Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Cześć i czołem. Chciałbym opisać swój problem. Na pewno nie jestem świerzakiem w sprawach damsko- męskich. Miałem w swoim młodym życiu koło 25 kobiet, sam posiadając 23 lata.

Lecz mam pewien problem. Czuję pociąg seksualny do dziewczyn, które są toksyczne. Tylko z takimi chce się wiązać, znaczy chciałem, bo dostrzegłem swój problem. Tylko one wydają mi się takie słodkie, lekko nieporadne oraz atrakcyjne. Posiadają tylko jednego rodzica oraz mają cieżką sytuację materialną w domu. 

Gdy się o tym dowiaduje chcę zrobić dużo dla takich dziewczyn. Czuje się, że jestem za nią odpowiedzialny. Tak jakbym był jej ojcem/starszy, bratem. 

Wiem, chore to trochę.

W swoim życiu miałem 3 stałe partnerki i każda z nich miała taką sytuację. Która mnie bardzo pociągała. Poznawałem inne dziewczyny takie na pierwszy rzut oka "normalne". Miały normalną sytuację w domu, ale jakby one szybko mnie nudziły. Miał ktoś taki problem?

Sam musisz mieć problemy natury psychicznej, na zasadzie podobne przyciąga podobne kminisz kawalerze? 

15 minut temu, THe_Minte napisał:

Gdy się o tym dowiaduje chcę zrobić dużo dla takich dziewczyn. Czuje się, że jestem za nią odpowiedzialny. Tak jakbym był jej ojcem/starszy, bratem. 

Tu jest rdzeń problemu według mnie. 

Cieszę się chociaż, ze dostrzegłem ten problem sam :D

Hm... zostałem adoptowany jak miałem 2 latka wraz z siostrą

W domu niczego mi nie brakowało, rodzice na prawdę starali się zapewniać nam wszystkiego co potrzebowaliśmy.

Nawet bym nazwał naszą rodzinę wyżej niż średnią Polską rodzinę, jeżeli chodzi o zarobki, czy możliwości.

Najprawdopodobniej masz jakieś emocjonalne dziury które zapełniasz wiążąc się z określonymi kobietami.

I nie, to nie jest dziwne. Takich jak Ty jest pełno, myślę że każdy w określonych sytuacjach miałby takie skłonności.

4 godziny temu, SSydney napisał:

Sam musisz mieć problemy natury psychicznej

Bardzo mnie drażnią takie wpisy. Facet ledwo co się wpisał na forum a już nazwany psychiczny.

35 minutes ago, Magician said:

Bardzo mnie drażnią takie wpisy. Facet ledwo co się wpisał na forum a już nazwany psychiczny.

Nikt go tak nie okreslił.

14 minut temu, koszmarek napisał:

Nikt go tak nie okreslił.

Jesteś tu nowy i nie będę się znęcał.

Edited by Magician

5 godzin temu, Magician napisał:

Zluzuj majty, mi chodziło raczej o niską samoocenę i potrzebę bycia bohaterem a nie, że kolega jest psychicznie chory. Sam tak miałem ale dostrzeżenie problemu to krok w dobrą stronę. Z resztą:

10 godzin temu, THe_Minte napisał:

Cieszę się chociaż, ze dostrzegłem ten problem sam :D

Na pewno nie chciałem nikogo obrazić.

Peace.

• Like 1

@THe_Minte

W pewien sposób mam podobnie do Ciebie, tylko że to nie ja wybieram żadnych toksycznych kobiet, tylko One mnie wybierajo same (dla mnie wydają się po prostu łatwymi kąsakami i tyle) - ale tak to jest jak się wygląda jak debil(heh) ;)

Pozdrawiam