Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Meg4tron

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  424
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

537 Świetna

About Meg4tron

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1524 profile views
 1. Po prostu. Sam miałem sytuację z laską, przyszła kiedyś na działkę od kolegi. Często się tam schodziliśmy ze znajomymi żeby pogadać, grillować. Ona wysyłała mi sygnały, czytelne a ja wyjebka (świadomie ją olewałem). Nie pisałem, nie zagadywałem jakoś często, traktowałem trochę jak powietrze. Laska nie odważyła się żeby mnie gdzieś zaprosić czy coś, to miał być mój ruch. Jakiś czas później jakiś typ zaczął z nią kręcić i działał, teraz są parą. Tyle.
 2. Samo się nie poderwie ani nic nie zrobi, musisz wykonać pewne kroki. Kobiety działają bardziej subtelnie. Nie bez powodu motto SAS brzmi "Who dares wins". Albo przysłowie rzymskie "fortes fortuna adiuvat" co można przetłumaczyć jako "odważnym szczęście sprzyja".
 3. Dobrze jak kobieta wysyła sygnały ale na początku to chłop musi trochę przejąć inicjatywę, taka nasza kultura. Nie ciśnij na chama jak Cię olewa, szkoda czasu. Jakieś zaproszenie na randkę albo wiadomość przez neta, czy zagadanie w realu powinien wykonać facet, bez spin jak się nie zgodzi. Dotyk również powinieneś zainicjować, jak się nie opiera to się rozkręcaj pomału. Trochę gryzie, co? Jest możliwe. Możesz tą bierność sprecyzować? Zapraszasz je na wyjście, piszesz coś, jak się spotkasz jest dotyk, są jakieś seksualne podteksty?
 4. Przez to "trochę" biali ciągnęli cywilizacje do przodu a czarni woleli lepić domki z łajna i jebać po 10 km po wodę zamiast zbudować wioskę bliżej rzeki. Dzięki tej trochę większej inteligencji białych siedzisz teraz przed kompem w ciepłym domu i wymyślasz nowe tematy. Tu jest różnie bo np. w sportach walki czarnym przydaje się mocniejsza skóra bo rzadziej pękają im łuki brwiowe itp ale w pływaniu albo podnoszeniu ciężarów chyba nigdy nie widziałem czarnego a już napewno nie na mistrzowskim poziomie. W trójboju albo kulturystyce występują natomiast już w zawodach strongmanów też nie widziałem żadnego murzyna.
 5. Wyszła prawdziwa natura kobiet, ojej Tak mi się zdaje że większość Braci byłaby w stanie przewidzieć wyniki tego programu przed nagrywaniem.
 6. Mogłeś odpowiedzieć że ona też mogła by być lepsza z wyglądu. A jak się traktuje chłopaków, chyba zapomniała księżna.
 7. Pezet chyba też się dorobił. Kiedyś upalałem i dalej upalam "Zaburzenia". Album przeszedł bez większego echa, a Kuba Witek to moim zdaniem też stara szkoła. Na przykład:
 8. Jeden żołnierz izraelski mówi drugiemu: -Idę strzelać do Palestyńczyków! Ten drugi: -A jak cię zastrzelą? A ten na to: -Mnie? A za co!?
 9. A więc ktoś strzeli taką minę jak się dowie
 10. Ładnie im odjebało od tej atencji. Ale serio nawet przystojny chłop ma tam ciężko? Chadów jest bardzo mało. Wynika że trzeba być kurewsko przystojnym żeby coś ugrać. W ogóle to po co się tam rejestrować jak się nie jest chadem? Przystojny nie wystarczy.
 11. @Morfeusz Koneser to mistrzowski film a koniec rozpierdala po całości. Oglądałem jak jeszcze nie znałem forum i bardzo na mnie wpłynął. Ja bym powiedział że można wrzucić tu trylogię Nolana o Batmanie. Postać Tylera Durdena z Fight Clubu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.