Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

ZamaskowanyKarmazyn

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1297
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ZamaskowanyKarmazyn last won the day on July 10 2019

ZamaskowanyKarmazyn had the most liked content!

Community Reputation

977 Świetna

About ZamaskowanyKarmazyn

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2033 profile views
 1. Głupi temat, ciebie nie obchodzi bo go nie znałeś. Jakby chroń dobry Panie Boże, coś stało się Panu Markowi to mielibyśmy żałobę na forum. Moim zdaniem chęć nie bycia jak reszta i znieczulica.
 2. Masturbacja, libacja, kastracja, kriogenizacja i hibernacja, aby przyszłe pokolenia przywitały nas z duma, dobranoc.
 3. W sumie nigdy nie byłem tak szczęśliwy, jak gdy zapierdalałem non stop przy czymś co lubię, więc może nie jebac wyścig szczurów, tylko obrać dobrą drogę w tym wyścigu.
 4. Miałem dziś bardzo głęboką rozmowę ze znajomym o relacjach międzyludzkich, związkach itd. Napisała do mnie moja była, którą zlałem. 5 miesiąc nofapu. Zgoliłem brodę. W sumie ciekawy dzień mimo ze nic się takiego nie wydarzyło. Ciekawy temat i grafika.
 5. Mój ziomek z siłowni, koleżanki żeby nie wypaść z obiegu, Brat, raz w miesiącu mamy wyjazd z kumplami z gimnazjum i pare kumatych osób ze wsi które znają pojęcie wzajemności (chociaż widujemy się sporadycznie). Moj czas na tyle pochłaniają pasje że ciężko znaleźć na coś jeszcze innego chwile. 4 razy silka 2 razy boks, pisanie tekstów, nagrywanie. Chociaż masz rację, bo przez rap poznałem znajomego który tez się tym zainteresował i czasem coś razem sklejamy.
 6. Mam takiego kolegę „bajeranta” i wiecie co? Jest równym gościem, a kobietom mówi to co chcą usłyszeć. O wiele bardziej wole bajeranta, niż białego rycerza który zacznie mieć na ciebie wyjebane bo ma cipę.
 7. Ze mną jest coś nie tak, jakoś nie jarają mnie duże cycki, ważniejsze żeby były kształtne i jędrne. A w ogóle ważniejsze żeby była zgrabna, ładna i fit.
 8. Przepraszam kurwa, ja widzę że bardzo agresywnie atakujecie koleżankę, która pyta o radę. Jakby zapytał o to facet, tez by było agresywnie, ale oprócz ataku byłaby tez pomoc. Nie myślicie że tak powinno być? Agresja jako kubeł zimnej wody i jakaś rada do tego. Jesli nie, to jaki sens ma rezerwat? Oprócz wzajemnego przeciągania sznura od dłuższego czasu nic sensownego tu nie widzę.
 9. Zawsze kurwa coś się wydarzy zanim zacznę ruchac w tych gumkach, jest jakieś opóźnienie i zanim zacznę ruchac, to mi opada i muszę czekać aż zacznę cokolwiek czuć. Raz laska bez ostrzeżenia zaczęła mi robić loda i straciła czucie w ustach.
 10. Ja tez pierwszy spust tak 10 minut to jest max, drugi raz dopiero dłuższy, nie ma się czym martwić. Ile masz lat? Próbowałeś jechać drugi raz? Ja gdy zaczynałem życie seksualne to strzelałem po 5 minutach max za pierwszym razem.
 11. Nawet nie chce wspominać cokolwiek o lizaniu odbytu, bo spalą na stosie.
 12. Witam Braci. Postanowiłem że odetnę się od ludzi, z którymi od pewnego czasu w cale nie chce przebywać. Mam dość robienia bezsensownych rzeczy, marnowania czasu, paliwa i zdrowia z ludźmi którzy w cale jakoś bardzo za mną nie przepadają. Mam dość spotykania się z ludźmi tylko po to żeby nie siedzieć w domu w piątek wieczór. Mam dość towarzystwa w którym musimy się najebac żeby się nie nudzić. Meczy mnie trochę tez ich brak ambicji w życiu, brak pasji, brak rozwoju, najlepiej to tylko odjebac w szkole to co trzeba, w domu serialik i najebac się na weekendzie. Postanowiłem kontynuować uprawianie sportu, przestać usilnie robić coś z kimkolwiek w wolne wieczory i zainwestować ten czas w rap, czytanie książek (bo zagubiłem to hobby), nauczyć się spędzać czas z samym sobą. Mysle jeszcze, czy nie zrezygnować z nofapu, bo zaraz znowu wpierdole się w relację z kobietą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.