Skocz do zawartości

Szybki kurs makijażu :D


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.... no jakoś zawsze brunetki w moim kręgu zainteresowań były, więc jakimś specem od blondynek nie jestem. Ta blondi z rana jebnięta piorunem, bardzo sympatyczna i wygląda że miło można spędzić czas porannej kawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc dziwek ma czarne włosy.ale juz mechanizm odpierdalania sie na dziwke  wyjasniałem%-)

 

Niby skąd takie wnioski? Czarne czyli rozumiem, że masz na myśli brunetki. Brązowe czyli szatynki to takie pośrodku. ni to ni tamto. Rude to inny świat.

 

Więc aby nie pozostawać gołosłownym, bo z jednej strony to tylko kolor włosów, a z drugiej to ja stwierdziłbym, że większość dziwek ma blond włosy, poświęciłem mój cenny czas na przeprowadzenie badania. Źródłem danych był portal odloty, gdyż roksa nie udostępnia takiej opcji w poszukiwaniu swojej dojarki. Wybaczcie, że nie chciało mi się robić wykresów w excelu, musicie zadowolić się czystymi danymi statystycznymi.

 

Warszawa 

 

Ilość dziwek: 1902

Blondynki: 911 

Brunetki: 558

Szatynki: 419

Rude: 111

 

Nie chce mi się sprawdzać innych miast, ale zapewne podobna tendecje. Więc...

 

winner-theme.gif

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.