Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Klariett

Użytkownik
 • Content Count

  242
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

282 Świetna

About Klariett

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Patologicznie niedowartościowana i tyle.
 2. Tylko ciekawi mnie jak to się ma do bycia "alfą", bo z definicji oznacza to dowódcę stada a nie kogoś kto "napierdala".
 3. Czyli mamy rozumieć że Twoja rola w tym związku ograniczała się do bycia sponsorem? To musisz zrozumieć jak to działa. Miłej lektury forum. Od tego trzeba zacząć... Co do sytuacji teraz. Żadnych awantur, darcia mordy itp. Mówisz pani że dziękujesz za relacje, bywało lepiej, bywało gorzej ale Ty nie masz czasu w życiu na bawienie się w kotka i myszkę.
 4. A po co? Nie lepiej zjeść ciastko i mieć ciastko? Widziała że ma Cię na widelcu to doiła i doiła.
 5. Pisali już. Olej ją. Wszystko inne jest dawaniem jej uwagi, czyli robieniem tego co ona chce.
 6. To jest po prostu zwykły psychologiczny efekt potwierdzenia. Gdy podłapiemy jakąś ideę (w tym wypadku istnienie jakichś klątw) zaczynamy automatycznie wyłapywać z rzeczywistości wydarzenia które ją potwierdzają, podświadomie ignorując wszystko co może temu zaprzeczyć.
 7. Amen. Tylko obserwować siebie i swoje reakcje, to jedyne co mamy. Nie ma co się rozwodzić i rozbijać to na czynniki pierwsze, szkoda czasu, a wnioski? Mamy je tu na forum, nie musimy tego przeżywać. To samo historie ze zdradami, imprezowiczkami itp.
 8. Zadzwoń po policję że jesteś napastowana, albo się zastanów jakie korzyści masz z tego że utrzymujesz z nim kontakt. Nie wiem, może lubisz to przyjemnie posmyrane ego?
 9. Widzę że tendencja pewnej grupy ludzi z pewnej popularnej polskiej strony weszła z butami w nasze forum.
 10. To nie czarna magia, to po prostu nasza ludzka natura. Mamy masę obszarów w mózgu które służą do tego żeby badać emocje u innych ludzi. Kobiety są w tym lepsze, ale to nie znaczy że mężczyźni tego nie potrafią. Po prostu to czuć że nie wzbudzany w kimś emocji i jego uwaga przekierowana jest gdzieś indziej. Tutaj nie mają znaczenia słowa. Kłamać można na poziomie logicznym ale - mowa ciała, wzrok, ton głosu, podobno nawet i zapach - to wszystko przemawia do naszej podświadomości.
 11. Jak dowiedziałeś się o tych kochankach? Były ku temu naprawdę silne przesłanki czy "ktoś tam coś powiedział", albo sama Ci się przyznała? Czasem kobiety (o czym rzadko się tutaj zauważyłem wspomina) potrafią po prostu zmyślać różne historie tylko po to żeby np. zobaczyć smutne oczka u byłego i czerpać satysfakcję z zadawania psychicznego bólu. Jeśli chodzi o sedno tematu - nie masz rozpatrywać czy Twoja kobieta jest nielojalna pod takim kątem. Robiąc to w taki sposób pokazujesz słabość i to że się podświadomie czegoś boisz a to paradoksalnie zwiększa ryzyko wystąpienia takich sytuacji. Musisz widzieć po prostu zainteresowanie kobiety do Ciebie, a objawia to głównie w trzech rzeczach: - kobieta uprawia z Tobą satysfakcjonujący dla niej seks. - kobieta "przyznaje się do ciebie". Chętnie rozmawia z innymi o Tobie. - kobieta chce spędzać jak najwięcej czasu z Tobą, bez częstych wymówek tzn "umówiłam się z koleżanką". Szanuj siebie a wszystko będzie okey a nie będziesz musiał się niczego doszukiwać. Warto też pamiętać że niektóre dziewczyny mają po prostu mocno spaprane wzorce, przez co nieważne kim byś był - ona nie może sobie odmówić dawki adrenaliny która towarzyszy takiemu a nie innemu stylowi życia, takich nie da się wyleczyć z "bocznych dróżek" i trzeba je po prostu omijać, nie można ich nienawidzić bo to nie ich wina. Nawet jeśli taka nas zdradzi, to trzeba wiedzieć, że jedyne co możemy zrobić to śmiać się ze swojej naiwności a nie użalać się nad sobą.
 12. Nieprawda. Życie nie ma celu. To o czym ty napisałeś to tylko efekty uboczne, konsekwencje, ale ewolucja nie ma celu. Po prostu. Rodzą się organizmy wyposażone w systemy biologiczne pchające je do reprodukcji genu. To nie jest cel.
 13. Zbyt globalna teza żeby argumentować ją w ten sposób. Gdyby tak jak napisałeś było w 99% przypadków może bylby to dobry argument. Tylko że w tak pojedynczym przypadku jak twój grać rolę mogło również milion innych czynników.
 14. Problem w tym że taki cytat może sobie przytaczać każdy kiedy mu wygodnie ;). Widziałem nieraz taki komentarz pod np. wykładami Korwina, jak i skrajnych lewicowców. Myślę że Hitler też dostawał takie "autopocieszenia" od swoich początkowych ulubieńców. Koniec końców o niczym to nie świadczy. Proszę o źródło takiej informacji. Znam osobiście kilkunastu lekarzy i każdy na takie teksty reaguje śmiechem. Dla mnie osobiście nie ma tu nic do śmiechu, bo antyszczepionkowcy naprawdę są coraz liczniejsi i stanowią zagrożenie dla siebie i swoich dzieci. Ciekawe czy gdy wirus zacznie *odpukać* zbierać żniwo w Europie też będą się tak bronić przed leczeniem i szczepieniami.
 15. Jeśli ktokolwiek ma możliwość tworzenia tak kolosalnych spisków to co najwyżej może wypuszczać takie bajki do internetu żeby odwrócić uwagę od prawdziwych i poważnych rzeczy. Tak mi się wydaje
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.