Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Xellos

Użytkownik
 • Ilość treści

  59
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

48 Świetna

O Xellos

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Xellos

  Imiennik wita

  Witam.
 2. Xellos

  Witam

  Cześć.
 3. Xellos

  Cześć bracia

  Witam.
 4. Xellos

  Dzień Dobry!

  Dzień dobry.
 5. Xellos

  Witajcie serdecznie

  Witam.
 6. Xellos

  Odwrotne cześć

  Ćśezc.
 7. Xellos

  Cześć wszystkim!

  Cześć.
 8. A tu można zobaczyć jak wyglądało to molestowanie (w razie gdyby ktoś nie zauważył - seksualny atak następuje w 36 sekundzie): Swoją drogą, porównanie zachowania i mowy ciała głównego bohatera na obu filmikach...wiele mówi o praktycznych skutkach feminizmu.
 9. Za późno, już od dawna nim jest. To rycerz o wielkiej szlachetności, przy okrągłym stole mógłby zasiadać po prawicy króla Artura.
 10. Pełna zgoda...ale to jest jedynie negatywna strona zagadnienia. Jest jeszcze aspekt pozytywny - obie strony rezygnują z naturalnych schematów na rzecz monogamii. Czym jest monogamia? Pomijając różne romantyczne bzdury można powiedzieć, że w gruncie rzeczy jest to prosta wymiana - zasoby w zamian za seks. Chłop nie dostarcza zasobów, nie ma związku. Baba nie dostarcza seksu, nie ma związku. Dowiedzieliśmy się już, że to pierwsze zobowiązanie zostało wypełnione i to w ponadprzeciętnym zakresie. Dobrze byłoby wiedzieć, jak wyglądała druga strona tego równania. Seksoholizm jest uleczalny. Znajomość drugiej strony jest istotna, o czym miałaś się już okazję przekonać.
 11. Xellos

  Czym skorupka za młodu nasiąknie...

  Witam. Zgodnie z krążącą na forum legendą, daleko, daleko stąd, na okrytych wiecznym śniegiem szczytach Himalajów żyją kobiety, z którymi da się stworzyć udany i satysfakcjonujący związek. Nawet więcej - przeżyć z nimi całe życie, unikając nabawienia się jakiejś choroby psychicznej/bankructwa/samobójczej śmierci. Zdania na temat prawdziwości tego mitu są podzielone.
 12. Na filmie od początku widać spore emocje u uczestników awantury - obserwujemy kulminację sporu, nie wiemy, jak wyglądał rozwój tej sytuacji. To utrudnia sformułowanie rozstrzygającej oceny zachowania poszczególnych osób. Ocena strony prawnej jest znacznie łatwiejsza. Wystarczy zajrzeć do przepisów porządkowych obowiązujących w lokalnym transporcie zbiorowym organizowanym przez m.st. Warszawa by dowiedzieć się, że: § 8 1. W pojeździe są wydzielone i oznaczone znakiem graficznym (piktogramem) miejsca dla: 1) osób z dzieckiem na ręku oraz kobiet w ciąży; 2) osób niepełnosprawnych i o ograniczonych możliwościach poruszania się; 3) osób poruszających się na wózkach inwalidzkich; 4) wózków dziecięcych. (..) 6. W przypadku przewożenia przez pasażera roweru w miejscu określonym w ust. 1 pkt 3 i 4, pasażer taki obowiązany jest do zwolnienia tego miejsca na każde żądanie pasażera poruszającego się na wózku inwalidzkim lub osoby z wózkiem dziecięcym i opuszczenia pojazdu.
 13. Nawet z utworu zespołu Linkin Park da się zrobić coś sensownego. Najlepiej słuchać na słuchawkach. W teledysku występują dwa super auta - Lamborghini Gallardo i BMW M6. Osoby które chciałyby wejść w posiadanie któregoś z nich i mają odpowiednio bujną wyobraźnię mogą sobie wyobrażać, że materiał filmowy przedstawia ich przyszłą jazdę próbną.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.