Skocz do zawartości

Bezdomny z wielką wiedzą


MMorda

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Dakota napisał:

Według mnie to ucieka przed życiem.

 

Taa, normalnym życiem budowanym od podstaw. Jestem przekonany, że góra w 5 lat miałby normalną, dobrą pracę i grono przyjaciół.

Chwila.

Miałby jakąś gównianą pracę a ludzie w większości to debile.

Ergo.

 

Życie to ma teraz. Minusem jest niska temperatura a tak to obleci.

>>>

 

Z mojej perspektywy patrząc.

Załóżmy, że nie mam tego mieszkania.

Załóżmy, że dalej pracuję dla tego bubka od sączynowychoknowych albo w antykwariacie, gdzie dorabiam się klaustrofobii w wersji gore + wyroku za mord z wyjątkowo szczególnym okrucieństwem popełnionym na którymś z klientów bo ileż można wysłuchiwać tego pierdolenia.

Takie coś pcha mnie prosto w objęcia MOPSU i kolacyjek u Braci Oblatów. Na czymś trzeba oszczędzić.

 

Mam też alternatywę. Kraj z mnóstwem pustostanów, gdzie jest ciepło a zielsko legalne, mi tam niewiele do szczęścia trzeba a kumaty na poziomie survival jestem.

 

Odpowiedzcie sobie sami. Co wybiera brat wroński jak się wkurwi :)

A jest wkurwiony praktycznie co dnia (tak poza konkursem normalnego wkurwienia) bo się chyba nerwicy dorobił wskutek "normalnej pracy" i związanych z nią atrakcji .

 

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.