Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Xellos

Użytkownik
 • Ilość treści

  88
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

82 Świetna

O Xellos

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Może po prostu uznajmy, że sam fakt posiadania penisa to molestowanie seksualne. Dajmy sobie spokój z takimi półśrodkami. Kiedyś po osiągnięciu pewnego wieku szło się do wojska, w przyszłości każdy samiec będzie trafiał na dwa lata do ośrodka rehabilitacyjnego dla agresorów seksualnych. Wykłady feministek połączone z terapią elektrowstrząsową wybiją mu z głowy podnoszenie wzroku na przedstawicielki płci wybranej.
 2. Rzeczywistość nie jest ,,ponura''. Rzeczywistość jest taka, jaka jest. Tak to zostało wymyślone przez matkę naturę. Samiec stara przekazać geny dalej, samica stara się zapewnić genom przetrwanie. Prosty, efektywny system. Można się tym nawet zachwycić. Można też naoglądać się bajek o kucykach pony i zacząć płakać, że druga strona czegoś ode mnie chce. Czyli chce mnie wykorzystać. Gdyby niczego nie chciała - to by była prawdziwa miłość. Piękna, platoniczna, bezinteresowna. Ochy i achy. Fantastycznie. Z tą miłością jest tylko jeden problem... Gdybyśmy zaczęli ją na serio wyznawać, nasz gatunek by wyginął.
 3. Xellos

  Witam.

  Witam.
 4. Ktoś gdzieś wrzucił taki filmik. Uznałem, że powinienem to podać dalej.
 5. Czyli pedał - prawicowiec? To czysta fantastyka. Nie. To główny argument samego Biedronia. Wiatr zmian, powiew nowoczesności. Tak sądzę. UE, czyli ściślej rzecz ujmując - Niemcy. https://www.welt.de/politik/ausland/article188138507/Polen-Robert-Biedron-die-neue-Hoffnung-der-Opposition.html
 6. Xellos

  Witajcie mędrcy

  Witam.
 7. Z twittera Piotra Mullera (słupski poseł PiS): 1.Obniżenie cen biletów – NIEZREALIZOWANE 2.Zapewnienie miejsc w żłobkach – NIEZREALIZOWANE 3.Likwidacja Straży Miejskiej – NIEZREALIZOWANE 4.Program rowerów miejskich – NIEZREALIZOWANE 5.Dokończenie budowy Parku Wodnego – NIEZREALIZOWANE 6.. Instytut Zielonej Energii – NIEZREALIZOWANE 7.Darmowy Internet – NIEZREALIZOWANE 8.Karta Słupszczanina – NIEZREALIZOWANE 9.Ściągnięcie dużych inwestorów – NIEZREALIZOWANE 10.Budowa rozbudowanego sytemu ścieżek rowerowych – NIEZREALIZOWANE Musiałem wyłączyć po kilkunastu minutach. Bzdury które tam wygłaszał to jedno, ale jeszcze gorsze były te jego wrzaski. Po każdym zdaniu wykrzyknik! Rozumiem, że to wiec polityczny, ale mógłby jednak nie drzeć mordy przez cały czas. Wiadomo, że na pewno na niego nie zagłosuję, ale...i tak jestem trochę rozczarowany poziomem tej jego imprezy. Kaczyński jest silny słabością opozycji. Stawiałbym na to ostatnie.
 8. Ten temat to trolling? Jeżeli tak, to gratuluję założycielowi. Jeżeli nie, to...nie wiem, co mam napisać. Znalazłem się w stanie osłupienia wymieszanego z przerażeniem.
 9. Też zwróciłem na to uwagę. Kobieta w ciąży i w pewnym okresie po wydaniu na świat potomstwa zazwyczaj może liczyć na zwiększoną atencję ze strony jednego mężczyzny - ojca dziecka. No ale najpierw trzeba się dowiedzieć, kto nim jest.
 10. To jak być Żydem i samemu zgłosić się do Niemca po numerek. Kiedyś znakowało się bydło i niewolników, może w przyszłości mężom będzie się wypalać inicjały myszki? Precedens już jest.
 11. Jeżeli nie robisz takich rzeczy, to wynika to z wychowania, czyli (w modelu idealnym) z posiadania ojca. Młody człowiek realizuje swoją naturalną agresywność bijąc wszystkich dookoła, ojciec tłumaczy mu (takimi lub innymi metodami), że takie zachowanie nie będzie tolerowane, małpolud się uczłowiecza. Jest tylko jeden problem - trzeba tego ojca mieć. Jak wiadomo, żyjemy w czasach kryzysu męskości i ojcostwa. Kobiety są wychowywane przez: -inne kobiety -media społecznościowe -komedie romantyczne -celebrytki Ze wszystkich tych źródeł płyną do nich nienormalne wzorce, a także krytyka mężczyzn i męskości jako takiej. Zostały pozbawione swoich ojców. W tej sytuacji...właściwie trudno się dziwić, że są popierdolone.
 12. Xellos

  Powitać zacnych Panów!

  Witam zacnego nowego użytkownika.
 13. Kto powiedział, że nie są? Tudzież przegrywy, onaniści i niedojrzali emocjonalnie gówniarze. Swoją drogą, to zdanie ładnie koresponduje z tym: Poniżej pojawia się jeszcze jedna manipulacja (bardzo słaba swoją drogą): A na końcu polecenie dla użytkowników: Które pozwolę sobie przetłumaczyć na język męski - nie piszcie źle o kobietach, bo mnie to denerwuje. Czytanie tego forum nie jest obowiązkowe, można z niego odejść, czasami nawet więcej niż jeden raz.
 14. Internetowy klasyk, pasta o różnicy między Cejrowskim a Wojciechowską. -wchodzi cejrowski do murzyna -DZIEŃ DOBRY -DZIEŃ DOBRY KURWA PO POLSKU NIE ROZUMIESZ? -DAJ MI TO CO MASZ W RĘCE -NO DAJ -PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST MURZYN -HEHE PATRZCIE JAKI GŁUPI xD -DOBRA IDZIEMY DALEJ - O! A TU MAMY ŚCIANĘ. KOJARZĄ PAŃSTWO NA PEWNO ŚCIANY POLSKICH DOMÓW? GRUBE, SOLIDNE CEGLANE. - A TU ŚCIANA Z GÓWNA. SRAJĄ DO WIADRA, PROSZĘ PAŃSTWA, WSZYSCY Z WIOSKI DO JEDNEGO I POTEM, PAN SIĘ PRZESUNIE, RĘKAMI TO NABIERAJĄ, MIESZAJĄ ZE SŁOMĄ I, UWAGA STOPIEŃ, I LEPIĄ ŚCIANY. - I TO SIĘ PROSZĘ PAŃSTWA TRZYMA. JEST SOLIDNE, TANIE W BUDOWIE I CO NAJWAŻNIEJSZE! SPEŁNIA SWOJĄ FUNKCJĘ. A W POLSCE? NO W POLSCE JAK W LESIE. a wojciechowska ja pierdole -chlip chlip ta Kobieta ma tak ciężko -jebana patriarchalna Afryka -ehhh tak by sobie chciała chodzić na disco i dawać dupy -a nie może -dajcie wzruszającą muzykę -trzymaj się mbubu -będę do ciebie pisać -kocham cię ehhh Swoją drogą...zjeżdżam na dół, żeby dodać odpowiedź, a tam...następny nieprzeczytany temat: ,,Samotna podróż jako inicjacja w dorosłość''. Taaaak...coś w tym jest.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.