Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Meg4tron

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  625
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

884 Świetna

About Meg4tron

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2172 profile views
 1. Często te kalorie są z chrupek, chipsów, żelek, wafelków, fast foodów i innych gówien, chociaż na śmieciowym jedzeniu 1000 kcal to jest nic. Cukier to pożywka dla raka. Plus oczywiście brak ruchu. Można powiedzieć że to happy end.
 2. Też na to zwróciłem uwagę. Jest poczucie wyższości nad misiem. Zwróć uwagę na to jaką zrobiła minę i jak machnęła ręką gdy powiedział, że ona nie ma grzechów. Nie mam jaj chłopak, niestety. Ale to nie jest tylko jego wina, po prostu matrix zrobił swoje.
 3. Dziwny ten temat. Na jakie odpowiedzi liczyłeś @Karmelo? Miały być czułe słówka a dostałeś kubeł zimnej wody na łeb. Sam na to zapracowaleś. Może jej się nawet podobałeś, ale to już bez znaczenia bo zjebałeś akcję. Chłopy często nadinterpretują życzliwe zachowanie kobiet jako sygnały zainteresowania, więc tutaj też zluzuj trochę.
 4. Obejrzyjcie pierwszą minutę. Laska mówi jak matka poznała ojca. Heheszky. https://m.youtube.com/watch?v=lLFPbjIqHTw Youtube nie pozwala na osadzenie video 😕
 5. Zostawiam Cię miękki beciaku, ja chce ostrego alfe. Płacz sobie sam.
 6. A teraz sobie pomyślcie Panowie ilu chłopów by dalej walczyło o taką karyne.
 7. Chłop jaja pełne, pewnie ma mindfuck we łbie. Laska chce seksu ale nie chce dać dupy. Może niech do wróżki idzie. Mogli w dzień.
 8. Google podaje, że Mike Tyson ma 178 cm wzrostu. I ma pseudonim "Bestia" żeby było zabawniej. Idź @Androgeniczna powiedz mu co myślisz o takim gorszym sorcie jak on. Sam czułem jak RedPill pomału mnie zatruwał. Na początku miałem uczucie jakbym posiadł jakąś tajemną wiedzę. Wow. Ale z czasem zauważyłem, że ta droga prowadzi do zniechęcenia do kobiet i pewnie internetowej krucjaty przeciwko nim. Zawsze kurwa coś nie pasowało. Zdradzi, leci na kasę, chad odbije i zeszmaci itp. Krocząc ku ciemności kurła Owszem, czerwona piguła ma plusy, ale niestety jest multum chłopów którzy narzekają dla zasady, bo tak trzeba. Nie chciałem tak. Poznaliśmy świat (w jakimś stopniu) i musimy się dostosować. Nie zmienimy go, choćbyśmy nie wiem jak napierdalali w klawiaturę. Gdy RedPill wejdzie za mocno zostaje nienawiść, wymyślanie setek powodów żeby nie działać i w końcu frustracja. Tajemna wiedza która potrafi zniszczyć.
 9. @Sceptyczny? haha kurła Ona go zmieni. Jeszcze będzie błagał o jej miłość. Zobaczycie. Tak będzie. Widziałem takie rzeczy w filmach.
 10. Często I ważne jaki kominiarz. Oby taki przy którym zapali się sadza. Ale to przecież i tak nie ich wina, że one dają dupy a misiek czeka w domu
 11. Też zauważyłem coś podobnego. Te całe megadupy mają w internecie wymagania że nie wiem, odjebane w najlepsze ciuchy a jednak w realu widzę je często ze średnimi typami. Do legendarnego chada im daleko. Pańciom się trochę w głowach poprzewracało i jakoś nie widzą, i nie chcą zaakceptować, że internetowy świat się jednak różni od realnego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.