Skocz do zawartości

Wybieranie tej "właściwej". Metodologia.


Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam, skąd nabrać tyle tych HB 8+ z CRAZY 7 - 5 jako materiał na żony :D Bo umówmy się, że jednorożców nie ma :P

 

A drugą rzeczą jest, żeby pierwszy wykres zadziałał, musi pokrywać się z współrzędnymi na 2 wykresie. Szybko omówionym. Atrakcyjność wzajemna musi zaistnieć.

 

Ale, po co to omawiać, przecież nie tego chcą słuchać na szkoleniach za hajs :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie podanie w takiej formie, trochę szkodliwe. Już widzę facetów z rankiem 5 szukających swojego Graala na żonę w towarzystwie 8+ kobiet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recepta na dobrą żone: a) z normalnego domu   B) pokorna :)   c) atrakcyjna dla Ciebie  zewnętrznie jak i wewnętrznie .

I tu jest problem........Ostatnio siedziałem z dziećmi na placu zabaw w na wyjeździe w małym miasteczku i miałem okazję

obserwować matki innych dzieciaków.Było jakieś 6-7 pań.Wszytskie po 30.Masakra powiadam Wam......źle ubrane, grube

i zapuszczone.Coś strasznego....... Z kolei tam gdzie chodzimy u nas w mieście wygląda to znacznie lepiej.Matki i ładniejsze 

i zgrabniejesze i lepiej ubrane.Ciekawe od czego to zależy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć, że użytkowniczka Pokorna jest zajęta. :lol:  :lol:

 

Powinieneś szukać dalej. :D  :D

 

I o ile @Pokorna nie jest czyimś tworem to takich kobiet już nie robią.

 

Spotkałem kiedyś kobietę, która dość dobrze na początku udawała ten model, ale ściema w szwach się pruła i nic do siebie nie pasowało.

 

"Kucharka w kuchni, dama w salonie a dziwka w łóżku"...

 

Kucharka do kitu, "dama" z kurwiego dołka czerpiąca natchnienie z stronek w gatunku "savoir vivre dla nowej klasy średniej" a o tej dziwce nawet szkoda wspominać bo rozklapiucha i kłoda w jednym.

 

Tak więc Pokorna, o ile choć 70% tego co wypisujesz pokrywa się z obiektywną rzeczywistością duże brawa (a byle komu to ja nie klaszczę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytskie po 30.Masakra powiadam Wam......źle ubrane, grube

i zapuszczone.Coś strasznego....... Z kolei tam gdzie chodzimy u nas w mieście wygląda to znacznie lepiej.Matki i ładniejsze 

i zgrabniejesze i lepiej ubrane.Ciekawe od czego to zależy?

 

Społeczeństwo i obyczaje.małe miesciny/wsie są ograniczone zasiegiem"obyczajów/lokalnych mod itd itp"

Jak Mariolka upoluje Staska to po co ona ma dbać o siebie,w dalszej konsekwencji jezeli Mariolka nie musi dbać o siebie to Kazia Zdzisia też.czyli bylejakosc staje sie normą  "no a konkurencji brak żeby Zdzisiek zapierdalajacy od świtu do nocy mial jeszcze czas na inną"

Druga kwestia to taka że Zdzisiek nie ma wymagań z stosunku co do Mariolki,chata ogarnieta,ugotowane jest,szpara od czasu do czasu uzyczona,czego chciec wiecej?

w wiekszych miastach wiadomo ze trzeba jakos sie prezentowac, wiec Mariolki dbaja o siebie żeby nie być gorsze od innych kobit

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A drugą rzeczą jest, żeby pierwszy wykres zadziałał, musi pokrywać się z współrzędnymi na 2 wykresie. Szybko omówionym. Atrakcyjność wzajemna musi zaistnieć.

No ale co za problem? Masz hajs albo władzę, to celujesz w wife zone (o ile cię to w ogóle interesuje,hehe), a jak jesteś "cute" to konweniujesz z pannami z date zone. I gitara! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co za problem? Masz hajs albo władzę, to celujesz w wife zone (o ile cię to w ogóle interesuje,hehe), a jak jesteś "cute" to konweniujesz z pannami z date zone. I gitara! :D

 

Jak masz hajs i władzę, wife jest Tobie najmniej potrzebna...... ;):lol:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to pięknie wygląda na tablicy gdzieś w Hameryce :D

 

 

Jestem ostatnio niemym obserwatorem świata około mnie :D Wszystko co uznaję za 6+ i w górę- zadziera swoją dupcię wyżej niż sra :D

 

Taka w skrócie przypowiastka:

 

Wstaje facet rano i podchodzi do lustra i zagląda w nie. Widzi obleśnego typa. Zółto-czarne zęby od fajek, nierówny zarost kępkami na tłustej, nalanej twarzy. Przerzedzone tłuste i niemyte włosy. Przekrwione oczy. Niżej już gorzej. Poplamione tłuszczem bokserki i i dziurawa koszulka. Z powodu brzucha lustro potrzebne by zobaczyć co poniżej pasa słychać. Patrzy na łóżko a tam śpi żyleta. Długie, piękne nogi, pupcia jak z obrazka, cycuszki jak z marmuru kute. Długie, blond włosy i twrz jakby sam bóg w natchnieniu malował. Znów spogląda w lustro i mruczy do śiebie:

- Kurwa, jak bardzo można kochać pieniądze!

 

I tyle mam chyba do powiedzenia w temacie. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to pięknie wygląda na tablicy gdzieś w Hameryce :D

 

 

Jestem ostatnio niemym obserwatorem świata około mnie :D Wszystko co uznaję za 6+ i w górę- zadziera swoją dupcię wyżej niż sra :D

 

Taka w skrócie przypowiastka:

 

Wstaje facet rano i podchodzi do lustra i zagląda w nie. Widzi obleśnego typa. Zółto-czarne zęby od fajek, nierówny zarost kępkami na tłustej, nalanej twarzy. Przerzedzone tłuste i niemyte włosy. Przekrwione oczy. Niżej już gorzej. Poplamione tłuszczem bokserki i i dziurawa koszulka. Z powodu brzucha lustro potrzebne by zobaczyć co poniżej pasa słychać. Patrzy na łóżko a tam śpi żyleta. Długie, piękne nogi, pupcia jak z obrazka, cycuszki jak z marmuru kute. Długie, blond włosy i twrz jakby sam bóg w natchnieniu malował. Znów spogląda w lustro i mruczy do śiebie:

- Kurwa, jak bardzo można kochać pieniądze!

 

I tyle mam chyba do powiedzenia w temacie. 

i to jest własnie puenta%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.