Skocz do zawartości

Stań się władcą kobiecych emocji, a się od nich nie odpędzisz.


brama85

Rekomendowane odpowiedzi

@JoeBlue Masz rację w tym co piszesz. Jaja i zdecydowanie są ważne ale w jakim stopniu jaja potrafią zniwelować braki w wyglądzie? Wiem że brzmi to trochę jak wymówki,brak pewności.

Czy gość o słabym wyglądzie(ale nie milioner ani badboy tylko przeciętny facet) ma szansę na udany związek z laską o wysokim smv? Możliwe że kobiety mają ''próg brzydoty'' poniżej którego nie zejdą i choćbyś nie wiem jak dobrze się z nią dogadywał i rozśmieszal, pokazywał że masz jaja to ona i tak nie będzie się chciała z Tobą sexić? Mało jest przystojnych mężczyzn i kobiety poniekąd zmuszone są do brania tego co się trafi tylko mają tą przewagę że to one są podrywane przez stado białych rycerzy i ego rośnie. Potem taka laska zlewa na ulicy czy imprezie gościa o niskim smv który odważył się do niej podejść bo brzydki, bo nie ta liga. Znasz przypadek gdzie brzydki facet zagadał na ulicy ładną laskę i udało mu się coś ugrać? Może te pytania będą  wydawać Ci się głupie ale powiedz z własnego doświadczenia co o tym sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa, że przebijają w 100%.

Nie stoję na ulicy oglądając kto do kogo podbija, również nie jest tak że każdy przystojniak będzie miał każdą.

 

Cóż.

Żeby podbudować swoje samopoczucie musiałbyś zobaczyć mnie ale tego się nie da zrobić.

Nazwanie mnie przystojnym byłoby dużym minięciem się z prawdą a jednak trochę bab mi się przez ręce przewinęło.

Ile?

Tego też nie mogę powiedzieć, obiecałem im dyskrecję.

 

Podstawowy błąd jaki robisz już wymieniłem:

Myślisz jak facet.

Jeśli ty widzisz sytuację jak opisałeś - sądzisz, że dziewczyna tak samo ją odbiera.

W tym właśnie się mylisz.

Zacznij myśleć jak kobieta.

Niech ci pomoże siostra, koleżanka itp...

Da się zrobić choć nie do końca bo nie masz babskiego umysłu, naprawdę blisko babskiego sposobu myślenia są geje.

Może to jest dobra rada - pogadać z jakimś.

Wyłoży ci twoje błędy jak na talerzu.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.