Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Meg4tron

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  271
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

329 Świetna

O Meg4tron

 • Ranga
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1078 wyświetleń profilu
 1. Rzeczywiście większość z jego ostatnich filmów to ataki na innych. Dlaczego szerzysz nienawiść i wyśmiewasz innych pod płaszczykiem obiektywizmu? W innym temacie @Mosze Red go dobrze wyjaśnił, ale można to teraz wykorzystać. Przypomnę. 8:33 "Problemem jest antagonizowanie, ludzi, którzy wierzą w coś innego niż ty, którzy mają inny światopogląd, jest tworzenie konfliktów, napięć, szukanie wroga" W takim razie dlaczego robisz dokładnie odwrotnie? Czy to hipokryzja czy jeszcze nie? Gość jest obłudny i smutne że ma tylu widzów.
 2. Też chciałem obejrzeć i nie zdążyłem. Nie mogę dłużej niż 30 sekund oglądać awięca. Po prostu wkurwia mnie pieprzenie w inteligenckim tonie. Teksty wyrwane z kontekstu, manipulacje, Dominik wydaje się być obiektywny. Taaaaaa. Nikt nie ma do niego podjazdu bo materiały są usuwane albo jego widownia rusza do ataku. Swoją drogą jego widowni rośnie ego. Oglądam takiego inteligenta i go rozumiem, wow Ewidentnie jest chroniony a my tu sobie piszemy o nim prawdę. Ciekawe do kogo bagiety zapukają xD.
 3. Meg4tron

  Wasze preferencje wobec pań.

  @Ignac To jest rzadkie połączenie ale da się zobaczyć. Dziewczyna od kolegi ma właśnie takie oczy i włosy. Ciekawe połączenie, dla mnie dobrze to wygląda.
 4. Meg4tron

  Tryb nocny - proszę.... :)

  Super jakby ten tryb wszedł.
 5. Meg4tron

  Wasze preferencje wobec pań.

  Czarne włosy, niebieskie oczy, wcięcie w talii, około 170 cm wzrostu. Obcisłe jeansy.
 6. Meg4tron

  Seks celem związku?

  @NieSamica Weź sobie obejrzyj Kopciuszka albo coś. Będzie dobrze xD
 7. RoboCop to też dobry film. Tam o ile dobrze pamiętam, bo dawno oglądałem jest również jest technologia puszczona na żywioł. Wywołuje niepokój co do przyszłości w której roboty decydują same.
 8. Może ludzie nie chcą się odzierać z ułudy jaką jest miłość. Zmieniająca chujowe życie na sielankę z drugą połówką. Biedak, brzydal, przegryw - każdy dzięki miłości może być szczęśliwy. Normalnie panaceum. Komedie romantyczne, bajki. Tam wszędzie jest ten sam schemat. Big Love i tak do końca życia. Ale prawda jest brutalna, nie ma wielkich uczuć tylko kalkulacja korzyści.
 9. Meg4tron

  Najmłodsza kobieta w waszych łóżkach.

  To pokazuje że jakiś mindset trzeba mieć. Można być przystojnym, nawet bardzo a mimo to psuć okazje. Brzydszy gość z odpowiednim nastawieniem może być lepszym łowcą niż ktoś przystojny. Tylko że jak jak przystojny pozna jakie są zasady gry to będzie młócił jak Bizon bez zbytniego starania się i zabiegania o pannę.
 10. @wrotycz Ja tego nie napisałem tylko znalazłem i skopiowałem z neta na szybko żeby rzucić jakieś światło na temat. Osobiście myślałem po prostu że mądrość to ilość danych, informacji jakie mamy a inteligencja to umiejętność wykorzystanie swojej wiedzy do rozwiązywania problemów, może też szybkość uczenia się ale jak widać kłóci się to z definicją z Wikipedii więc nie będę filozofował. Nie zgłębiałem się nigdy w teorię i definicje dotyczące różnic między mądrością a inteligencją. Zgadzam się co do tego że doświadczenie to wiedza. Kobiety nie spełniają jednego z warunków ale Wikipedia nie podaje dokładnie ile i jakie są to warunki. Dajmy na to że jest ich 5. Kobiety spełnią 4 a jednego nie. Teraz możemy mówić czy trzeba spełnić wszystkie czy nie. I pewnie niektóre warunki będą ważniejsze niż inne. Zresztą tych warunków można by wymyśleć z 20 albo więcej. Potem podzielić na te które trzeba absolutnie spełniać i takie których można nie zaliczyć. Temat jest...ciężki i subiektywizm będzie tu odgrywał swoją rolę. Z Wikipedii o mądrości: "Europejska filozofia nowożytna, z wyjątkiem filozofii religii, już od czasów Kartezjusza w zasadzie odcięła się od stosowania tego terminu, ze względu na jego niejasność i niedefiniowalność."
 11. @wrotycz Takie coś znalazłem na szybko, bo w pracy siedzę. Osoba, która posiada bardzo dużo informacji, czyli wiedzę nie musi wcale być mądra. Wynika to z tego, że wiedza nie musi być w żadnym stopniu związana z praktyką. Innymi słowy ktoś kto posiada wiedzę może jedynie posiadać wiedzę teoretyczną. Mądrość opiera się, zaś na doświadczeniu, które wymaga praktycznego weryfikowania różnych sytuacji i informacji. Osoba mądra może natomiast nie posiadać wiedzy, a jej mądrość może wynikać jedynie z licznych doświadczeń, choćby życiowych, z którymi miała do czynienia. Inteligencja jest natomiast umiejętnością radzenia sobie ze skomplikowanymi, abstrakcyjnymi problemami. Wiele osób, które posiadają bardzo dużą inteligencję nie posiada dużej wiedzy, co wynikać możemy z braku chęci do jej zdobywania. Inteligentne osoby mogą znacznie lepiej radzić sobie w nowych sytuacjach, o których nie sposób mieć wiedzę. Z drugiej strony takie osoby wcale nie muszą mieć łatwość w przysuwaniu wiedzy.
 12. Dla wróbla kot jest potworem
 13. Tak jak w tytule nowoczesny Maciej wrzucił na instagram takie zdjęcie. https://www.instagram.com/p/BuwWDgTnF6T/ Ale to jeszcze nic bo dochód przeznaczy na wsparcie praw kobiet. https://www.instagram.com/p/Bu63J2eH8kV/
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.