Jump to content

leto

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4,818
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25
 • Donations

  0.00 PLN 

leto last won the day on June 29 2020

leto had the most liked content!

Community Reputation

4,384 Świetna

About leto

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa
 • Interests
  Ludzie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Marek Kotoński atmosfera zrobiła się dziwna. Jeśli chcesz, to mnie banuj - w każdym razie, ja na to forum już nie wracam. Dzięki wszystkim braciom (i rezerwatkom) za długie (i czasem nawet wartościowe xd) dyskusje. Propsy, Marek, za stworzenie i utrzymywanie tego miejsca. To, że trochę nam nie po drodze, nie znaczy, że nie szanuję. Do zobaczenia w wielkim świecie!
 2. I tak każde badanie, które wykaże brak negatywnych skutków, zostanie odrzucone przez fanatyków anty-5G, jako sfałszowane. To jest kwestia bardziej religii, niż nauki.
 3. Ktoś tu wykazuje coś w stylu syndromu sztokholmskiego. Samemu sobie? A rolą rodzica być może, być może powinno być zbudowanie w dziecku tego zaufania do siebie samego? Tak sobie tylko głośno myślę, tu ten.
 4. Niech zgadnę, wiesz to, bo jesteś mentalnie kobietą? Rozważałeś korekcję płci?
 5. Jako również laik - przyłączam się do pytania i podbijam post Od siebie mogę dodać na temat: Mam tutaj minimalne doświadczenie. Wg mnie podstawa, to dostać przepustkę na backstage i samą scenę. Dobre miejsce i czas (podczas występu) do cyknięcia foty jest wg mnie 1000x ważniejsze, niż technika, sprzęt itd. Mam kilka zdjęć z mojej amatorskiej "kariery", z których jestem naprawdę dumny - wśród nich właśnie fotki zespołów zrobione im zza pleców, podczas występu, łapiące też publiczność pod sceną.
 6. Takich wpisów potrzebujemy tutaj więcej. Tak wygląda, panowie, rzeczywistość. Rzeczywistość jest taka, że kobiety (jak i mężczyźni) są różne, różne są też preferencje. Jeden lubi blondynki (czego nigdy nie zrozumiem xd), inny brunetki. Jedna szuka dzikich akcji za dyskoteką pod Piasecznem, inna - stabilnego, dobrego związku. Jeden "robi w ONSach", inny we "wrogich przejęciach", inny szuka swojej idealnej Becky do związku na lata. No życie. Życie jest nobelom
 7. Może np powiedzieć, że wcale nie masz wyglądu wykluczającego sensowne relacje z kobietami. Nie wierzysz? Jest tu na forum jeden brat, który się też uważa za odpad genetyczny. Wrzucił parę swoich fotek tu i ówdzie. No homo, ale powiem Ci, że wygląda... zupełnie k*wa normalnie. Nie jest to tylko moja opinia. Dużo z tych rzeczy rozgrywa się tylko w głowie.
 8. Uważam tak samo jak @Adolf. Tu nie chodzi o dissowanie kogoś tylko dlatego, że jest młody czy świeży na forum. Chodzi o to (popraw mnie @Adolf, jeśli źle Cię rozumiem), że należy dążyć do minimalizacji contentu i wpływu, jaki na innych użytkowników mają niektórzy ewidentnie mocno sfrustrowani userzy, wyznający dziwne, autodestrukcyjne poglądy, ziejący nienawiścią do świata, potrzebą jakiejś nie wiem, zemsty czy czegoś na swoich urojonych z reguły wrogach. Po prostu o danie odporu toksycznej patologii. Nie można w tych przypadkach stosować taryfy ulgowej, że są młodzi/nowi, poszkodowani, po prz
 9. A w ogóle, to jeśli doceniacie czyjąś pracę na forum, to wiecie, możecie mu/jej napisać na priv (ja tak parę razy zrobiłem). Wyjdzie dużo mniej żenująco. Unikniecie posądzenia o wazeliniarstwo albo o podryw W sumie to samo z opiniami negatywnymi. Mieliście coś do @Tomko - trzeba mu było walić na priv, ewentualnie do moderacji. Po kiego wała cała ta drama?
 10. Czy forum, to forum, od dwóch dni głównie dyskutuje o tym, czy @Tomko i @absolutarianin są/byli łobuziakami, czy koffani? Panowie i Panie (bo widziałem, że niektóre też się zaangażowały): serio? Aż taki mocny sezon ogórkowy, że trzeba pisać laurki albo publiczne potępienia? Ogarnijcie się! Chcemy powtórki gównoburzy z dwoma muszkieterami szturmującymi mury Troi? PS. Moim zdaniem tego typu tematy, z debatami na temat oceny poszczególnych userów, powinny mieć miejsce wyłącznie na Arenie. @Mosze Red nie uważasz?
 11. leto

  O depresji słów kilka

  @Tornado brzmi jak sensowna hipoteza. Być może jest to też związane z nagłym spadkiem aktywności serotoniny w mózgu - istnieją poszlakowe dowody, że stan zakochania charakteryzuje się zalaniem mózgu serotoniną. Odcięcie źródła tej serotoniny to coś, jak zjazd po ecstasy (MDMA) U ludzi z depresją obserwuje się jednak raczej podwyższony poziom kortyzolu, chociaż sytuacja jest tu skomplikowana - zależy to od płci, intensywności depresji i współwystępujących zaburzeń. Zaburzenia w poziomie kortyzolu są być może nie immanentnym objawem depresji, a raczej objawem nieprawidłowego reagowan
 12. leto

  O depresji słów kilka

  Będzie długo i szczegółowo o depresji. Zróbcie sobie kawę. Niniejszy wpis popełniłem, bo nudzi mnie już wstawianie na forum kultowego mema, obnażającego ignorancję wielu ludzi w temacie depresji i jej leczenia. Zacznę od określenia, o czym będę przynudzać. Depresja nie ma jednej, powszechnie uznanej i niezmiennej od lat definicji. Kryteria diagnostyczne w aktualnie stosowanych na świecie klasyfikacjach schorzeń DSM i ICD różnią się, aczkolwiek nie aż tak bardzo, żeby nie można z nich było wyciągnąć pewnego wspólnego rdzenia. Powiedzmy więc, że depresja to stan długotrwa
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.