Skocz do zawartości

Była zaczepia?


Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, red lamp napisał:

Blokować, blokować i jeszcze raz blokować.

 

Pamiętam jak moja ex się odezwała kilka lat temu. Byłem świecie przekonany o tym że nie dam się wciągnąć w jej gierki.

I to był jeden z błędów w moim życiu jaki popełniłem że odpisałem, oj narobiła mi wtedy w głowie niezłej spierdoliny.??

Można więcej szczegółów ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Można więcej szczegółów ? ?

Odezwała się po 10 latach. 

Z tego co pamiętam, rozstanie było raczej bez żadnych większych akcji typu proszenie i błaganie z mojej strony. Od tak po prostu urosły mi rogi.? 

 

Jak odpisałem kilka razy na jej zaczepki, to odpaliła cały arsenał manipulacji. Jaka to ona teraz nie jest , jak to się  zmieniła. Cały czas trafia na samych drani? w ciężkich chwilach myślała o mnie i tak naprawdę to czego szukała w życiu u facetów, to niby ja miałem?. A ja głupi ku..a łyknąłem jak ten pelikan. Dodam że miała jeszcze dziecko z jakimś facetem, który z jej opowiadań był przedstawiony jako psychiczny.

 

Ale do puenty, bo dużo by tu pisać o tej historii.

 

Trwało to może 7 miesięcy nie mieszkaliśmy razem, po czym nagle zerwał kontakt. I co się okazało wróciła do psychicznego. 

Wychodzenie z tego gówna psychicznego, jakie mi zafundowała zajęło mi 4 miechy. Żeby nie było mało, to po pól roku od zerwania kontaktu, ponownie się odezwała bo znowu pewnie nie pykło???

 

Moja reakcja natychmiastowa blokada.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie strony z tego powodu ? ups...
Naprawdę nie szkoda Ci czasu na rozkminy co się dzieje w jej głowie ? ups...
Blokada to zajebiaszcza sprawa - jak moja najmłodsza skończyła 18 wiosen to poszła blokada na jej matkę wszędzie gdzie się dało. Wcześniej z wiadomych względów nie mogłem. A teraz - raz: spokój niezmiemski, dwa: podobno (bo kontaktu nie utrzymuję) mina ex bezcenna xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.