Skocz do zawartości

Dziwne uczucia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci :) Na początku chciałem napisać, że mam bardzo małe zainteresowanie wśród pań. Mam 22 lata,skończyłem typowo męską szkołę ( na 500 uczniów 9 dziewczyn) 6,5 roku byłem w związku, który niedawno zakończyłem. Jak byłem w związku bardzo ograniczałem kontakty z innymi dziewczynami (Moja była zazdrosna).

Ostatnimi czasy mam taki problem, że przez jakikolwiek kontakt z koleżankami zaczynam jakby się w każdej zadurzać. Nie wiem czy to przez "brak doświadczenia" w kontaktach czy brak doświadczenia w byciu podrywanym. Co o tym sądzicie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analnasek

 

Jak możesz opisać to zadurzenie? Może to pewna radość z nowych znajomości i zadowolenie, że spotykasz się z zainteresowaniem stąd nakręcasz się?

 

Taki stan może po chwili zniknąć jak tylko poznasz kogoś bliżej. A może po prostu nie potrafisz mieć stałego obiektu zainteresowania. Jeśli tak to nie popadaj w jakieś poczucie winy lub ze jesteś gorszy, zły. To się czasem zdarza i najczęściej mija, to nie kwestia decyzji więc nie ma co się zamartwiać.

 

Jeśli dobrze czujesz się z tym jak przezywasz nowe znajomości to nic się złego nie dzieje. Lepiej w tę stronę niż zabraniać sobie pewnych emocji czy blokować na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem o co Tobie chodzi. Mniej wiecej w taki sposób ja się zakochałem. A mnie to zdarzało się często. I nazywane jest: od pierwszego wejrzenia.

 

Dziś kiedy czuję, że moja podświadomość chce mi zrobić takiego psikusa mam z niej bekę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.