Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Klariett

Użytkownik
 • Content Count

  219
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

248 Świetna

About Klariett

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Najprawdopodobniej masz jakieś emocjonalne dziury które zapełniasz wiążąc się z określonymi kobietami. I nie, to nie jest dziwne. Takich jak Ty jest pełno, myślę że każdy w określonych sytuacjach miałby takie skłonności.
 2. Fakt że kobiety bardzo często świadomie pokazują swoją naturę. Kilka z którymi rozmawiałem jawnie twierdziły że lubią jak ktoś jest silny, agresywny, władczy i mogą dla takiego zlizywać muszle w kiblu. Jest taka nows piosenka disco polo z ogromnymi wyświetleniami "jak byś tak mnie zechciał". Stuprocentowa natura kobiet w pigułce, ale to my mężczyźni jesteśmy zdegenerowani i tego nie widzimy.
 3. Pisałem to raz już gdzieś tu na forum ale to dobre miejsce żebym powtórzył. Ona: (...) widziałam że byłeś już rozdziewiczony Ja: że co? Ona: No co, już byłeś rozdziewiczony, skórka ci normalnie schodziła. Ja: WTF? Ona: To ty nie wiesz że jak chłopak rucha się poraz pierwszy to mu pęka skóra i wtedy dopiero normalnie schodzi? Ja: ??????????? Ona: No tak, jak mojemu byłemu złapałam pierwszy raz to aż mu krew poszla. Ja: ????????????????? (Łzy w oczach) Potem wykminilem że może by jej sprzedać kit że od intensywnego ruchania przez lata kutas się tępi i dlatego już nie mam knagi do kolan.
 4. Przede wszystkim jeśli kobieta czuje coś do innego to długo tego nie ukryje. Emocje są silne lub narastają przez co widać gołym okiem że coś w niej buzuje, dodatkowo wtedy bardzo często wspominają "byłego", rzucają jakieś opowiastki o nim, byle jakoś ten emocjonalny głód zaspokoić. A po za tym brak zaangażowania w związek, tanie wymówki na spotkania i przede wszystkim brak SEKSU. To są główne wyznaczniki faktycznego zainteresowania, a nie przytulanki czy "kocham Cię" (w tym wypadku kocham cię oznacza - dzieki tobie wiem że jestem porządana, musisz we mnie utrzymywać to przeświadczenie jak najdłużej)
 5. Nie rozkminiaj za dużo. Znasz ją za mało i za krótko. Jak dla mnie może po prostu szukać sobie orbiterów. Teraz to norma, kobiety doskonale wiedzą że mężczyźni od seksu, emocji są przeważnie nierokujący, więc mają kochanka, gościa od poprawiania humoru, chłopaka na pokaz przed rodziną i koleżankami, sponsora itp jednocześnie, a jeśli nie ma któregoś to jest tinder itp.. Żeby być świadomym tego czym kierują się dziś atrakcyjne kobiety wystarczy sprawdzić jak gigantyczną ilość mężczyzn jest dla nich na wyciągnięcie ręki. Zrób sobie damski profil na jakimś portalu i będziesz przerażony, ile i jacy mężczyźni podsuwaja się pod nos..
 6. Siła czy słabość to pojęcia umowne. Możesz być słaby genetycznie i bardzo atrakcyjny albo silny i kompletnie nieatrakcyjny, i to na wszystkich płaszczyznach, nie tylko wyglądu. Mniejszy testosteron to nie choroba i nie zmniejsza atrakcyjności tylko warunkuje obecność tendencji do niektórych zachowań. Myślę że to kwestia zdecydowanie bardziej społeczna.
 7. Ci co wpłacili jej łącznie 1000 funtów, widocznie tego nie zauważyli.
