Skocz do zawartości

Dekada i następna.


UncleSam

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że dosyć młody jestem. I tak naprawdę dopiero od 3 lat się wziąłem za pracę... Tą dekadę zamknąłem "zaczynając" pracę.
W dosyć szybkim czasie wyjechałem do UK. W dosyć szybkim czasie zacząłem mówić biegłym angielskim. W dosyć szybkim czasie moje zarobki poszły ponad Londyńską średnią, mimo iż w Londynie już nie mieszkam.
Zanim wyjechałem z Polszy, obiecałem sobie że żadna kobieta nigdy nie stanie mi na przeszkodzie w osiągnięciu "sukcesu" i konsekwentnie to postanowienie realizuję.
Obecnie pracuję jako kierowca i zarabiam ok £40k rocznie (około 32-33 netto). W najbliższych miesiącach w końcu planuję wystartować z Amazonem i zacząć powolną aczkolwiek nieuniknioną ekspedycję z etatu na swoje.

Boli mnie natomiast kiedy widzę rówieśników którzy nadal się bawią, albo co gorsza(w osobistym odczuciu) kiedy robią karierę i się bawią przy tym.
Mam nieskromną nadzieję że moje podejście jednak okaże się tym "prawidłowym". Powoli ale do przodu.

Czuję i wiem że nadchodząca dekada będzie "tą" dekadą. Czuję że przyjdzie ten założony milion. Nie złotych ale funtów. Nie uznaję złotówkowych milionerów. Zresztą chciałbym te założenia przekroczyć w pizdu razy i czuję że to się w końcu MUSI stać. 

A co z Wam bracia?

Wygląda na to że ja jestem w stanie poświęcić dosłownie wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, UncleSam said:

Boli mnie natomiast kiedy widzę rówieśników którzy nadal się bawią, albo co gorsza(w osobistym odczuciu) kiedy robią karierę i się bawią przy tym.

 

Co masz na myśli że się bawią? Chodzi ci o kluby i dyskoteki? 

 

Ogólnie to jest tak (mówię z perspektywy moich 36 lat): jest wiek, w którym zabawa daje olbrzymią radość i żadnym innym wieku juz to nie powróci. Ten wiek to 16- 25 +/- lat. Dopóki jesteś singlem to jeszcze możesz ten wiek przeciągnąć. Później około 40stki nawet jeśli będziesz już zamożnym człowiekiem i stać cię będzie na wiele to jednak najlepszych lat nieodzyskasz. W tym wieku co wymieniłem wszystko smakuje inaczej.

 

Ja bym jakoś starał to się pogodzić. Rób kasę jak robisz ale raz w miesiącu zabaw się dobrze na mieście w grupie znajomych. Towarzystwo tworzy atmosferę. 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.