Jump to content

Mosze Black

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  547
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

481 Świetna

About Mosze Black

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,123 profile views
 1. Przecież ona też xd. Gra Ci na emocjach, zostawiła Cię już z pierwszym lepszym głupkiem. Pokazała już ile dla niej znaczysz. Zdecyduj się ją przygarnąć bo wiesz, przeszłość się nie liczy, to wtedy bd Ci mówić, że jesteś BOHATEREM. Nie wiązać przyszłości z kimś kto już pokazał ile dla takiej osoby znaczysz 😜.
 2. W Paryżu na wygnaniu nawet się stronnictwa potworzyły i Mickiewicz należał do Litewskiej sekcji. Oczywiście wszystkie sekcje żarły się między sobą i obwiniały przez kogo tak się stało. Nawet Towiański sekte założył i Mickiewicz do niej należał i się do Napoleona modlili xd.
 3. @absolutarianinz drugiej strony zobacz, że to jest właśnie to co pewni ludzie chcą osiągnąć - wymieszać wszystko ze sobą. Nawet Ci inteligentni biorąc Hinduski lub Azjatki to robią. Wieczna ucieczka jest niemożliwa, trzeba podjąć opór a możliwe to bd jak większość głupców zostanie upodlona i zubożona. Teraz trzeba umacniać siebie.
 4. @Mmarioz drugiej strony ja w tego typu programach nie rozumiem jednego. Dlaczego taki człowiek po prostu nie zapłaci za testy DNA i bd wiedział na czym stoi, to są grosze. A idąc tam traci swoje dobre imię.
 5. Gościu miał szczęście, że klub obstawiony swoją ekipą, bo inaczej jakby z biało rycerzami był to by to się mogło naprawdę źle skończyć...
 6. @Libertyntak z ciekawości połączenie grafiki z Holandią jest przypadkowe, czy akurat ta branża się tam dobrze rozwija?
 7. Jesteś już na maksa zlewaczały, przy takim podziale takie coś jak rozwód nie istnieje😜 Ale do tego potrzebne są w społeczeństwie wartości i stary, dobry ostracyzm.
 8. @Wolverine1993To akurat efekt tego, że wszystko na świecie opiera się na dolarze i to on jest wyznacznikiem cen. Dodatkowo tragiczna siła nabywcza złotówki coraz bardziej jeszcze osłabiana. Jak raz na rok z zachodu do Polski przyjeżdzam to za dokładnie to samo co rok temu jedzenia na miesiąc dodaje się 200 zł. Pamiętam czasy jak startowałem w dorosłość, jeszcze przed minimalną wydawało się około 400zł na miesiąc na jedzenie, trzy/cztery lata później 800 zł, wtedy też podjąłem decyzję o wyjeździe i nie żałuje. Teraz jest to około 1200 zł za dokładnie te same produkty. I
 9. A tak z ciekawości można wiedzieć kto, w sumie chętnie bym przeczytał.
 10. Nie zauważył tylko zrobił akcje propagandową parafrazując św. Pawła w liście do Tesaloniczan.
 11. Wcale nie został, wystarczy że nie weźmie sfeminizowanych i roszczeniowych europejek lub amerykanek kub australijek tylko kobiety z nieskażonych jeszcze tym gównem kultur 😜 Cała ameryka pld., Afryka, Azja i Europa wschodnia na niego czeka. On nie potrzebuje siłowni tylko wiedzy😜
 12. Black nadal jest xd a pink został zbanowany 😜
 13. Nie wzięło się z ogólnodestępnego kredytu. Doprawdy? Poczytaj jak było. Jedne narody drugie, żeby jednym żyło się lepiej. Pod pretekstem wolności, równości, braterstwa albo śmierci No to wyobraź sb co zrobią w takiej sytuacji deweloperzy, którzy mają kilkadziesiąt tysięcy mieszkań rocznie i jak to się odbije na resztę. To kredyt podbija cenę a skąd pomysł, że popyt powyżej podaży w wyludniającym się kraju? Postawili domy/kupili mieszkania za swoje czy na kredyt? 😊 Teraz masz niewyobrażalnie łatwo nauczyć się danej rzeczy ale
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.