytuacji mogły liczyć na samca z samego dołu hierarhi (on dość często godził się też na nie swoje dziecko), ale z racji tego, że mamyto XXIw. mają białego rycerza ^^ i mogą do końca studiów skakać na kutangach ii orgazmusach, a później zajebać frazesem, że przeszłość się nie liczy i wybrać miłego misia (i jak wyżej wspomniałem w tej sytuacji tak naprawdę i misio i taka kobieta wygrywa). Tak poza tymtym wątek miałbyć owięcej czymś zupełnie innym, więc moja rada do @Doemi , jeśli piszesz, że chodzisz po ścianach i masz chcicę to lekarstwem jest - tinder! Znajdziesz kogo blbd chciała, czy studenta, czy gościa po 30itp. . Jednakże najpierw musisz wybić swój lęk przed portalami internetowymi tego typu. Tak więc - miłej zabawy ^^ !!!
 14. Filmik ten dedykuje dla miłośników resocjalizacji i jednocześnie przeciwnikom kary śmierci. https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DThIcAHSo-WU&ved=0ahUKEwiYm-OfjcnZAhVjJMAKHf77CD8Qo7QBCCQwAA&usg=AOvVaw0LjoQGdz9yyRUUbEiFFeX2
 15. @Ksanti i nie ma znaczenia ilość kutangów, które dziewczyna miała w sobie Pamiętaj, jeśli to prawdziwa miłość to przetrwa tą próbę Liczy się tylko przyszłość i wasza miłość
×