Skocz do zawartości

Jak wygląda prawdziwa, realna, namacalna kobieta !


Rekomendowane odpowiedzi

Wielki 8====D w strony, które wymagają jakiegoś polubienia na fb - tyle w tym temacie z mojej strony  :huh:

 

Pomaga F5 do przeładowania strony lub zaczekać parę sekund jak okno zniknie po jednym kliknięciu........ Wszyscy teraz tacy nerwowi....... :P

 

Większość z tych kobiet naprawdę spoko wygląda bez korekty programem graficznym. Jak to mówią: ładnemu we wszystkim ładnie :) Co do samych zdjęć. Portretówka jest dość wymagająca, dobre doświetlenie również. Można zrobić zdjęcia na których wygląda się 10 lat młodziej jak i 20 lat starzej. Wiałem sam po sobie, że wystarczy 2 nieprzespane noce, a jeszcze niech dojdzie jakieś odwodnienie imprezowe, to wygląda się jak ić stont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na przykład chce przejac kontrole nad swiatem%-)Ola czy ktoś nie tak dawno temu wrzucał temat z tapetami.baby przed tapetą wygladały jak by zaraz miały kipnac na raka czy coś%-)

1.zaniedbane
2 zajechane
3 podkrązone oczy

po prostu wygladały jak nie wyglady.po tapecie nie które pękły serce moje.no ale do rzeczy.poopalały by sie troche.zrobiły cos z kudłami.zadbały o cere i wszystko by  było git,no ale po co.lepiej najebac szpachli.zagruntowac i wymalować.no a jak sciana jest juz tak spierdolona to najlepiej tapete nakleić%-)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepamietam juz czy ten filmik widziałem na jutjubku jak błądziłem czy tutaj ktos go wklejał.akcja wyglada tak poranek sniadanko on zaniedbany nie uczesany,obraz całkowitego niechluja.drapie sie po jajach potem je,a ona perfekcyjna o poranku itd.morał taki ze ona go zostawi bo to nie to.

mh...1 widziały galy co brały a 2 tak bo kobiety o poranku wygladaja jak z filmów amerykańskich%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qsiorz - sprawdź jak wyglądają jej kciuki.

 

Bardziej zwróciłbym uwagę na stan kolan...

 

 

Ale co kto woli. A prawda jest taka, że ostatnio zadawałem się z panną studiującą kosmetologię i dowiedziałem się, że najlepszym wyznacznikiem wieku i stanu kobiety są szyja i stopy, bo przy tym nie da się specjalnie pomajstrować i naprawdę trzeba gigantycznego wysiłku i nie mniejszej kasy na utrzymanie tych elementów ciała w zajebistym stanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej zwróciłbym uwagę na stan kolan...

.....najlepszym wyznacznikiem wieku i stanu kobiety są szyja i stopy, .........

 

Kurwa, jak na targu xD Wymagania.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa, jak na targu xD Wymagania.........

 

 

Kwestii kolan proszę nie wiązać z szyją i stopami.

 

Kolana mają raczej za zadanie raczej określenie, czy panna pracując w korpo lub innej pracy stara się o awans czy nie. Jeżeli jest studentką, to można ze stanu kolan wywnioskować czy prowadzi bogate życie mocno towarzyskie czy raczej z tych "cnotliwych". Ale tu uwaga- kolana nie są 100% pewnym wskaźnikiem. Wiele pań relaksuje na łóżku będąc w pozycji horyzontalnej.

 

Stopy i szyja- mają za zadanie uaktualnić przebieg. To jak w samochodach. kupujesz 20 letnie auto z przebiegiem 180 tys. km. z zewnątrz cud-miód-malina. Wnętrze aż prosi by zasiąść, a tu proszę- topisz się w fotelu i spływasz na jedną bądź drugą stronę, silnik odpala dopiero po kilku chwilach i masz wrażenie, jakbyś jechał czołgiem, bo co z tego, że silnik ma 150 kunia, skoro samej szpachli jest 0,5 t? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

WTF, czemu ona ma paluchy zamiast kciuków? xD

 

Właśnie ponieważ makijaż tak bardzo niszczy skórę, bardzo sobie cenię panie, które nie używają go w nadmiarze lub wcale i dalej wyglądają ładnie. Po pierwsze piękno bez makijażu jest rzadkie, po drugie zostanie na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.