Skocz do zawartości

Taka sytuacja


LudzkiCzłowiek

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie podstawową różnicą jest to, że na codzień zachowujemy się jak koleżanka i kolega.

Nie ma żadnych obietnic, zobowiązań, jakiejś kontroli co kto robi, z kim i dlaczego. Nie uważam żebym sobie coś dopisywał.

 

Nie mam potrzeby związku emocjonalnego, czysta fizyczność. Czy to złe skoro moje zamiary są jasne?

 

Po Twoich wypowiedziach wnioskuję, że postrzegasz taki układ za zły. Narazie coś takiego dla mnie działa. Może się na tym przejadę, może nie.

Nie spróbuję to się nie dowiem :)

 

Nie odbieraj tego jako atak z mojej strony bo cenię sobie Twoje rady i spojrzenie na sprawę ale nie widzę, żebym się tu oszukiwał bo zdaję sobie sprawę, że to nie jest "normalny" układ.

Tylko co z tego, normalne nie zawsze znaczy dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie powiem to co zawsze: nie myśl za dużo, ewentualnie nie myśl wcale.

 

Bardzo możliwe, że laska ma kilku kolegów do sexu, w końcu to jej koleżeńskie nastawienie do Ciebie przy znajomych jest bardzo na rękę przy takiej żonglerce ;) Jakbym to ja miał sobie ogarniać kilka lasek na raz (jakby mi się chciało i gdybym miał forsę) to bym zrobił tak samo, zwłaszcza jeśli laski by się wzajemnie znały. Nie BestFriendsForever, tylko znajome. W towarzystwie kumple, w samotności para. W razie wsypy wszystkie znajomości idą w cholerę, no ale coż, ryzyko zawodowe :P

 

Wszystkie opcje, które podałeś są możliwe + może mieć okres. Nigdy się nie dowiesz, chyba że staniesz na rzęsach i przeprowadzisz szeroko zakrojoną akcję wywyadowczą :D Nie myśl.

 

Nie myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by to zobrazować.to tak jak z biała kiełbasą%-)

Ja pierdole biała kiełbasa.gotowana albo grillowana albo z piekarnika.ten zapach ten smak.do tego ćwikła.albo musztarda i keczup.jesz jedną,ja pierdole wszystkie zmysły odpalone niczym mózg kobiety podczas orgazmu.jesz drugą ALE TO DOBRE.trzecia juz tobie nie smakuje az tak a czwartej nie ruszysz%-)



i jak to nie szukasz zwiazku?jestes w zwiazku tylko w patologicznym%-)pisac dalej?%-)

 

 

 

Za Białą, Pika, zawsze plusy, mmmmmmm

 

Ludzki.

I tak jak Pika napisał, już jesteś wkręcony do gierki, tak na prawdę, chociaż w stopniu minimalnym, już kombinujesz i rozważasz ją jako matkę swoich dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2. Inny facet był już u niej w domu? Myślę, że to mało prawdopodobne ale obecnie niewiele by mnie zdziwiło więc zakładam i takie rozwiązanie.
 

 

 

Jeśli tak myślisz, to już jest to związek uczuciowy, z Twojej strony.

Co, oznacza, że tracisz władzę.

Poszedłbym od razu do innej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, że gdybym miał zupełnie wyjebane to bym w ogóle o tym nie myślał. I rzeczywiście tu jest mój błąd, że to tak szczegółowo analizuję.

Pojawiają się jakieś przebłyski zazdrości ale szybko się ich pozbywam. Nie jestem robotem więc zawsze jakieś uczucia będą w tego typu relacji tym bardziej, że dziewczynę najzwyczajniej w świecie lubię.

Myślę jednak, że jestem w stanie utrzymać je w szeregu i nie wystrzelą powyżej pewnego poziomu, gdzie nie mógłbym nad nimi zapanować.

 

Trening czyni mistrza, nauka zazwyczaj przychodzi w bólu a im więcej doświadczeń tym lepiej poznam siebie i nauczę się kontrolować własne zachowania i odczucia czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już ktoś tu napisał że że spadniesz z fuck friend do friend zone, albo i z friendzone wypadniesz nawet :D Tak to nic złego popełniać błędy i się na nich uczyć. Po prostu widać, ze już to przeżywasz, a jeszcze zbytnio się nie rozpędziłeś w tym układzie. Jak kobieta na coś takiego idzie to albo na prawdę chce tylko sexu i ma zjebany garnek, albo chce Cie uzależnić i usidlić. No i są oczywiście faceci, dla których będzie to wygodne i na prawdę nie potrzebują żadnych uczuć, nie rozkminiają, po prostu chcą mieć cipkę do dymania, ale są też tacy, co w takim układzie nie wytrzymają psychicznie. Ja jestem zdania, że lepiej znaleźć sobie dziewczynę i brać wszystkie plusy i minusy na klatę, że lepiej mieć taką w miarę stabilną laskę, pewną swoich uczuć do Ciebie (jeśli taka ogólnie istnieje, no ale są laski bardziej stabilne i mniej stabilne, takie mocno rozrywkowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak.

Laska zaczyna wysyłać już sygnały, że chce czegoś więcej więc mam zamiar korzystać póki się da a jak zabrnie za daleko ze swoimi zapędami związkowymi dam jej jasno do zrozumienia, że nic z tego. 

Będzie to pewnie koniec naszej znajomości no ale trudno.

Tak więc zgodnie z radą Subiektywnego będę korzystał dopóki mogę i nie rozkminiał nadmiernie.

Tyle.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.