Skocz do zawartości

Spotkanie z byłą po latach


Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz sie otym przekonałem gdy byłem całkowicie zielony w tym burdelu.popisałem sobie z byłą.było tak słodko pierdząco aż mi coś kurwa nie pasowało. Złapałem słowo klucz no i niunia pokazała a raczej napisała co tak na prawde omnie mysli%-)

no i tamtym słodkim akcentem zabetonowałem sobie wełbie zasade zero kontaktu z byłymi.wtedy to była tylko zasada nie poparta niczym "bo po chuj utrzymywac kontakt" a po tamtym zrozumiałem dla czego nie utrzymywac kontaktu%-)

 

 

Niekoniecznie Pikaczu, niekoniecznie :)

Jeżeli od momentu rozstania podbiłeś swoją wartość uznaną w matrixowym społeczeństwie (pozycja, władza, zasoby) - absolutnie nie.

 

Pikacz, ja bym jeszcze dorzucił do zdania Subiektywnego to, że sytuacja wygląda również inaczej, jak to mężczyzna skończył relację z "byłą" ;-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz kurwa tego to nie rozkminiałem,była to była na chyj wnikać.ja z nia kończe to ona ma wełbie "ale on męski" a jak ona kończy to " jest smieciem"????

A i chciałbym zaznaczyć że w stytuacji cytowanej po wyżej to ja kazałem jej palic wroty. Co mace na językach to dawać bo to jest dlamnie jak" nigdy nie myslałem ze kupie sobie grzebień" a jednak%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś jestem bardzo sceptyczny co do spotkań z ex. Gdybym miał taką akcję zacząć, to bym się dobrze zastanowił jaki JA mam w tym konkretny cel np: zamoczenie - w przypadku jak ex jeszcze ma warunki, lub zdobycie jakiś konkretnych informacji. Tak czysto towarzysko, to nie czuję takiej potrzeby. Od spotykań towarzyskich są kumple lub nowo poznane panny.
Inaczej idąc na takie spotkanie bezcelowo lub bezrefleksyjnie jest większe niebezpieczeństwo, że była zacznie mi robić siekę pod deklem. Ale nie daję gwarancji, że tak samo jest u wszystkich Braci.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.