Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Xellos

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  282
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

320 Świetna

1 Follower

About Xellos

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

955 profile views
 1. Nie wiem co na to starsi użytkownicy, ale internetowe archiwum to potwierdza - na pierwszym dostępnym zapisie zawartości forum, wykonanym 16 sierpnia 2014 roku, widać wpisy użytkowniczki o pseudonimie Sylwia, umieszczone w działach seks i związki. Ten stan pierwotnej harmonii i szczęśliwości, którego przywrócenie postuluje @Analconda, niestety nie potrwał długo - 3 stycznia 2015 roku na forum pojawił się poniższy temat: Wnioski z powyższego zestawienia dat i faktów pozostawiam do samodzielnego wyciągnięcia.
 2. To nie nasza wina, że kobietom tak szybko kończy się termin przydatności. A co powstrzyma pana, który już taki jest, przed dokonaniem takiej wymiany? Powinno to być dla niego nawet łatwiejsze, skoro kobieta ,,przyszła na gotowe'', to nie jest jej nic winien.
 3. Ten filmik to niezły kosmos. PUAsi (czy tam ,,pickuperzy'') przedstawieni jako jacyś wszechmogący władcy marionetek którzy zawsze uprawiają seks na pierwszej (no dobra, w najgorszym wypadku na trzeciej) randce, mają całe stada niewolnic, które wykorzystują do różnych celów, kobiece mózgi piorą skuteczniej niż agenci Hydry w filmie Avengers. Ech, gdyby to naprawdę tak wyglądało... Rozwalił mnie ten fragment w którym ta babka powiedziała, że pickuper podczas kobiecego orgazmu wypowiada odpowiednią kwestię (,,od dzisiaj uprawiasz seks tylko ze mną'' albo ,,będziesz dla mnie pracować za darmo''), babce w tej chwili neurony się we łbie przestawiają i już po niej - nie chce, ale musi. @Nefertiti, zamiast oglądać takie pierdoły, czytaj forum. Zajrzyj tutaj: Albo tutaj: Albo tutaj: Albo tutaj: Wyrobisz sobie bardziej realistyczny pogląd na sprawę.
 4. No i proszę...Piotrowski na pierwszym miejscu (75%). Żółtek 74, Bosak 71. Ostatni Biedroń - na szczęście tylko 18%.
 5. Tak a propos płaskoziemców, antyszczepionkowców i innych spiskowych teorii... Czy wiedzieliście, że większość współczesnych przebojów muzycznych tak naprawdę powstała w średniowieczu? Znalazłem na youtube kanał, który zawiera oryginalne wersje.
 6. Czysta i niewinna niczym lelija @ViolentDesires i atakujące ją stado zakompleksionych przegrywów...piękna wizja, ale chyba jednak nie do końca prawdziwa. Przypomnijmy sobie kilka wypowiedzi tej nadobnej dziewicy: Powyższe treści budzą twój sprzeciw, masz jakieś zastrzeżenia? Złe wieści! Właśnie zostałeś przegrywem. W sumie racja, na forum jest tyle łatwiejszych celów...niektórzy są na tyle głupi, że sami się przyznają do swoich porażek, żal zmarnować taką okazję - można powiedzieć, że ktoś taki sam się prosi, żeby mu dojebać (ktoś coś wspominał o kobiecych taktykach?). Inni są sprytniejsi, maskują się...też można próbować, zawsze jest szansa, że w coś trafimy. Mało kto ma te emocjonalne klocki ładnie poukładane. Gdzieżbym śmiał! Wierzę Ci całkowicie. Dzięki ciężkiej pracy wgramoliłeś się na grzbiet wielbłąda i możesz teraz spoglądać z uzasadnionym poczuciem wyższości na miotające się poniżej: - szczekające kundelki - życiowych nieudaczników - inceli, co to dziewczyny nie trzymali nawet za rękę - frustratów robiących za pośmiewisko dla wszystkich dookoła - itd., itp. Jebać frajerów, ziom! High five!
 7. Stan osobowy wiernych trochę się ostatnio uszczuplił. @Bullitt pojechał na urlop i leczy swoje skołatane nerwy. @Messer ogranicza forumową aktywność (wierzący niepraktykujący, można powiedzieć). A wrogów kościoła wydaje się przybywać. Musi się teraz produkować za trzech. Miejcie dla chłopa trochę zrozumienia.
 8. @Perun82 @prod1gybmx @Still Ja rozumiem, że ten obrazek jest zajebisty...ale wrzucanie go trzy razy na tej samej stronie tego tematu to chyba lekka przesada? Nawiasem mówiąc, na poprzedniej też już jest.
 9. A w temacie o sposobach na poprawienie sobie samopoczucia: Dzięki mojemu bajecznemu bogactwu wynająłem sobie służącą, którą w momentach stresujących opluwam/policzkuję/napierdalam kablem od żelazka. Płacę jej tyle, że pozwala mi na wszystko. Uwielbiam patrzeć na jej ból i upokorzenie. To doskonała metoda, polecam wszystkim. Zaczynam odnosić wrażenie, że uroda może być negatywnie skorelowana z inteligencją.
 10. Wszyscy coś wrzucają, to ja też - ostatnio trafiłem na długi podcast z kolejnym obenautą - Piotrem Pytlem. Opowieść o wychodzeniu z ciała to tylko punkt wyjścia, sporo informacji na temat praw panujących w tych niefizycznych przestrzeniach. Treści miejscami dosyć mocno odjechane. Kto chce, niech wierzy.
 11. Gdyby tylko! Ech, biednemu zawsze wiatr w oczy i chuj w dupę. Czyżbyś nie doceniała intelektualnej wartości tego tematu? Tak rozbudowaną teorię całości stosunków międzyludzkich mógł stworzyć jedynie geniusz. Jeszcze będzie ci głupio, kiedy szacowni twórcy Teorii Wielkiego Przegrywu dostaną Nobla w dziedzinie nauk społecznych. Emocjonalnie też jest bardzo dobrze, ten temat pokazuje nam wprost oszałamiające bogactwo i intensywność różnorakich uczuć u wspomnianych panów. Niejedna kobieta mogła by im pozazdrościć tego rollercoastera! Niektórzy po prostu muszą szukać dziury w całym. Nie przejmujcie się, panowie. Trzymać kurs!
 12. Za długie, ale można dać pierwsze litery - BFCB...albo HWDC, żeby było bardziej swojsko. Można iść na całość i założyć maskę...w sumie jak się teraz zastanawiam, to był już jeden film na taki temat. Nazywało się to ,,Teksańska masakra piłą mechaniczną''. Ta scena w której laska patrzy na tego psychola, który ma właśnie założoną twarz jej chłopaka...to robiło wrażenie. Dobra, chyba za bardzo ponosi mnie wyobraźnia.
 13. To może tylko opaska na ramię? PW - Przegrywy Walczące...AC - Antichad...albo przekreślona twarz jakiegoś przystojniaka...coś tam się wymyśli.
 14. I tak właśnie zakończyła się epoka wielkiej genetycznej niesprawiedliwości. Uczcie się biegać, chadeusze. Nadchodzi zemsta przegrywów! Kurde, aż nie wiem jak się zachować w tym historycznym momencie...hm...udam, że się przyłączam, może rewolucyjna fala mnie ominie. Propozycja ubioru dla inicjatora całej akcji: I odpowiedni motyw muzyczny: To tak na początek. Wyrażam moralne wsparcie i tak dalej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.