Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

ZamaskowanyKarmazyn

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1401
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ZamaskowanyKarmazyn last won the day on July 10 2019

ZamaskowanyKarmazyn had the most liked content!

Community Reputation

1105 Świetna

About ZamaskowanyKarmazyn

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2332 profile views
 1. Kwestia kilku dni. Pewnie, kocham wyzwania. 25 marca mój start. :) lecę conajmniej 3 miesiące.
 2. Panowie, lecimy od dzisiaj pełną parą, kto się złamie ten cipa. Piszcie kto chętny na zbiorowe nie walenie konia.
 3. Po 6 miesiącach czuć różnice, ale z tego co widzę to efekty negatywne o wiele szybciej znikają.
 4. Stwierdziłem że zrobię sobie miesięczny eksperyment z waleniem konia, ale po jednym dniu mam dość, samopoczucie o wiele niższe i energia w dół. Pierdolić to, trzymajcie się panowie i nie pozwalajcie sobie. Mozna powiedzieć ze zaczynam od początku.
 5. Widzę dużo sensu w tym poście, natomiast nie zgodziłbym się ze sztywnością piramidy potrzeb. Co z ludźmi którzy na przykład praktykowali retencję nasienia (byli niezaspokojeni seksualnie) w celu rozwoju osobistego i zawodowego? Potrzeby bycia kochanym można także wyprzeć.
 6. Skrajny redpill, tak samo jak skrajny feminizm, jest szkodliwy.
 7. Nie żyje nam się źle, tatuś ma swój mały interes, mamy ładną chatę, 3 auta. Nie mam pojęcia gdzie bym mógł robić, umiem tylko ćwiczyć na siłce i pisać rapy. Nie mam żadnego technicznego wykształcenia, to trochę utrudnia start za granicą. Bardzo mnie to ciekawi. Zawsze mam wyprostowane plecy, nauczyłem się tego w gimnazjum. Wycieczka za granicę to świetny pomysł, dziękuję za wartościowy post, rozkmina z avatarem niespodziewana. Jak chcesz wiedzieć skąd się wziął to masz tu kawałek: https://youtu.be/xw6uubcfkpQ
 8. Nadal wierzę, że są na tej skurwiałej ziemii, są kobiety które chcą dawać, a nie wymagać, nie mają także wyżej wymienionych cech. Tak jak my szukają swojego miejsca na ziemi i drugiej osoby. Mam nadzieję że się nie przeliczę. Post zalatuje mizoginią, ale sprawdza się w dużej części.
 9. Jak srasz pieniędzmi, why not.
 10. Topowe panie zazwyczaj spotykały się z sebami (w pozytywnym znaczeniu, mam na myśli kozaków, którzy mają swoje squady i nie dają sobie napluć w mordę), którzy jeżdżą pasatem 1.6 w gazie. Przynajmniej tak to u mnie wygląda.
 11. Nie wiem czy to kwestia tego ze już tak długo jestem na nofapie, czy czegoś innego, ale nie mam tak ze się gapie na laski. Seksu nie uprawiałem jakiś miesiąc, konia nie wale od 6 miesięcy. Libido mam bardzo wysokie.
 12. Thats the point. @Maninblack widzę ze działasz trochę strategią z bloga, prawda jest taka że bogaci goście są zazwyczaj pewni siebie i dlatego kobiety się czuja dobrze w ich towarzystwie. Ty podświadomie możesz się czuć gorszy i to widać na zewnątrz. Ja bym nie kłamał, zazartowalbym sobie ze swojej sytuacji materialnej, jak wpadniesz jakiejś w oko, to będzie miała w chuju czy jeździsz pasatem czy rs7. Pozdrawiam cieplutko. Przeczytaj moj blog o pewności siebie. Ależ oczywsicie że to co innego, brak tego pożądania w oczach kobiety.
 13. Wiadomo ze jak jest dziewczyna którą lubisz to cie do niej ciągnie i dla mnie by było to ciężkie żeby nie pisać pare tygodni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.