Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

pillsxp

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  600
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

255 Świetna

1 Follower

About pillsxp

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja sobie załatwiłem kategorie E i teraz mnie mogą wojskowi wraz z politykami pocałować w 4 litery. Jak mi jakiś pajac wpadnie mówiąc że mam się wstawić pokaże mu papiery że mam E i niech mnie lepiej nie ruszają bo się poskarżę do Hagi. Tobie radzę to samo, jak masz możliwość skołuj sobie kategorie E, wtedy nawet w czasie wojny jesteś nietykalny jeśli chodzi o pójście na wojnę, ale i tak cię nie chroni przed śmiercią.
 2. Jak mówiłem z niepijącymi czyli że ja też idę nie pijąc. Da się, ale skoro pijący chcą tylko pić to trzeba zmienić znajomych na niepijących.
 3. Mnie od małego wkurwiały pidżamki i ostatnio jak mi w szpitalu kazali chodzić w pidżamce to chciał mnie szlak trafić. Ja preferuje bokserki lub majtki w ostateczności bo wygodniej. Jako góra to jakaś podkoszulka oczywiście o innym kolorze niż dół. Może faktycznie wkurwia już twoja pidżamka, załóż raz bokserki i zobacz reakcje.
 4. Nie wiem co ten test chce pokazać. Ale zrobiłem test dla beki i wyszło mi że nie mieszczę się w obszarach które oni badają. Istny cyrk na kółkach
 5. xD uśmiałem się po pachy. Ale poważnie, najpierw się sam ogarnij i poukładaj się psychicznie. Jeśli sam się nie ogarniesz życiowo to swoje problemy ściągasz na innych i innych też swoją złą energią zarażasz. Ja nie wiem skąd u większości taki pęd na szukanie sobie kłopotów i na siłę szukanie sobie partnera kiedy samemu nie jest się poukładanym. Czyżby media od telewizyjnych po te społecznościowych zmuszały nas do szukania sobie na siłę 2 połówki poprzez programowanie nas podświadomie?
 6. Ja ze swojej obserwacji mogę ci powiedzieć tylko tyle że żaden PUA, Coach czy jakiś inny szaman nie zmieni za ciebie życia jeśli ty sam nie ogarniesz swojego. Byłem ostatnio z ciekawości na "Szkoła Wybranych" w Krakowie zobaczyć te tłumy osób bo czasami oglądając na YouTube Krzysztofa Króla postanowiłem zobaczyć na żywo co i jak. Ludzi było dużo mniej niż liczyłem, ale atmosfera była dobra i pozytywna. Oczywiście nie siedziałem do samego końca bo jak zaczęły się reklamy "Wyzwanie 90 dni" to stwierdziłem że czas opuścić to miejsce. Jeśli sam się nie ogarniesz, nie zmienisz blokad jakie są w tobie to nikt i nic za ciebie to nie zmieni.
 7. Ja bym nie nazwał życia bez używek monotonnym. Jeśli masz w otoczeniu samych pijących którzy poza chodzeniem po klubach i piciu nic innego nie widzą to pora chyba zmienić znajomych. Ja sam aktualnie jestem na etapie ograniczania picia i odmawiania komu się da że mnie męczy picie co kilka dni. Na sylwku coś tam wypiłem bo miałem nawet ochotę, ale po sylwestrze były takie jazdy że już nie będę pił na pewno z tym kolegą. Także uważam iż jeśli masz osoby które nie widzą nic poza piciem i klubami to chyba czas na zmianę takich osób. Da się żyć bez picia, sam czasem bywam na zorganizowanych wypadach w góry z osobami niepijącymi i się da jak się chcę.
 8. Podoba mi się ten pomysł, ale przypadku młodocianych powinien być liczony dochód rodziców jeśli on nie pracuje a jeździ i szpanuje samochodem za ponad 100 tyś zł.. Wiadomo że najczęściej łamią prawo ci co mają pieniądze bo im od tego dobrobytu siada psychika przykład celebryci z telewizji pokroju Najsztub`a.
 9. Też nie wierzę w miłość lub jej nie doświadczyłem. Zauroczeń nie zliczę bo by mi życia brakło by to policzyć. Ale mogę się zgodzić z Still że pod pojęciem bezinteresowności, spokoju, szacunku i wytrzymywania z kimś przez minimum 15 lat to może być Miłość.
 10. Sam nie jestem rozwiązły bo miałem inne zajęcia i zainteresowania niż rówieśnicy i rówieśniczki. Dlatego jeśli już to zdecydowanie wolałbym trafić na kobietę z jak najmniejszym przebiegiem. Może i ktoś lubi jak kobieta ma przebieg jak autobus 10 letni którzy dzień w dzień jeździł i ludzi woził i w końcu poszedł na remont bo silnik padł.
 11. Nie chce cię martwić, ale jak tak dalej pójdzie to ty już do końca sflaczejesz. Ty przy niej się stoczysz na dno, a ona pewnie jak jej się trafi lepsza gałąź to przeskoczy w mgnieniu oka. Weź ty się nie tylko za siebie, ale i za nią żeby się jej chciało lub jeśli nie będzie chciała dupy ruszyć i działać to zakończ tą znajomość bo przepadniesz z kretesem.
 12. Kiedyś może mu i wyjdzie i doczeka się kobiety, ale kiedy to nastąpi to chyba tylko Bóg czy inna istota to wie. Co do szukania partnerki znam osobę która przez większość swojego życia szukał kobiety i dopiero gdzieś koło 60 kiedy jakoś od paru lat totalnie zlał temat uganiania się za kobietami w końcu znalazł swoją 2 połówkę czyli samiczkę. Puki co Jaruś musi nad sobą popracować i zmienić podejście do życia bo inaczej będzie czekał i czekał aż mu się znudzi i pewnie wtedy się doczeka.
 13. Z tego co widzę jesteś mocno związany z domem, a ze względu na dalszą edukacje opuściłeś swoje rodzinne strony. Myślę że za dużo rozmyślasz i za często przebywasz w internacie. Jakbyś ruszył w miasto, znalazł sobie dodatkowe zajęcie, jakieś hobby to byś tak nie rozmyślał o rodzinnych stronach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.