Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Meg4tron

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  683
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1008 Świetna

About Meg4tron

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2404 profile views
 1. No homo, ale ja Ciekawe kogo wybiorą za 20 lat jak już takiego rzeczy odwalają, może najseksowniejszym mężczyzną zostanie... kobieta... i do tego czarna ofkors Chris Hemsworth albo Jason Momoa jak dla mnie mogli by wygrać. Ja pierdole, piszę które chłopy są ładne Polecam wejść na filmweb, w profile jakichś przystojnych aktorów i poczytać jak kobiety się mentalnie masturbują. Dobra. Nie polecam, ale dla zabawy można.
 2. Liczysz, że antynatalistka powie Ci jaki jest sens życia? Jaki jest sens życia to dla mnie subiektywny temat. Coś co dla kogoś może być pasją, dla innego może stanowić utrapienie. Samemu nadaje się sens życiu. Albo i nie.
 3. @Mattheo Te szczęśliwe pary widzimy przez kilkanaście sekund, i tak, wydają się szczęśliwe. Jak jednak jest na prawdę nie wiemy. Może tylko przed ludźmi są szczęśliwi a w domu wieczna wojna, a może na prawdę im się wiedzie. Kto wie. Kobieta to tylko pozorne szczęście. Pokochaj siebie a nikogo nie będziesz potrzebował. Dasz radę. Dziewczyna nie jest wyznacznikiem Twojej wartości. Identyczna sytuacja jak u mnie. Może poza wkurwem. Też się łapie na tym, że obejrzał bym coś z jakąś laską
 4. O skurwesyn! Dziesięć stron w trochę ponad dobę. Natury się jednak nie oszuka.
 5. Kiedyś czytałem, że właśnie w okresie letnim bardziej dokucza samotność. Widzisz rodziny z dziećmi w parkach i placach zabaw, pary na spacerach, laski odjebane w krótkie i obcisłe ciuchy, ludzi uprawiających sport często właśnie w grupach, ogródki barowe tętnią życiem. Jak przejdziesz się choćby do sklepu to chcąc nie chcąc zobaczysz coś takiego i potem w domu myślisz - piękna pogoda a ja w domu zamiast całować się z jakąś laską w parku. Plus matrixowa presja na bycie z kimś. W tych gównianych miesiącach większość raczej siedzi w domu. Też nie lubię jesieni i zimy. Deszcz, wiatr, zimno, mokro, ciemno.
 6. Mam 24 lat i czasem jeszcze się kasjerka pyta o dowód I się z tego cieszę w głębi ducha, a co kurła. Niedawno byłem w sklepie z kolegą młodszym o 5 lat w sklepie. Kolega broda bo taka moda a ja ogolony. Babka chce ode mnie dowód, od niego nie. Broda postarza ^^
 7. Od razu się przyznaję, że temat przeczytałem na szybko. Zainteresowałem się tym memem - Doomer. Wszedłem na wykop a tam taki wpis: dochodzę do wniosku że 1992-1998 to stracone pokoleniealbo mówiąc dokładniej - półpokoleniedlaczego?ponieważ z jednej strony nie doczekaliśmy czasów gdzie każdy wyrasta na chada oskarka 185 lub płodną julkę (roczniki 1999+)a z drugiej strony nie żyliśmy w czasach gdzie lans i wygląd był mniej ważny, gdzie nie było tindera ani fejsbuka, a chad był jeden na cale osiedle, a nie dwudziestu na wallu czy w kolejce do swipowania (tzw milenialsi)także większość prawdziwych na tagu przegryw pochodzi z tych siedmiu rocznikówtymczasem starsi pukają się w głowę bo nigdy nie mieli takich problemow, a młodsi używają przegrywu jako mema porównywalnego z tumblrową depresjąza późno by odkrywać świat, za wcześnie by odkrywać kosmos W jednej z odpowiedzi ktoś odpisał w miarę trafnie. Już nie kopiuje tylko napiszę po swojemu. Jesteśmy pokoleniem które zahaczyło o czasy bez internetu, gdzie się biegało po lasach i łąkach a następnie weszliśmy płynnie w internetowy czas. Jednak co mnie ciekawi to ten fragment o rocznikach 1999+, czyli chadach oskarkach i płodnych julkach. Ja jakoś nie zauważyłem żeby młodsze roczniki były ładne, wysokie itp. Zdarzają się ładni, grubi, chudzi i nie widzę jakiegoś powiązania jakoby młodsze roczniki miały być bardziej "udane". @ZamaskowanyKarmazyn Jesteś młody. Wypowiesz się jak to wygląda? Sorry za offtop.
 8. A gdzie full romantica? Róże, świece, blask księżyca? Lepsze ostre rżnięcie przez twardego zawodnika.
 9. Jesteś bardziej za pierwszym czy drugim podejściem? Może jest to trochę za ogólne pytanie, ale jakbyś się mógł pobieżnie odnieść.
 10. Ja zadam może trochę inne pytanie. W którym momencie człowiek otrzymuje duszę? (Jeśli w ogóle wierzycie w takie rzeczy)
 11. Z wygranym walki Ruiz - Joshua II A tak na poważnie to pis daje hajs, więc ludzie głosują. Andrzeju raczej znowu wygra obojętnie z kim będzie walczył.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.