Skocz do zawartości

Okropny patriarchat, czyli "równość" wobec prawa


Avanti!

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli już ktoś umieścił na forum ten temat to proszę o usunięcie. 

Właśnie przeczytalem i nie wiem co powiedzieć - szok, niedowierzanie. Oczywiście nie mam złudzeń jak kwestia "równego" traktowania płci wygląda w praktyce, ale to już nawet nie przesada... 

Wielokrotna gwałcicielka wykorzystująca seksualnie nieletnich w wieku ochronnym skazana na ...2 lata w zawieszeniu na 5 dostaje jeszcze alimenty na dziecko z gwałtu

 

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-06-26/jest-ofiara-gwaltu-musi-placic-alimenty/?fbclid=IwAR0KQqQWfEnV9jmEgOFvNyOEvydMUKvxlzta1I0W2oOHl-2Pi3jFeP7gW68

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Bonhart napisał:

W komentarzach klasycznie pokutuje myślenie "pobzykali to niech płacą", "jest dziecko, należom się piniondze" oj mam wrażenie, że mizoginia w tym kraju to pryszcz wobec mizoandrii

To samo słyszę od kobiet wokół siebie, jest dziecko? Jest, więc plac na to dziecko, bo liczy się dobro dziecka! Nie ważne czy żona zdradziła. Opieka naprzemienna? Nigdy nie słyszałam, kobiety wydają alimenty tylko na dziecko! 

 

No ale Panowie, logika to niezbyt mocna strona kobiet, wiec to nic nowego. :)  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała emancypacja seksualna to z żeńskiej strony śmieszna zagrywka: twierdzą, że podchodzą do seksu partnersko a tymczasem jak zegar wybije dwunastą, wrabiają pierwszego majętniejszego i nagle seks przestaje być partnerski a staje się produktem "chciałeś sobie ulżyć to teraz płać, oto uroczy Szymek, a w ogóle mężczyźni to prostacy bo tylko seks i seks!". Prostytucja, ot co

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia przerażająca, straszna i frustrująca. To babsko nie powinno mieć opieki nad nikim. Komentarze to dno, decyzja sądu jest niesprawiedliwa ale sądy już od dawna nie mają wiele wspólnego ze sprawiedliwością.
Alimenty na dziecko po takim czymś? Jeszcze jeden z nich popełnił samobójstwo. Smutne i frustrujace :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.