Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przeczytałem jedną z książek OSHO i muszę się podzielić z wami jego myślą:

 

"Powiedziałeś, że dla twojego niemieckiego umysłu

wysiłek oznacza ciężką pracę. Rozumiem cię, jednak

uważam, że wszystkie umysły mają z tym kłopot. Każdy

umysł ma w sobie pierwiastek faszyzmu, nazizmu, jakąś

cząstkę Adolfa Hitlera."

 

I z tą myślą was zostawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Blondynki, brunetki, wszystkie w skali 10/10, toż to jest warte tylko 15 min zadowolenia i satysfakcji. Czy do samozadowolenia że zaprowadziłem do wyra, czy satysfakcji z dobrego lodzika.

Który teraz wypoczywa po swojemu? Przed chwilą byłem u sąsiada. Zaniosłem swojego wyrobu 40%, po pierwszym spożyciu jego mina bezcenna, nie trza popijać. 

I to jest satysfakcja, zazdroszczą mi! Potrafię coś stworzyć czego nie dostanie w sklepie. Męskie uznanie jest dużo więcej warte od ciepłej, wilgotnej i chętnej cipki! :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem sobie z banku lesnego.teraz przymierzam sie do kajaka.sprawdzam cenniki itd

  żeby popływać na spływie nie musisz kupować całego browaru. Byłem na spływie, doborowe towarzystwo, odwieźli, przywieźli. Kajak? nie masz kłopoty z przechowywaniem.

Za mną chodziło Canoe, ale jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.