Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

pillsxp

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  284
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

111 Świetna

About pillsxp

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzieje się to samo co w polityce czyli jedno wielkie bagno
 2. Jak cipka zasłoni facetowi oczy to nie ma bata żeby je otworzył aż go laska nie wydyma.
 3. Czasem zdarza mi się wejść na ten kanał i coś obejrzeć. Całkiem niezłe te materiał robią, widać że się przykładają do roboty. Na pewno lepiej jest obejrzeć na YouTube "7 metrów pod ziemią" niż oglądać telewizje. Ja telewizji się pozbyłem i więcej teraz buszuje po YouTube i internecie.
 4. Ja z obserwacji mogę powiedzieć że kobiety po 36 roku pod 40 są tak nie wyżyte że głowa mała. Mi kiedyś żonata prawie 40 chciała do wyrka się wpakować, ile to ja się musiałem nakombinować aby jej się pozbyć
 5. Ale będzie płacz i zgrzytanie zębów. Trzymam kciuki Marku za powodzenie akcji i żeby cała górka hejterów poleciała na długie lata do pierdla. Życzę im też atrakcji w więzieniu bo tam na pewno nie będą się nudzić, szczególnie inni więźniowie.
 6. Znając USA i cały sfeminizowany system jaki tam panuje to życzę powodzenia. Ale przydało by się aby takie pomysły do Europy przyszły, może by to w końcu ukróciło życie kombinatorom i kombinatorkom. Puki co to jak sam nie wymierzysz sprawiedliwości to państwo ci nie pomoże w problemach, a jeszcze bardziej dobije.
 7. Polecam przejść na system "miej wyjebane, a będzie ci dane" odrazu lepiej się żyje. Jutro trza kumpla odwiedzić bo wpadł w moje strony na weekend i wypad w góry poszedł w diabli.
 8. Nie ma opcji abym miał swoich znajomych odstawić dla kobiety, albo ona zaakceptuje moich znajomych i to że będę czasem się z nimi widywał. W innym przypadku niech sobie idzie szukać innego jelenia/frajera który na taki układ pójdzie. To prawda bez gumki do łóżka ani rusz, no chyba że się jest po podwiązaniu.
 9. Uważam że płacenie za takie kursy to kretyństwo, ale jak ktoś nie ma co z pieniądzmi zrobić niech daje na takie kursy. Ja nigdy nie byłem na takim kursie i tez nie planuje iść na taki kurs. Mi nie zależy na podrywaniu i udoskonalaniu takich metod.
 10. Niestety ale obecna moda już schodzi na psy dotycząca tatuowania się. Ja jednak podziękuje za kobietę wytatuowaną bo po 40 czy 50 będzie tak paskudna że obciach będzie z taką wyjść. Ale co kto lubi, jeszcze wytatuowani będą płakać że dali się wjebać w tą durną modę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.