Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

ZamaskowanyKarmazyn

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1075
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ZamaskowanyKarmazyn last won the day on July 10

ZamaskowanyKarmazyn had the most liked content!

Community Reputation

790 Świetna

About ZamaskowanyKarmazyn

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1423 profile views
 1. No widzisz to wina facetów, facetów wychowanych przez nadopiekuncze mamuśki, niestety kobiety z natury są krótkowzroczne.
 2. Haj hormonalny, to wystarczy. To tak jakbyś tłumaczył dlaczego narkotyki są niezdrowe, ale ludzie szukający wrażeń i tak się w nie wpierdalają. Tu nie działa logika.
 3. Nie jaraj się takimi tekstami bo jak przestaniesz je dostawać to spadnie ci samoocena.
 4. @jaro670 ale ja naprawdę powiedziałem ze to sprawdza się w chuj, ale masz racje zabrzmiało jak ironia.
 5. @bernevek wystarczy podchodzić do wszystkiego z żartem i przy odpowiedzi do której nie jesteś przygotowany żartować, dostałem dzięki temu 2. A umiejętności nie brania wszystkiego na poważnie nauczyłem się ostatnio, a raczej przypomniałem ją sobie.
 6. @Ace of Spades podałeś tutaj przykład bardzo skrajnego bad boya, myślałem ze mówisz ogólnie o bad boyach.
 7. @Ace of Spades widzę ze wylewasz tutaj masę frustracji, chodzi po prostu o to że taki bad boy (dajmy na to ze nie będący uzależniony) robi co chce, mówi co chce, nie daje sobie wejść na głowę, nie daje się zmisiowac, a jesli mu się coś nie spodoba to odejdzie bez zawahania. Natomiast miły koleś, jedyne co może wzbudzić w kobiecie w LTR to nienawiść do siebie i obrzydzenie (którego większość kobiet nie wyjawi szczerze, bo one same myślą ze nie wiedza co czują). Chociaż znam tez wyjątki gdzie kolega to miły koleś (albo taki jest poza związkiem), a panna od 3 lat ma mokro na jego widok. Takze nie ma co się denerwować, bo to czysta natura i jesli kobieta będzie mogła wybierać, to bad boy niech ją zapłodni, a miły wychowa i utrzyma. :)
 8. Czym będziemy różnic się od głupich suk, gdy zaczniemy zachowywać się ich schematem?
 9. Ostatnio po twoim poście zacząłem pracować jest o wiele lepiej zarówno na trzeźwo jak i po pijaku. Więc jak jest chujowo na trzeźwo to po pijaku będzie jeszcze gorzej, wiem z doświadczenia.
 10. @imprudent_before_the_event Byłem pewny ze to nowy serial, bo pierwszy raz usłyszałem o nim jakieś 3 miesiące temu, a teraz widzę ze wszystkie nastolatki oglądają.
 11. Ale rozmowa w odurzonym stanie, przepity głos, wspólny papieros, spacer podczas pełni, już ją miałem. Oczywsicie mam zasady że nie zdradzam więc do niczego nie doszło. Jak nie przejdziesz do stanu utraty kontroli nad swoim ciałem, a jesteś na granicy bycia pijanym, a ostrego zajebania, to moim zdaniem najlepszy stan. Zachowuje się wtedy tak że przyciągam laski, także trzeźwe.
 12. Zwalniam tempo, jestem w niej, w końcu nie ruszam się w ogóle skupiając się na pocałunkach, wracam i znowu czuje że jeszcze kilka ruchów i wystrzele. A najlepsze jest to jak zatrzymuje się żeby nie dojść, to wystarczy jeden mikroruch żebym zaczął dochodzić. Ogolnie już trochę zszedł haj hormonalny, ale dalej mnie jara, więc iskrzy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.