Jump to content

ZamaskowanyKarmazyn

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,762
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

ZamaskowanyKarmazyn last won the day on July 10 2019

ZamaskowanyKarmazyn had the most liked content!

Community Reputation

1,522 Świetna

2 Followers

About ZamaskowanyKarmazyn

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,094 profile views
 1. Na siłownie chodzę bo są otwarte, trzeba tylko poszukać i popytac które, poza tym siedzenie na internecie nie jest dużym problemem, jak człowiek zacznie mieć coś lepszego do roboty to sam z tego zrezygnuje. Za bardzo rozmyślasz nad sobą moim zdaniem, jeśli nie jest to kompulsywne, jeśli nie zaniedbujesz przez to innych obszarów życia, albo chwilowo zaniedbujesz (kto nigdy nie zarwał nocki przez dobrą grę niech pierwszy rzuci kamieniem), to nie ma co się martwić.
 2. Nasz ruchacz podłapał slang młodzieżowy xD
 3. Po alkoholu tez dłużej wytrzymuje, ale nie będę za każdym razem najebany jak rucham, ty chyba tez nie mam nadzieje? Moje największe marzenie życiowe... Nie wytrzymałem dłużej w życiu niż 15 minut i byłem najebany jak szpak.
 4. Ale jak trenuj? Seksu nie mogę uprawiać bardzo często. O to się nie martw, mam libido pierdolonego zwierza... A jak przestanie działać prawidłowo, to terapia zastępcza.
 5. Wiem że dużo osób się tutaj leczyło nofapem z PE, ale u mnie to działa dokładnie odwrotnie, jak się masturbuję to jest spoko, tzn potrafię wytrzymac te 7 minut, jak jestem na nofapie ni chu chu. Macie panowie jakieś rady? Nie chce robić z tego konkursu ale No bez przesady, 20latek a dochodzi szybko jakby pierwszy seks uprawiał. Nawet to przyjemne nie jest.
 6. No właśnie że kurwa nie, bo nadal nie znalazłeś mi źródła ze coś takiego u ludzi działa, kiedy ja znalazłem źródło w 5 minut że to mit, chyba ze twoje źródło to foliarze. No właśnie, bazuje, zobacz jak rozbudowana jest strona angielska a jak Polska.
 7. Zmienia to grę, lecz mówimy o kompletnym nonsensie.
 8. Upadek moralny, zarówno klienta, jak i produktu.
 9. A ja polecam zagraniczne źródła, na polskiej wiki są tylko spekulacje. „Thus, the myth of telegony is fundamentally incompatible with our knowledge of genetics and the reproductive process. Encyclopædia Britannicastated "All these beliefs, from inheritance of acquired traits to telegony, must now be classed as superstitions."[14]” Źródło: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Telegony_(theory) ogolnie polecam sprawdzać źródła polskie, bo jest w nich o wiele więcej syfu i pseudonaukowców niż za granicą, po wpisaniu hasła telegonia, wyskoczyło mi 10 stron typu akademia
 10. Ciekawi mnie to bardzo, bo brzmi jak jakieś czakro duchowe pierdolamento
 11. Jesli chodzi o fekalia to nie lubię nawet sado maso a co dopiero jakieś takie odstępstwa. A ile jest kobiet które obciągało setki czarnych gał? :D I jakie geny zostają, może jakieś źródło? A więc panna musi tolerować że ja lizalem w życiu dużo cipek, a nawet się cieszyć, ale ze ona dużo penisów to już nie. KLUCZYK KTÓRY OTWIERA WSZYSTKIE DZIURY TO JEST ZAJEBISTY ALE ZAMEK DO KTÓREGO PASUJĄ WSZYSTKIE KLUCZE XDD
 12. Mam dokładnie tak samo, dobry dzień, dosłownie euforia bije ode mnie, uśmiech na mordzie, wszystko leci tak jak powinno, wszystko wychodzi na pstryknięcie palców i zaraz nachodzi ta czarna myśl jakby czarna chmura na cale życie, ze jest kurwa za dobrze, coś się zaraz spierdoli. Czuje się sam ze sobą za dobrze, jak o tym sobie pomyśle automatycznie się to kończy, jakbym miał zjazd po pigule. Dlatego gonię za tymi chwilami jak najczęściej.
 13. @bassfreak trochę mnie to przeraża że jesteś ode mnie dużo starszy i nie znikło ci to z wiekiem. Tzn. ze samo nie zniknie xD
 14. Problem w tym ze nieokazywanie emocji w końcu z ciebie wyjdzie pod postacią jakiegoś zaburzenia, człowiek mimo wszystko jest istotą emocjonalną, ważne w tej postawie prawdziwe obserwowanie emocji i sprawianie ze one same znikają, a nie blokowanie ich i maskowanie obojętnością itd. Kiedys czytałem właśnie w jakiejś książce ze jej autor ufa największym nerwusom, bo taki nerwus w przypadku okazji i braku konsekwencji nie wykorzysta sytuacji i nie wbije ci noża w plecy, a taki cichy i opanowany, kto wie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.