Jump to content

Klariett

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  271
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

316 Świetna

About Klariett

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ty chcesz ją przebolcować czy nie? Jak już "spaliście" ze sobą i do niczego nie doszło, to już jesteś u niej spalony, a pogrywa sobie z tobą żeby osiągnąć chujwiejaki cel. Pisanie na messenger? Wy macie po 14 lat?
 2. Te fantazje tej mamusi z pierwszego akapitu zrobiły mi dzisiaj dzień
 3. Ale to jest przecież na plus!! Jak stulejarze zobaczą jak wyglądają kobiecie piersi w realu to może poziom hipergamii trochę spadnie XD. Niech jeszcze zaczną walczyć o zakaz makijażu bo "każda kobieta jest piękna", tylko pytanie czy wredny patriarchat czy raczej inne kobiety nie będą miały nic przeciwko.
 4. Przesuwanie strefy komfortu to po prostu rozwój.
 5. LGBT to lesbijki, geje, biseksualiści i transwestyci. To nie jest ideologia, ci ludzie właśnie. Czy czarnoskórzy, biali czy tam inni to ideologia? Nie po prostu to ludzie o określonych cechach. Inna sprawa to organizowanie marszy, tęczowe flagi itp. to są już cechy ideologiczne.
 6. Zastanów się przed czym tak naprawdę chcesz uciec.
 7. Ch*j tam w problemy świata. Najważniejsze jest to że jak tworzysz postać w Cyberpunku, to możesz wybrać wielkość fifloka.
 8. Genialny crossover, wyobrażacie sobie ich związek?
 9. Swoją drogą określenia typu mokebe, chad, p00lka, julka i inne tego typu spopularyzowane przez pewien serwisu powinny być zabronione na tym forum. Chodzi o to że tamta strona, pod konkretnymi hasztagami to najbardziej toksyczne, żałosne środowisko gdzie przegrywizm przekracza wszelkie granice, i niestety pewne osoby skutecznie przenoszą tamtą atmosferę do nas. Przepraszam za offtop. A co do tematu, zgadzam się z autorem, nic dodać nic ująć. Musimy patrzeć prawdzie w oczy, ale prawdzie o nas, a nie o "całym świecie", który jest w gruncie rzeczy wielkim pierdolnikiem na który nie mamy
 10. Urwij kontakt. Pokaż sam przed sobą że masz jaja. Jeśli będą się pojawiać jakieś kretyńskie odczucia i myśli typu "Przy niej mi tak dobrze" to pomyśl sobie że kilka wieczorów wcześniej gdy odezwała się z wielką miłosną prośbą do Ciebie ujeżdżała kutasa jakiegoś typa. Bo tak pewnie było. Relacja FBW to w 99% kobieta wjebana emocjonalnie w gościa który posuwa ją dla rozrywki. Ona z tego bardzo długo nie wyjdzie, a ty najprawdopodobniej jesteś tym który jej udowodni że jest jeszcze rozchwytywana. Nie znam dużo szczegółów ale to jest schemat.
 11. Witam Braci po przerwie. Wracam z niby prozaicznym tematem jakim jest nasza męska stanowczość i bezpośredniość w kontaktach głównie z innymi mężczyznami. Już od kilku lat prowadzę rozwój swojej osobowości i jedną z moich stałych bolączek jest kiepska zdolność to bezpośredniego, odważnego zwracania się do kogoś, zwłaszcza ludzi obcych. Byłem wychowywany tradycyjnie, na "grzecznego chłopczyka", do każdego dzień dobry, każdy ma Cię lubić itp. itd. (rozumiecie na pewno o co mi chodzi ). I tak nie było ze mną najgorzej, tak jak teraz mogę to względnie ocenić, miałem jakąś tam swoją dum
 12. Dokładnie zgadzam się z Twoją opinią. Dla wielu osób z problemami psychicznymi zapalenie trawki może mieć fatalne skutki, co wiem po sobie, natomiast osoby zdrowe które korzystają z marihuany nie są w stanie tego zrozumieć.
 13. Kilka jego bardziej profesjonalnych produkcji było dość interesujących, np. "las samobójców" czy coś w tym stylu, natomiast większość jego twórczości to denne, żałosne pierdolamento dla jakiejś dziwnej niszy która jakimś cudem to ogląda. Z jednej strony gość inteligentny i da się to wyczuć, a z drugiej posługuje się często jakimś ściekowym humorem, robi jakieś dziwne miny, pajacuje itp.. A ostatnio wiadomo, jakieś dramy, płacze, robienie z siebie pizdy na masową skalę.. porażka. Całe szczęście w dzisiejszych czasach wystarczy dwa kliknięcia i można zapomnieć o tym typie.
 14. Żałosna, ustawiona akcja, albo przez Najmana z ekipą albo przez samą "gale". Ludzie którzy to rozdmuchują i poważnie o tym dyskutują prawdopodobnie nieświadomie realizują jakiś mniejszy/większy plan marketingowców.
 15. Może to nie odnośnie tematu, ale ostatnio Facebook promował aplikację randkową, w której wysyłanie wiadomości jest płatne. Po zarejestrowaniu się i "przesunięciu w prawo" kilku pań dostawało się z automatu pozytywną reakcję z kilkoma wiadomościami typu "hej co u Ciebie" "Jesteś stąd..? ". Oczywiście odpisywanie na te wiadomości było grubo płatne (coś ponad 5 zł za wiadomość). Wniosek był jeden, to wszystko były spreparowane i wysyłane albo przez automat albo przez jakichś ludzi wynajętych mających na zadanie wyłudzać pieniądze. Tak teraz wygląda randkowanie w mediach..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.