Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

ZamaskowanyKarmazyn

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  820
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ZamaskowanyKarmazyn last won the day on July 10

ZamaskowanyKarmazyn had the most liked content!

Community Reputation

598 Świetna

About ZamaskowanyKarmazyn

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1072 profile views
 1. A za 10 lat NOFAP, NAJWIĘKSZY MIT BROSCIENCE, CZYLI RUCH KTÓRY ZAPRZESTAŁ MASTURBACJI I NIE UZYSKAŁ ŻADNYCH EFEKTÓW.
 2. @Sinduriel 3 kg to jest tak łatwo zrzucić, po prostu policz sobie aplikacja MyFitnessPal ile jesz dziennie kcal i odetnij od tego 200 kcal, obserwuj wagę i ciało. To jest najłatwiejsze i najszybsze rozwiązanie, nie komplikuj tego. A co do tego faceta to zazdroszczę mu ze tak laska się martwi o życie seksualne. Pozdrawiam.
 3. Twoja zbroja wazy pół tony, nawet jakby doszło do spotkania, to musieliby cie transportować helikopterem w miejsce docelowe. Moim zdaniem jesteś lekkim psychopatą, piszesz z laską, jakieś ściany tekstu, postawa werterowska, ciągłe naleganie, ja bym się w sumie przestraszył na miejscu tej laski. Sprawdzasz cały czas jej znajomych, analizujesz, kolego romantyzm się już dawno skończył, możesz być romantykiem jak jesteś sławny i bogaty. Jak dla mnie to karuzela błędów, przyprawione byciem szalonym wielbicielem, a później obrażanie się jak mała dziewczynka że laska cie zlała, bo miała pełne prawo.
 4. Ale ja nie rozumiem, ludzie jedzą ciemne pieczywo i nazywają to „dobre”, jasnego nie jedzą bo to te „złe”. Ciemne pieczywo nie różni się niczym od jasnego jak zawartością mikroelementów. Najwieksza różnica to ilość błonnika, ciemne pieczywo posiada go więcej, ilości innych makroskładników są podobne. A jak wiadomo błonnika w diecie powinna być ilość odpowiednia, a nie jak największa, ponieważ w nadmiarze może powodować problemy z układem trawiennym, tzn. Zaparcia, biegunki itd. Jeśli chcesz zredukować masę ciała, to staraj się jeść ciemne, bo jeśli jesz mało węglowodanów to z czegoś musisz ten błonnik dostarczyć. Poza tym błonnik sprawia ze szybciej czujemy się syci. Jeśli budujesz mięśnie i jesz dużo kcal, a większość kcal pozyskujesz z węglowodanów, to zdecyduj się na pieczywo białe, ponieważ możesz wtedy zjeść więcej kcal, a błonnik przy takiej ilości węglowodanów i tak dostarczysz w odpowiedniej ilości. Podsumowując, chleb biały jest tak samo zdrowy jak ciemny, chodzi tu o umiejętne wykorzystanie obu rodzajów mąki w odpowiedniej sytuacji. @Quo Vadis? Jesli dostarczasz odpowiednią ilość błonnika i nie chcesz jeść mniej, to śmiało jedz białe pieczywo. Przestańmy siać te mity dietetyczne, bo ja głupi jedząc 4500 kcal, jadłem wszystko ciemne i chodziłem cały dzień jak balon, nie mówiąc o tym ze chciało mi się wypuścić gazy co minutę. Pozdrawiam.
 5. Brałem zimne prysznice i ani regeneracja nie była lepsza, ani układ odpornościowy. Odkąd przestałem nie byłem chory ani raz.
 6. Bez przesady, to krótka droga do wypalenia i nudy. Chyba ze trafi ci się laska co jak cie widzi to ma ochotę od razu na ciebie wskoczyć to nudy nie będzie. Ale taka przeciętna Polka z wymaganiami z kosmosu, jak będzie widzieć twój ryj codziennie, to spodziewaj się seksu raz na miesiąc i „kochanie bo ja nie wiem co czuje.
 7. @Feniks8x rozwiązałeś moj problem dość głupim ale działającym sposobem, dzięki.
 8. @JoeBlue proszę mi dziewczyny nie szkalowac, moja przychodzi ostro zapierdalac i wracać do domu jak najszybciej coś zjeść. Chociaż muszę ci przyznać racje, niektóre przychodzą tylko pomachać dupą, dlatego omijam szerokim łukiem. Ciężary biorą przedszkolne, podczas robienia serii napierdalają o kompletnie losowych sprawach.
 9. Co? Właśnie mialem napisać ze przydałoby się mieć przy okazji bogate życie towarzyskie jak nie wchodzi się w związki. Tzn wyjścia ze znajomymi, przelotny seks z przyjaciółkami i nieznajomymi.
 10. Jestem już na pewno po 100 stosunkach i dużo rzeczy próbowałem, chyba zdecyduje się na farmakologię. Czasem przydaje się szybkie dojście, ale jak każdy stosunek tak wyglada to w cale nie jest to przyjemne dla mnie, a dla partnerki pewnie tez średnio.
 11. Gorzej jak rzeczywiście ja podniesiesz w końcu a Pani dostanie zawału. żart, wypróbuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.