Skocz do zawartości

Nadmiar informacji w XXI wieku- jak sobie z tym radzić?


Rekomendowane odpowiedzi

@Patton @Perun82 chciał powiedzieć że pewna część mediów jest w rękach zagranicznych - Rmf niemiecki , Radio Zet - francuski.

     Poza tym  jeśli chodzi o tv , to cała grupa tvn-u w rękach amerykańskich, tygodniki - taki neewsweek - niemiecko-szwajcarski z tego co pamiętam. 

    Portale - onet niemiecki z tego co kojarze, interia tak samo. 

    O to zapewne chodziło @Perun82-owi.

 

Ps. Jak coś przekręciłem we włascicielach wybaczcie od kilku lat przestałem obserwować zmiany właścicieli mediów w Polsce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że mamy taki dostęp do informacji. Teraz każdy może zdecydować, czego chce się dowiedzieć. 

Niestety informacje mają to do siebie, że nie zawsze są prawdziwe, dlatego trzeba je weryfikować. Nie wolno w nic ślepo wierzyć! Nie tylko internetu się to tyczy. Księdzu też ślepo zaufacie? Politykowi w TV? Rodzicom, którzy mówią znajdź dziewczynę, weź ślub, zrób dzieciaka, wybuduj dom? Fałszywe informacje otaczają nas od ZAWSZE. Pytanie brzmi czy je przyjmiemy.

 

Ja dzięki dostępowi do informacji dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, mogłem pogłębić swoje pasje, dowiedzieć się czegoś nowego, trafiłem także na forum BS. 

 

Problemem jest tylko ludzka głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.