Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

pillsxp

Użytkownik
 • Content Count

  134
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Świetna

About pillsxp

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Powinieneś się cieszyć że wolą cie młodsze, a nie starsze. Tak jak już ktoś wspominał lepsza młoda cielęcina niż stara wołowina.
 2. Mi już w podstawówce chcieli wmówić że nie wolno kobiet/dziewczyn bić. Ale ja od zawsze wyznawałem zasadę że jak cie ktoś kamieniem to ty jego głazem. Dlatego w podstawówce lałem dziewczyny ile wlezie, ale nigdy pierwszy jeśli na mnie podniosła rękę to obrywała. W liceum się trochę uspokoiłem, puki co nie mam narazie akcji z kobietami by próbowały do mnie startować. Ale jakby jaka na mnie podniosła rękę, a że od dawna unikałem bujek to pewnie po puszczeniu nerwów bym lał bez opamiętania.
 3. Ja mam propozycje dla NIErządników i POPiSu aby USA i Izrael zapłacił podatek od tego nielegalnego i urojonego mienia bezspadkowego liczony od 39 roku i się okaże że podatek przewyższa wartość roszczeń. U mnie w okolicy co jakiś czas się pojawiają rzekomo spadkobiercy Żydowscy w dodatku za każdym razem nowi z roszczeniami do tego samego majątku, ale jak słyszą o podatku od nieruchomości to śladu po nich nie ma. Więc sposób na nich jest bo oni nie lubią płacić podatków więc bardzo łatwo im mordę zamknąć.
 4. Dlatego mam wyjebane na kobiety za te ich testy i manipulacje. Ja nie mam ochoty i czasu na jakieś gierki i inne tego typu manipulacje. Jestem sam z wyboru, nie szukam na siłę kobiety bo nie mam ochoty się potem wkurwiać.
 5. Nie chce podawać szczegółów ale to ona zapierdala na niego i go w dodatku utrzymuje bo on ciągle symuluje chorobę i miga się od jakiejkolwiek pracy. Do tego dochodzą inne smaczki, ale już nie będę pisał jakie bo może i ona lub on trafi na ten post.
 6. Jak ci się podoba bo ją bierz, ale przygotuj się na to że w razie czego może cię potem puścić. Co się dzieje że faceci tak na punkcie piczki głupieją, ja to chyba jestem z innego wymiaru że piczka na mnie aż tak nie działa
 7. Feministki są pierdolnięte i wierzą w to co im ludzie pokroju Soros`a wmawiają. Najlepsze że po 40 zaczyna się płacz i zgrzytanie zębów kiedy zostają same bez opcji posiadania potomstwa. Zresztą feministki tak wojują że potem trafiają na takiego faceta na którego muszą zapierdalać, a on żyje ich kosztem. Wiem co mówię bo znam feministkę którą facet robi w ...uja po całości.
 8. Cześć. Ostatnio trafiłem na takim live na kobietę która została wyjebana przez bad boy`a który na nią wziął kredyt. Jak jej prawdę powiedziałem to mnie z transmisji wyjebała. Jak widać nie tylko kobiety manipulują, niektórzy faceci są nie lepsi.
 9. Ciężko mi się wypowiedzieć na ten temat bo dla mnie czarnoskórzy są neutralni jeśli zachowują się w porządku i nie prowokują sytuacji spornej to nic do nich nie mam. Nawet mi to lotto z kim i gdzie sypiają gdy nie są do mnie negatywnie nastawieni to mi nie przeszkadzają. Kiedyś jechałem w Krakowie tramwajem i jakoś mi czarnoskóry facet nie przeszkadzał. Raz też spotkałem mulatkę które była mi obojętna, ale kobiety czarnoskórej bym nie chciał bo jestem tradycjonalistą i mnie jakoś z automatu odrzuca.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.