Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

leto

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  807
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

459 Świetna

1 Follower

About leto

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa
 • Interests
  Ludzie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja tam fb nie oglądam, a insta nawet nie wiem jak działa
 2. Na przedwczesny wytrysk podobno pomagają SSRI (np sertralina). Idź do psychiatry @Amnesia Haze, wbrew pozorom psychiatrzy nie są tylko od leczenia czubków, ale też od takich spraw. Z doświadczenia powiem że nie każda, nawet jak olejesz jej manipulacje i sprowadzisz do pionu to za x lat temat może wrócić w strategicznej sytuacji No ale naprawdę, to już zależy od damy i tego, co ma w głowie. Różnie bywa.
 3. Kobiecie z małym dzieckiem nie dogodzisz. Jak za dużo się nim opiekujesz, to trochę przestajesz być w jej oczach partnerem, a stajesz się opiekunką. Jak za mało to będzie pierdolić że wszystko na jej głowie. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że dużo pomagałem mojej ex przy dziecku, ale - poza okresem bezpośrednio po urodzeniu, bo cesarka - nasze życie seksualne nie uległo pogorszeniu. Także różnie bywa. Chyba miałem szczęście O to to to!
 4. No niestety @Amnesia Haze, to chłopaki mieli rację, a nie ja. Olej loszkę, jak ma fochować i robić krzywe akcje w łóżku to nie jest to tego warte. To nie o to chodzi żeby było "tak jak ty chcesz", tylko żeby obie strony były zadowolone i entuzjastyczne. Na 100% "tak jak ty chcesz" to będzie na pornolu, jeśli dodatkowo w jakiś magiczny sposób dodasz do niego więź emocjonalną z obiektem na ekranie, to że obiekt jest inteligentny, ma maniery itd itp. PS. Ale to naprawdę nie jest tak, że każda panna będzie do usranej śmierci się fochowała za jakieś tam faux-pas. Wierzcie lub nie, ale są takie które potrafią się ogarnąć, przerobić temat w głowie i wyprostować swoje zachowanie.
 5. Panowie, paranoja w Was mocna widzę. Nie nakręcajcie chłopaka, może naprawdę wszystko będzie dobrze, a tą głupią akcję (w której trochę winy miała ona, a trochę on) puszczą w niepamięć i tyle, bez żadnej głębszej filozofii.
 6. Wg mnie nie, bo tam jest wyraźnie mowa że to nakłanianie musi mieć miejsce za pomocą przemocy lub groźby odpowiednich działań.
 7. Fun fact: palenie papierosów podnosi testosteron.
 8. Pod art 191 to to nie podpada na moje oko, bo nie jest to wobec Ciebie przemoc ani nie jest to groźba karalna (grożenie popełnieniem czynu za który jest odpowiedzialność karna). Swoją drogą mogliby kk rozszerzyć o to, bo to jest dziura w prawie - umarłych się nie sądzi.
 9. Przede wszystkim tarczycy. Jeśli testosteron, to najlepiej wolny, a jeszcze lepiej pełne badanie - całkowity, wolny, SHGB i estradiol (E2). Istnieją jakieś tam przesłanki (chyba jednak nie tak mocno potwierdzone badaniami) że ważniejszy jest stosunek T:E2, niż sam T (oczywiście przy bardzo niskim T jest problem niezależnie od poziomu E2). Ale ja jestem tylko randomem z internetów, najlepiej spytać endokrynologa.
 10. Z tego, co wiem, to nie ma potwierdzenia w rzetelnych badaniach naukowych. A to akurat może być prawdą, chociaż z tego, co wiem, nie ma na ten temat badań in vivo na ludziach, tylko ekstrapolacja z wyników na gryzoniach którym np podawano metamfetaminę.
 11. @Baelish jak masz T w dolnych granicach normy to stawiałbym jednak na inną przyczynę. Coś o tym wiem, jak Cię więcej interesuje to PM. Słodki jezu, ileeee? 😮 2.5g enantatu testosteronu (jak sądzę, dla zastępczej terapii testosteronowej to ilość wystarczająca na jakiś rok albo więcej) kosztuje na szarym rynku 120-150 zł. Strzykawki i igły pomijalnie tanie. Zastrzyk domięśniowy, jeśli już się uprzesz że nie chcesz robić sam (chociaż to dziecinnie proste) wykona dowolna pielęgniarka pewnie za max stówę. Nieźle sobie Medicover przycina na tej usłudze, heh. Różnie z tym bywa. Ogólnie tak, ale to zależy od dawkowania. Na pewno występuje to przy dawkach które biorą bodybuilderzy. Przy niskich dawkach charakterystycznych dla TRT zablokowanie produkcji endogennej czasem występuje, czasem nie, raczej nie jest całkowite, i zależy od konkretnego człowieka. Poza tym jak wchodzisz na TRT to i tak już do końca życia, więc wszystko jedno czy jądra produkują. Najczęściej (ale nie zawsze) jest to odwracalne stosując odpowiednie środki po zakończeniu cyklu.
 12. Generalnie mówienie o kobietach trans że to mężczyźni jest trochę głupie, to tak jak byś miał na imię Tomek a ktoś uporczywie się do Ciebie zwracał jako Grzesiek. To nawet nie o to, że ma niski głos, tylko jest on po prostu męski. Ja tam uwielbiam niskie kobiece głosy, może dlatego że za gówniaka słuchałem Hole jak pojebany
 13. @dziadek do orzechow chyba jednak dość dobrą opcją jest prawnik od rozwodów? Rynek na to mocno rośnie ostatnio Ja się ostatnio przychylam do opinii które tu wyrazili @ZamaskowanyKarmazyn i @jaro670, faktem jest, że tak jak @Słowianin pisze może to nie być najlepsze rozwiązanie finansowo, ale - o zgrozo! - nie samym pieniądzem człowiek żyje, a nakurwianie w korpo pon-pt 9-17 szybko robi się nudne, potem frustrujące i męczące. E tam, próg wejścia w księgowość jest naprawdę niski, wiem bo moja ex zaczęła się tym zajmować, weszła w to "z ulicy" a po paru miesiącach praktyki jako asystentka księgowej zmieniła pracę na dużo lepiej płatną, którą wykonuje w 100% z domu.
 14. Ale to mają też nierzadko kobiety biologiczne. Mi podchodzi PS. Wcięcia to efekt posiadania tłuszczu w większych ilościach, niż Valentina Sampaio To prawda - vide
 15. Wiążemy się również (zapewne nie wszyscy) z innych powodów, niż emocje - są czynniki społeczne, ekonomiczne, ideologiczne, zdroworozsądkowe itd. Chyba że @Eleanor miałaś na myśli, że wszystkie pozytywne reakcje mózgu wrzucasz do worka "emocje", ale wg mnie to nadmierne uogólnienie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.