Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie "Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie" trafiłem na (wspomnianą przez Pogromca_wdów_i_sierot) stronę SlutHate.com. Rzecz pierwszy raz widziałem, więc zajrzałem i mam mieszane uczucia. Forum deklaruje się jako AntyPUA, ale te kilka tematów, które zdążyłem przejrzeć składa się praktycznie z rozważań dlaczego młode przeciętne kobiety mają więcej sexu miż mężczyźni w tym samym wieku. Ewentualnie czy na pewno kobiety mają więcej sexu niż faceci i dlaczego. No nie wiem czy to jest takie antyPUA. Obie frakcje myślą tylko o sexie, z tą różnicą że PUA czasami zamoczą (oraz generalnie gadają z sensem, również o nieco głębszych sprawach jak np. psychologia kobiet).

 

Z jednej strony wydaje mi się to wszystko jedną wielką ścianą płaczu facetów o poniżej przeciętnej "wartości rynkowej", tak wiele wylewa się tam hejtu na laski i tyloma danymi się sypie żeby tylko udowodnić, że wszystkie średnio atrakcyjne i wyżej kobiety to dziwki. A z drugiej widzę, że to o czym piszą tak całkiem oderwane od rzeczywistości nie jest. Część stwierdzeń na logikę, obserwację itd. jest prawdziwa, tylko nieudowodniona "naukowo". Może gdybym nie odniósł tak negatywnego wrażenia tłumu płaczków, których boli że nie mogą zaruchać, to bardziej by to do mnie trafiło. Na pewno poczytam jeszcze trochę i dowiem się w jakim stopniu pierwsze wrażenie było prawdziwe.

 

Tymczasem jeśli ktoś ogarnia o co biega w tym całym SlutHate, niech mi proszę wytłumaczy, gdyż zagubiłem się.

 

Edit: Również fakt, że połowa tamtejszych forumowiczów ma w sygnaturze nagie/roznegliżowane/ładne panie wydaje mi się nieco nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej to forum nazywało się PUA-Hate. 

 

Jeden z tamtejszych bywalców pod wpływem tego miejsca rozstrzelał 6 osób i popełnił samobójstwo.

CIA zdjęło tą stronkę a jakiś czas temu wróciła jako SlutHate.

 

Spędziłem tam kilkaset godzin ale trudno mi opisać słowami ten burdel.

Wirtualne piekło, nie wiem czy warto drążyć temat.

 

Ogólnie to miejsce pojebało mi we łbie do tego stopnia, że potrafię rozpoznać prawie wszystkich topowych męskich modeli,

szczegółowo opisać strukturę kostną twarzy i znam dosyć dokładnie życiorysy sporej części tamtejszych "fejmów".

 

No ale otworzyli mi oczy na wiele spraw i teraz żyję już prawie bez pretensji i bez winy heh.

 

Tutaj takie foto z ludźmi którzy tam piszą, wbrew pozorom to nie jest miejsce pełne zdeformowanych podludzi:

 

https://farm9.staticflickr.com/8631/16701190425_05f689726d_o.jpg

 

Tzn. trochę ich jest, ale część użytkowników ma wygląd zdecydowanie powyżej średniej ale też aspergera/lęk społeczny/poważne zaburzenia osobowości.

 

Aha i nie ma co odbierać tego miejsca do końca poważnie, większość użytkowników jest trochę bardziej ogarnięta niż może się wydawać po 1-szej wizycie.

 

Tutaj jedyny wiarygodny mistrz PUA tak btw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.