Jump to content

Mosze Black

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  568
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

521 Świetna

About Mosze Black

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,468 profile views
 1. @Tamsamjak na moje to po prostu Ty to źle rozegrałeś i byś mógł mieć spokojnie bez jakyś odpowiednio zagadał. Druga sprawa, że bez gumy z prostytutką no to ja bym się nie odważył.
 2. Tak, a Ty byłeś tylko wyjątkiem, któremu jednak by dała xd
 3. @Mmariowariograf można oszukać, dlatego się go nie stosuje.
 4. Kilka lat wstecz potrzebowałem kilku tys. żeby zachować płynność, przypływ co miesiąc stały, bez długów itp. chciałem niewielkie pieniądze, ale miałem mało czasu, a sprawa była pilna - nie da rady, wypierdalać. Obszedłem się bez banku, załatwiając to na około. I potem jak już mam na nich wyjebane, dokładnie w tym samym banku, w tym samym odziale i nawet ta sama pracownica, jak już nie potrzebuje (ale od czasu do czasu tam jestem) to zawsze się pytają i wkurwiają, czy bym świetnego kredyciku nie chciał tak elegancko oprocentowanego, jak już nie potrzebuje. I teraz to nagle mam perfekcyjną histo
 5. @Kosikcały myk nie polega czy suplementujesz, tylko ile suplementujesz i czy masz niedobory, a tego bez badań na witaminy i elektrolity się nie dowiesz.
 6. To ma taki sens, że właśnie jest to wprowadzane żeby było o tym słychać, ale nie było uciążliwe, natomiast w Polsce na odwrót.
 7. Nie byłbym tego taki pewien, Wy myślicie, że żydzi to taka jednolita masa, a sobie piczytajcie jak ci z Ameryki poświęcili w trakcie drugiej tych z Europy, jak to na statku uciekinierów nie wpuścili itp. A tak btw z kąd wiecie, że to nie w palestyńczyków tymi szczepionkami ładują i w statystykach piszą inaczej, albo po prostu sobie tak w statystykach piszą. Zobaczcie co się u nas dzieje jak pozytywny test potrafią ludzie dostać, którzy się wogóle nie testowali. Wy patrzycie na szum medialny i wam się nie chce tych informavji weryfikować, wierzycie tym, którzy zawsze nas jevali - p
 8. Ale jak to, nie jestem na bierząco obecnie z tym covigównem, ale to ta sama Australi, która zaledwie kilka miesięcy temu odwalała taki cyrk z tym covidem?
 9. @rezysstorrozumiem dobrego milfa, ale to nie jest milf, to jest pruchno xd. A ze zdobywaniem takiego pruchna to nic trudnego nie ma, wystarczy tylko podbić, możliwe też że zapewnić, że to nie są jaja xd.
 10. Tu feminizm jest tylko przykrywką użytą przez służby, tak naprawdę to nie chcą rozruchów i żeby się faceci zbierali i zaplanowali coś.
 11. Ja tego policjanta popieram, trzeba docisnącć to bydło i totalnie upodlić, wtedy coś w końcu zatrybią. Jak jednemu odjebią dziecko, drugiemu żonę, trzeciemu rodziców to wyjdą momentalnie z matriksa. A moja cierpliwość się skończyła jak 4 raz jakiś kutaz tego pokroju chciał się ze mną bić bo maseczki nie mam. Od tamtego czasu miarka się przebrała i jestem za 10% odsiewem najgłupszej części społeczeństwa (w naturalny sposób szczepionkami, lub głodem) żeby ludzie w końcu otworzyli oczy. Wtedy iq narodu wzrośnie i będzie można coś zdziałać. A ja sb poradzę jak zawsze, w przeciwieństwi
 12. @Orybazydochodzę do siebie gorzej niż po covidzie😂😂😂 Już postraszyłeś? Ostatnimi czasy tą granicę przekraczałem w każdą stronę i ani jednego strażnika nie było ani nawet nie miał się pojawić. Takie bajki to się wciska ludziom, którzy rzeczywiście nie podróżują i w to wierzą. Proporcje się zgadzają, tylko usuń przeczenie😜
 13. A to ja jestem szur i foliarz xd
 14. Nie to Ty je masz i dobrze wiesz, że mówię prawdę. Ty przeczysz naturze świata i naturze ludzkiej, jak więc mógłbyś mięć rację? Dyskutować można z ludźmi inteligentnymi, jak dyskutować z kimś kto twierdzi, że rzeka płynie z ujścia do źródła i jest oburzony, gdy ktoś mu mówi, że jest nieukiem?
 15. Libertyn, szczerze? Taki element o ilorazie inteligencji niewiele przekraczający tenże iloraz od mojego psa najwięcej będą skomleć i najbardziej będą jebani w tej nowej rzeczywistości. Jesteś nowym proletariatem i to jeszcze z uśmiechem na ustach. Wszyscy Ci, którzy widzą co się naprawdę dzieje sobie jakoś poradzą. Ale tacy jak Ty będą jebać za przysłowiową miskę ryżu. Właśnie piszesz o sobie. O zniewieściałym osobniku męskim, z przepranym dodatkowo mózgiem czyniącym go niewolnika xd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.