Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Meg4tron

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  784
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1248 Świetna

About Meg4tron

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3044 profile views
 1. Z wykopu. Poniedziałek. Wiecie co to oznacza? 21 letni przegryw Tycjan właśnie wraca z dodatkowych zajęć z fizyki do swojego domu, pełnego intelektualnych rozrywek, gdzie w cichym kącie będzie pisać swoje harlekiny na wykop. Następnie zasiądzie do swojego komputera z czterordzeniowym procesorem i będzie grał w swoją ulubioną grę, dobrze się przy tym bawiąc, od czasu do czasu waląc koń, dając popis swej jurności i chuci. Przez swoje zakola i nadwagę ma czas na te wszystkie przyjemności.Co w tym czasie robię ja? Leżę na łóżku jak gówno pompowana przez jakiegoś chada, który nawet nie zapyta jak mam na imię. Wali tą swoją moszną w mój srom i charczy obrzydliwie. Podczas gdy Tycjan rozwija się intelektualnie, u mnie rozwija się chlamydia od kolejnego bolca. Wyższe uczucia we mnie umierają, tymczasem przegryw staje się szlachetniejszy z każdym dniem jego męki.Przez tzipe pregrałam życie. Co Ty na to @Analconda?
 2. @Mosze Red gdyby było tak jak piszesz. Ale raczej marne szanse. To jest chory kraj i nie dziwię się wcale, że dookoła jest znieczulica, ludzie chodzą zgorzkniali i rozgoryczeni. Prawo to parodia. Powinni ją teraz zagłodzić jak ona psa. Niewinnego, nieświadomego psa.
 3. Ale ten Anthony Joshua to przegryw. Jajowata głowa i zero kości policzkowych. Pewnie ma kompleksy chłopak.
 4. Kluby w dużym mieście, znany tam nie jestem. Ubrany byłem normalnie, bez oznak bogactwa. Tylko ironizowałem, że to beciak ale fakt - zachował się w porządku. Były fajne Pisałeś, że miałeś dziewczynę czy kilka nawet. Ruchałeś. Co się stało, że teraz jesteś w takim dole?
 5. Nie możliwe. Kłamiesz kurła! One lecą tylko na wyższych od siebie i to najlepiej minimum 20 cm Takie rzeczy tylko w erze.
 6. Jak bywałem w klubach to laski potrafiły łapać za włosy, ocierać się co chwilę, wejść przede mnie i tańczyć bardzo blisko a te odważniejsze podchodziły i od razu ocierały się dupą o chuja. Jedna tak jeździła mi dupą po parówie, że chwilę później podszedł do mnie jakiś gość i się pyta smutnym głosem czy to moja dziewczyna. Pewnie beciak który będzie wychowywał nie swojego dzieciaka. Teraz mam pytanie do ekspertów. Jestem przystojny, czy już jestem czadem? A jak czadem to którym bo widzę, że gatunek czadów ewoluował. @Analconda jak byś zamiast czytać o szczenach i badaniach poświęcił ten czas na polepszenie swojego życia to miałbyś chyba Ferrari. Tu się dzieją rzeczy jak w rezerwacie.
 7. Ją to wyjdzie drożej niż Ciebie te perfumy Oczywiście jak zechcesz kupić. Perfumy z Avonu są po około 50zł.
 8. Na Interii w poniedziałek dali artykuł. https://film.interia.pl/wiadomosci/news-365-dni-najlepsze-otwarcie-roku,nId,4318754#comments4-1 Niby takie gówno, nikt nie ogląda a komentarzy najebane, że ho ho. To już daje do myślenia. ALE... Daje najlepiej ocenione komentarze i widzę, że nasi się budzą. Wkleję najlepsze. Nie mam wątpliwości, że żaden facet nie wyda złamanego grosza na obejrzenie tej szmiry, ale powstaje pytanie co faceci powinni myśleć o kobietach -Polkach, które wybiorą się, żeby obejrzeć ten film? Jeśli na film będzie chciała pójść Wasza dziewczyna, to jak zareagować? czy powinniśmy odpuścić sobie związek z nią? czy tylko stanowczo swoje niezadowolenie z fascynacji tego rodzaju tematyką? Czy powinna nam się zapalić czerwona lampka, że dziewczyna, która chce oglądać w kinie tego rodzaju filmy jest upośledzona czy zaproponowała akurat ten film nieświadomie? Ile warta jest dziewczyna, którą fascynują takie filmy?wszyscy krzyczą o molestowaniu, metoo itd. A wystarczy, że przystojniak z milionami cię porwie i pozwoli sobie na coś więcej niż molestowanie - uwięzi cię, uczyni z ciebie niewolnicę seksualną, i już wszystkim babom przechodzi myśl o molestowaniu. Bo ładny, zadbany, BOGATY. Idol nagle, do którego się wzdycha, a nie zbok i bandyta. Gdyby porwał tę babę przeciętniak z pensją 2000 zł to byłby thriller, a nie romans erotyczny. Ile mogą zmienić w postrzeganiu pieniądze i luksusy, które te pieniądze zapewniają... Trochę mi wstyd za kobiety, które podniecają się tą szmirą i nie zauważają, jakimi hipokrytkami i materialistkami są... I w ten sposób zdegenerowane środowisko show biznesu promuje na cały kraj kulturę gwałtu... Nasze dzieci, nastoletnie, takie wzorce dostają z mediów... słabo widzę przyszłość tych dzieci...Czy ja dobrze rozumiem, że fabuła tego widowiska opowiada o tym jak kobieta została porwana, więziona i regularnie gwłaco%na? Rozumiem że przeciętna kobieta o tym marzy? Rozumiem, że panie, którym podobał się ten film i pieją nad nim z zachwytu, polubiły też tą scenę: główny bohater o urodzie a r a b a zmusza kobietę do s e k s u o r a l ne go i kończy w jej ustach, bez pytania, od tak, bo mu się tak chciało. Panie zachwycone bo pan brązowy, egzotic. Jakby to był Polak to byłby niesmak i wołanie do bojkotu tej produkcji...Smutne i żałosne. Żadna by tak nie chciała, nie lubią takich rzeczy a frekwencja takich filmów czy sprzedaż książek typu pisont twarzy Greya mówi co innego. Niedawno byłem w barze ze znajomymi i taka gadka szmatka się rozkręca. Coś tam było o tym, że kobieta się nie słucha. Mówię dla żartów, że ja bym zdjął pas od spodni i strzelił jej w dupe. Koleżanka chyba w przypływie szczerości i promili powiedziała, że w sumie ona by tak chciała. Jakiś czas później mówię o Grey'u a ona: - Nieeee, nie podoba mi się takie coś. Ta, kurwa, nie podoba
 9. To jest miej wyjebane a będzie Ci dane w wersji hard.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.