Skocz do zawartości

Witam Panów


qwerq12

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór Panowie. Nie ukrywam, że średnio mi się podoba pomysł przymusowego przedstawiania się, bo co to znaczy przedstawić się? Na czym to przedstawianie się ma się zakończyć? Czy imię wystarczy? Czy do tego trzeba nazwisko, adres zamieszkania, zawód, wynagrodzenie czy w ogóle się pracuje.? Heheh no gdzie to przedstawianie się ma się kończyć? :D Żartuję oczywiście, ale taki przymus to mi się od razu kojarzy się z jakimiś tfu! tinderami gdzie trzeba kobietom w pierwszej wiadomosci wypisać te wszyskie dane, bo w innym wypadku konwersacja zakonczy się na cześć.

Na imię mi Dawid mieszkam na wygnaniu w kondonie znaczy Londynie pochodzę z woj. pomorskiego z okolic małego miasta o nazwie Kwidzyn. Pana Marka oglądam od dawna nie potrafię powiedzieć dokładnie od jak dawna, ale pamiętam jeszcze czasy gdy miał pierwsze konto, które mu zdjęli. Mam 25 lat od około 6 lat żyję w kondonie. 

Nie cierpię tego miasta, ale przez wzgląd na pieniądze jestem skazany na życie tutaj jeszcze pewnie kilka lat.

Pracuję jak pewnie ponad połowa tu przyjeżdżających Polaków fizycznie a dokładnie montuje piece gazowe i ogólnie zajmujemy się z ojcem domową hydrauliką. Nie ma nic interesującego w tej robocie nudzi mnie to jak c**j ale powoli zmierzam w kierunku zmiany pracy na coś co może chociaż trochę będzie mnie mniej nudzić, ale jeszcze kawał drogi przede mną. Interesuje się motoryzacją praktycznie wszystko co ma koła i silnik to jest dla mnie fajne. Uwielbiam też psiaki.  Owczarki niemieckie czy retriever są to najpiękniejsze psy moim zdaniem, ale oczwiście mieć żadnego z nich nie mogę, bo niemiałbym czasu aby się nimi dobrze opiekować. Nie chciałbym pisać za dużo to może już będę kończył to moje przedstawianie się... Tak na koniec jeszcze może dodam dlaczego akurat teraz dopiero zdecydowałem się założyć tutaj konto. No w sumie to nie ma jakiejś szczególniej przyczyny po prostu pomyślałem dlaczego nie. I o to tu piszę. 

Pozdrawiam Panów. Miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.