Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Klariett

Użytkownik
 • Content Count

  191
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

214 Świetna

About Klariett

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Strzelam że i tak byś tyłka nie dostał, ewentualnie jak już będzie miała pewność że porządnie jej się to finansowo opłaci. Najgorsza opcja - laska ma syfa i to "ryzyko" polega na tym czy będą ci wycinać kłykciny z chuja czy nie. I pamiętaj że z tinderowkami jest tak, że ona podobne plany ma z x ilością typkow.
 2. Ehhh ta rzeczywistość kobiet. Związki z uczucia, z rozsądku, dla atencji, bo czas leci, bo dziecko, bo wymagania, bo koleżanki mają.... Dzięki Bogu jestem mężczyzną.
 3. Nie istnieje. Czym jest dobro, a czym jest zło? Czy to nie względne uzależnione od setek czynników i aktualnej mody oraz miejsca w jakim aktualnie jesteś elementy tak samo względnej moralnosci?
 4. Nieraz widziałem przypadki że dziewczyny kreowały się w różnych sytuacjach na "zimne suki" a potem dowiadywałem się od rodzin i znajomych że wypłakiwały się tygodniami i lamentowały nad swoim chujowym życiem bo ich drugi czy tam czwarty były znalazł ladniejszą. (I nie odpisuje)
 5. W sumie mógłbyś się jeszcze zastanowić, czy twoja małomówność wynika po prostu z braku potrzeby mówienia, czy może nie ze strachu przed oceną innych czy po prostu nieumiejętności nawiązania kontaktu z grupą. Możesz z tej całej sytuacji wyciągnąć wnioski i się zmienić, ale to już nie dla niej, tylko dla siebie, jeśli oczywiście tego chcesz, i faktycznie coś u siebie zdiagnozujesz.
 6. Jak żyć? Jak funkcjonować? Moja odpowiedź: Trzeba uświadomić sobie że - życie nie ma sensu, bo sens to tylko iluzoryczna koncepcja w naszej głowie, można powiedzieć ograniczenie, które zostało nam wpojone, tak jak wszystkie inne odruchy myślowe, odczucia itp. Życie to po prostu życie, które trwa jak wszystko inne. - urodziłeś się i umrzesz bez względu na to, czy w międzyczasie dowiesz się po co to robiłeś. - cały świat jest tak naprawdę wrażeniem twojego umysłu, również poczucie tego że istnieje jakieś "JA" które steruje twoim ciałem. Wszystko to tak naprawdę efekt odpowiednich reakcji chemicznych w naszych głowach i nie ma tutaj miejsca na dusze, cudy itp. Najbliższa jest mi filozofia Alana Wattsa, polecam.
 7. Wiecie co jest najsilniejszym magnesem na kobiety? Preselekcja. Facet mający możliwość preselekcji a brzydki >>> przystojniak bez tego. Sprawdzone przez samo życie na tysiącach przykładów.
 8. Skoro nie masz obaw przez minetą, a masz wątpliwości co do pocałunków to podejrzewam u ciebie jakiś kompulsywny lęk, czy obsesję.
 9. Nie popieram fizycznej przemocy ale osobiście doświadczyłem jak ból fizyczny zadany kobiecie przez mężczyznę rozkodowuje na chwilę wszystkie jej feministyczne bzdury w głowie.
 10. Kiedyś moja siostra mi się zwierzała. Powiedziała że była w związku z badboyem. Że to było dla niej pociągające i odczuwała silne uczucia, ale ze względu na przyszłość i ambicje zostawiła go, mówiła że to bolało, że tęskniła ale silniejszy był dla niej rozwój niż tkwienie z patusem. Ciekawi mnie co o tym myśleć, tak odnośnie tytułu.
 11. Cejrowski ma podobne zdanie na temat nauki języków obcych. W sumie zgadzam się.
 12. To jest normalne. Też takie mam. Wyjebane.
 13. Piszę z perspektywy jakby czasu, bo aktualnie nie wiem gdzie on się obraca i jak teraz wygląda dokładnie jego życie, zresztą mało kto cokolwiek o nim wiedział. Poznałem go 5-6 lat temu.
 14. Też nie jestem za wysoki (178cm), ale nigdy nie miałem kompleksów ani nie czułem się gorzej przy wyższych. Czemu? Mam takiego znajomego. Jest bardzo niski. Właściwie była to jego cecha rozpoznawcza w latach szkolnych jeśli chodzi o wygląd. Gość miał poniżej 170cm. Myślisz: taki kurdupel to pewnie miał problem żeby laskę znaleźć. No właśnie... Gość miał w sobie takiego demona, miał tak potężną "aurę" wokoło siebie, że każdy miał do niego tak ogromny respekt że szok. Jedno spojrzenie i wiedziałeś że nie możesz z nim lecieć w chuja. A laski? Przeniósł się z jednej szkoły do drugiej w mojej okolicy, i dosłownie WSZYSTKIE dziewczyny od razu maślane oczy. Jak go znam to praktycznie fizycznie nie możliwe jest aby wyobrazić sobie że którakolwiek mu odmówiła. Jak o nim myślę i próbuje sobie wyobrazić taką sytuację że dziewczyna mówi mu "nie" to mam w mózgu error. Teraz nie chce podawać za dużo szczegółów. On nie patyczkował się z niczym. Jedna z jego dziewczyn popełniła samobójstwo po tym jak z nią zerwał. W wieku poniżej 20 lat miał już tyle kontaktów seksualnych że większość mężczyzn nie będzie miało tylu przez całe życie. Nie miał milionów na koncie, TYLKO osobowość. A podobno prawdziwy mężczyzna zaczyna się od 180cm wzrostu.
 15. Nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział. Otóż chciałbym wylać na całą kadrę forum oraz oczywiście naszego guru Marka @Marek Kotoński ogromną falę wdzięczności za istnienie tego forum. Dziś przepracowałem swój pierwszy dzień i jestem kolejny krok do budowania własnego, stabilnego życia. Cieszę się że moje życie rusza coraz bardziej do przodu. Fakt, mam dopiero 20 lat, jestem młody, mimo wszystko pełen buntu, rozdmuchanych emocji i "poszukiwania swojego miejsca". Patrzę jednak przez palce na ludzi starszych, czy nawet moich rówieśników, zaślepionych i nieświadomych przez miotające nimi schematy, jak dają się wykorzystywać przez ludzi i toksyczne panie, jak nie szanują siebie i szukają aprobaty w tym całym zewnętrznym pierdolniku. Trafiłem tutaj przez głupi zbieg okoliczności ale całkowicie zmieniło to mój pogląd na siebie i życie. Forum nauczyło mnie patrzeć na wszystko z boku, walczyć ze schematycznym, prymitywnym, szarym i smutnym życiem i pozwoliło mi na zbudowanie własnej unikatowej osobowości, aż sam zazdroszczę sobie z przyszłości. Mam jeszcze wiele do przepracowania, ale wiem, że jestem tego świadomy i staram się nie uciekać. Dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.