Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

ZamaskowanyKarmazyn

Użytkownik
 • Ilość treści

  89
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

25 Świetna

O ZamaskowanyKarmazyn

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. @Byłybiałyrycerz miałem na mysli cytaty tego Pana co mówiłeś że durne wypowiedzi. @Mrowka masz rację, na tym forum panuje bezwzględny patriarchat, trzeba zwiększyć prawa kobiet, zabronić logicznego myślenia, prawiczków gnoić, nieprawiczków kamienować i jeszcze odebrać im prawa wyborcze. Samotnie wychowująca dzieci kobieta to patologia! Skąd dziecko ma czerpać męski wzorzec? Skąd ma wiedzieć jak być męski i podbijać świat? Szczególnie w dzisiejszym świecie, gdy pokarm ma w sobie tyle chemii, a młodzi mężczyźni mają problem z testosteronem. Moim zdaniem nic nie usprawiedliwia zdrady, ale Brat ma rację, jaki miałbym problem zrobic dobrze oralnie mojej kobiecie gdy nie miałbym ochoty? Przypomnę tylko że zaspokajanie kobiety jest trochę bardziej skomplikowane niż mężczyzny. Nie mówię o twoim przypadku, mówię ogólnie o zachowaniu Samic w związkach.
 2. Zdrada to zdrada, tu masz rację, ale nie uogólniaj tak całego forum. Teksty o rozwarciu pochwy itd. to żenada i jakieś zaślepienie.
 3. Powiesz w koncu o co ci się rozchodzi? Czy tak będziesz uogólniał?
 4. @Just Pamiętaj żeby dzieci miały jakiś męski wzorzec jeśli zdecydujesz się na rozstanie.
 5. @Just Odmawiałaś mu seksu? Może zaniedbałaś sferę seksualną w związku, oczywiście nie usprawiedliwia to zdrady w tak długimi zwiazku. Ale poszukajmy przyczyny takich zachowań. Robił to gdy byłaś nieosiągalna seksulanie podczas ciąży?
 6. ZamaskowanyKarmazyn

  Pobzykałbym, ale się brzydzę.

  Mój ulubionym zapachem kobiecym, zaraz po ciele pokrytym jakims olejkiem i perfumą, jest ciało tuż po jakiejś męczącej aktywnosci fizycznej, oczywiście jeśli przed nią brała prysznic. Feromony które się wydzielają są nie do podrobienia, polecam spróbować.
 7. ZamaskowanyKarmazyn

  Organek, czyli feminista.

  Nie wspierać.
 8. ZamaskowanyKarmazyn

  Jak być bezemocjonalny na zachowania innych?

  Jak ja się spotykam z ziomkami i gadają jakieś takie bzdety, że aż sie nie da słuchać, np. „O kurwa ale frajera przyprowadziła, najebiemy mu”. To w tym momencie, zachodzi cały mechanizm który uruchamia we mnie żałość, zażenowanie, a na końcu wkurwienie. Czuję wtedy energię, która we mnie buzuje i przekształcam ją na dość długi ale konkretny monolog w którym wyszydzam, zadaję pytania, generalnie pokazuję jak głupie jest ich zachowanie i stawiam ich w miejscu tego gościa, wszystko z pewnym tonem ktory mi się sam włącza w takich sytuacjach. W miarę mądrzy zrozumieją i zrobi im się wstyd, rzadko kiedy pozniej widzę zeby powtarzali to zachowanie przynajmniej przy mnie. Moim zdaniem, jak ktoś jest skończonym debilem to nigdy nie zrozumie o co ci chodzi i nawet nie warto sie z nim pierdolić, ale jak masz w miarę ogarniętą paczkę kumpli to pokaz im żartobliwie jak głupie jest to zachowanie i jak bardzo cie wkurwia. Ja tym sposobem, wyperswadowałem swoim gadanie o porno i pokazywanie sobie tfu swoich ulubionych filmów dla dorosłych.
 9. ZamaskowanyKarmazyn

  Organek, czyli feminista.

  Albo są bardzo mocno zaślepione, albo chcą coś ugrać, ewentualnie spuszczają sie nad swoim losem w tym świecie miękkich faj.
 10. ZamaskowanyKarmazyn

  Organek, czyli feminista.

