Skocz do zawartości

Czy warto związać się z kobietą, która zdradzała?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia

Od około 3 miesięcy spotykam się z pewną mężatką, z którą kiedyś około rok temu spotykałem się strikte tylko na sex bez zobowiązań. Znam jej przeszłość w pewnym stopniu aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że mówiąc mi o 10 kochankach w ciągu 10 lat małżenstwa ta liczba może być zaniżona. Aktualnie spotykamy się codziennie, przytulanie się, wspólne spacery, namiętny sex w różnych miejscach, mówimy sobie czułe słówka. Jestem świadomy, że oboje się w sobie zakochaliśmy i jest między nami wspaniale ale... jej mąż  niedawno wyszedł z propozycją rozwodu, ponieważ od dawna cały czas sie ķłócili. Myśle o tym żeby związać się z Tą kobietą. Pisze ten temat by zaczerpnąć opinie Braci co myślą na temat związków z kobietą, która kiedyś zdradzała. Warto się angażować czy lepiej nie wiązać sie by tego nie żalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam jej, ale z tego co mówisz to taki typ puszczalski.

Ja bym z taką w związek nie wchodził bo teraz jest fajnie, a za parę miesięcy czy max 2 lata będziesz przeklinał że podjąłeś się związku.

Coś mi się wydaje że za chwile skończy się sponsor i dlatego teraz jest miła.

Może się mylę, może nie, ale ja bym nie wchodził w tą relacje.

Ale niech się inni wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.