 8. Na naszym forum wiemy nie od dziś, że mamy w społeczeństwie plagę białorycerstwa. Dla przypomnienia: Wiemy też że tego typu ludzie są jednym z powodów zdemoralizowania współczesnych kobiet i ich lekceważącego podejścia do mężczyzn oraz wręcz ekstremalnej hipergamii. Teoretycznie też to wiedziałem. Dopiero po zobaczeniu tego uderzyła we mnie świadomość jak gigantyczny jest to problem. https://www.gofundme.com/f/want-my-90-back-because-my-date-called-me-fat W skrócie: Pewna wątpliwej urody kobieta spotkała się z typkiem poznanym przez Tindera. Ten uznał że jest brzydsza, grubsza niż na zdjęciach i ją olał. Urażona poszła w internet i zorganizowała sobie zbiórkę na zwrot pieniędzy za to że musiała się do tego "dupka" fatygować. Niby głupie, ale.. opłacało się. Szok. Wtedy dopiero doszło do mnie co się dzieje ze współczesnymi mężczyznami, jak bardzo są gotowi sprzedać resztki godności za głupie spojrzenie dziewczyny w ich kierunku. Nie mówię tu nawet o popularnych portalach pornograficznych gdzie dziewczyny na streamach potrafią dostawać setki złotych za pokazanie sutka... Statystyki statystykami, teorie teoriami, redpille redpillami, ale jak widzę coś takiego, to naprawdę nie dziwię się dzisiejszym kobietom, że tak faworyzują badboy'ów czy nawet typowych kiboli z BMW, którym przynajmniej daleko do rzucania stówkami za zobaczenie kawałka sromu pod stringów, oraz potrafiących powiedzieć do kobiety "kurwo", co już imponuje i epatuje siłą, w porównaniu do przynoszeniu w zębach kasy na pocieszenie za złamany paznokieć. Oczywiście obrywa się zwykłym, ustabilizowanym, ogarniętym życiowo facetom, którzy od razu są wrzucani do szuflady razem z biało rycerzykami.
 9. Ja jestem zdania że aborcja powinna być legalna, chcę widzieć rzeczywistość taką jaka ona jest, bez klapek na oczach. A wiara w "świętość życia od poczęcia" to ciągle wiara. Płód, człowiek, komórka - kwestia nazewnictwa. Wolałbym się nie urodzić niż być skazanym na marginalne życie. Zapytacie: A co jeśli Twoi rodzice mieli by takie poglądy? A co na ten temat powie ~1000000000 moich potencjalnie możliwie istniejących braci i sióstr, które mogły istnieć a nie istnieją bo matka jeszcze stwierdziła że za wcześnie na następną ciąże albo ojciec schlapał się sekundę za późno, albo po prostu jest to technicznie niemożliwe? Przecież ślepy los ich wymordował! A może po prostu nie istnieją? Nie ma ich. Nie są częścią rzeczywistości. Nie że mają gorzej, po prostu ich nie ma. Każdy z nas prędzej czy później doświadczy tego. Może i mają lepiej, bo egzystencja to jednak niekoniecznie wygrana loteria. Mam w tym temacie skrajne poglądy.
 10. Pod koniec to tragiczne wręcz bolesne dla uszu generalizowanie to dla mnie już była granica tolerancji dla jej wypocin.
 11. Najlepiej pojechać na ostro - "Byłem na domówce u koleżanki" albo coś w tym stylu. To najłatwiej i najszybciej obnaży zamiary takiego pasożyta emocjonalnego. Polecą wyzwiska, może nawet gróźby (pomimo tego ze nie łączyły was żadne deklaracje) ale koniec końców takie kobiety odpuszczają - jak widzą że nie mogą z ciebie doić emocji i jesteś dla nich niepewnym gruntem.
 12. Nie daj się namówić na "eksperymentowanie" czy przygodny seks. Na takie coś mogą sobie pozwolić tylko osoby jej pokroju, wyrafinowane i potencjalnie zaburzone. Seks powoduje wystrzał oksytocyny, która buduje przywiązanie. Później będziesz z nią związany tak grubą liną emocji że jak kolwiek to się nie skończy - w najlepszym przypadku spędzisz pół roku z apatią i stanami depresyjnymi.
 13. Gorzej jak kolega wkręci się w to emocjonalnie i przyjdzie zderzenie ze ścianą.
 14. Bez przesady. Borderline to poważne zaburzenie osobowości. Dla mnie to po prostu zwykła niedowartosciowana dziewczyna z bardzo kiepskimi wzorcami która brak uwagi i czułości ze strony najbliższych w dzieciństwie zapełnia bujnym życiem "nocnym". Zwykły toxic pospolity.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.