  Bardzo zaciekawił mnie pewien artykuł o Organku, ktory w świetny sposob wypowiadał się o mężczyznach (http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,157211,24135084,tomasz-organek-kobiety-sa-duzo-dalej-jesli-chodzi-o-swiadomosc.html?disableRedirects=true) jakoby mieli mniejszą świadomość społeczną. Ostatnio na jego FP na fb, można także przeczytać taki oto tekst: „Nadrzędną ideą koncertu ØNA było zwrócenie uwagi na uniwersalne wartości, które budują społeczności, społeczeństwa, grupy, nas wszystkich. Pokój, demokracja, tolerancja, szacunek, dialog, miłość, wszystko to, co prowadzi do porozumienia w duchu wartości humanistycznych, głęboko ludzkich. Dzisiejszy świat jest mocno skonfliktowany i upolityczniony, co sprawia, że bardzo chętnie i często odwołuje się do agresji, konfliktu, półprawdy, postmodernistycznej płynności norm i obyczajów, próby redefinicji wartości, manipulacji. Poprzez odpowiedni dobór artystek, repertuaru oraz tekstów chcieliśmy zaapelować o międzyludzki dialog oraz pojednanie w duchu szacunku dla swoich przekonań. Agresja, konfrontacja, dominacja i atak są często domeną męską, indukowaną testosteronem, biologią. Wykluczają rozmowę, kończą dialog już u zarania, bez nadziei na porozumienie, a brak porozumienia wyklucza rozwój, czyli wartość nadrzędną dla nas wszystkich bez względu na płeć. ØNA to głos kobiet w powyższej sprawie, kobiet, bo to one, niezaślepione testosteronem, potrafią być o wiele bardziej dalekowzroczne, dzięki czemu skore do dialogu i nastawione na szukanie rozwiązania. Męskie Granie poprzez swój zasięg promocyjny oraz wymiar symboliczny w sensie genderowym wydawało się miejscem najbardziej odpowiednim dla tego typu komunikatu. Oczywsice pełno pań masturbowało się do tych pięknych słów w komentarzach, zarówno pod artykułem jak i pod postem na FB. Pozostawię te prawdy objawione bez komentarza. Robisz Pan świetną robotę Panie Organek, oby tak dalej, nastęnym postulatem niech będzie zmiana nazwy: „Męskie granie” na „Damsko-Męskie granie”, albo lepiej „Damskie granie” żeby czasami nie gloryfikować tych obrzydliwych, śmierdzących, męskich gorylów.
 11. ZamaskowanyKarmazyn

  Pamiątka po pierwszych seriach pompek...

  A co to, kobiety mogą się chwalić jakie piękne rozstępy po ciąży zostały, a my po ostrym treningu nie? Urosły ci mięśnie po tym treningu? Przybrałeś na masie? Ja po ostrej masie przytyłem 18 kg i do dzis mam rozstępy na rękach, to normalne. Trener mi mówił że to dobry znak. Mówił że jak chce je zmniejszyć to żebym smarował oliwką.
 12. ZamaskowanyKarmazyn

  Dziwny problem

  Oglądałem, próbowałem ale to samo, moze to być spowodowane długim napletkiem? Jak już całkowicie ją założę i puszczę to ona sie lekko cofnie wraz właśnie z fałdami napletka, ogólnie nie przeszkadzałoby mi to że sie rusza tylko nie chcę żeby po orgazmie nasienie było w trzonie, a z trzonu łatwa droga do zapłodnienia. Tak samo jest z preejakulatem, też rozchodzi się po całej prezerwatywie.
 13. ZamaskowanyKarmazyn

  Dziwny problem

  Witam bracia, chciałem poradzić się w sprawie dziwnego problemu, dość wstydliwego. Awięc planuję pierwszy stosunek z gumką i tu się pojawia problem: gumkę zakładam wydawałoby się prawidłowo, a jednak gumka sunie po całym członku troszkę schodzi, w zbiorniczku pojawia sie tlen, na trzonie pojawiają się pęcherzyki, a po wytrysku nasienie znajduje się nie tylko w zbiorniczku ale także na trzonie członka (pod prezerwatywą). Nie wiem o co chodzi i nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na to pytanie. Dodam jeszcze że ciaśniejsza prezerwatywa daje taki sam efekt plus dodatkowo uciska mnie na trzonie.
 14. Oglądając materiał Pana Marka (https://youtu.be/qkOl2CUR91Y), wpadłem na pomysł aby podpytać was drodzy Bracia czym wy wpływacie na swoją podświadomość. Chodzi o konkretne przykłady takie ktore były opisywanie w filmie, np szachy, muzyka klasyczna, oglądanie ćwiczących ludzi osiągających sukcesy itd. Czym jeszcze mozna oddziaływać na naszą podświadomość?
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.