Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

leto

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3750
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

leto last won the day on March 16

leto had the most liked content!

Community Reputation

2951 Świetna

6 Followers

About leto

 • Rank
  Porucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa
 • Interests
  Ludzie

Recent Profile Visitors

2730 profile views
 1. Trochę przesadzasz, to zależy od branży i od popytu na pracowników (mówię to z pozycji kogoś, kto wielokrotnie rekrutował i był rekrutowany). Aczkolwiek niewątpliwie w najbliższych miesiącach raczej popyt na pracowników się nie zwiększy (za wyjątkiem nielicznych branży), więc generalnie lepiej polerować swoje CV
 2. Z perspektywy wielu miesięcy - nie ma nic lepszego, niż kwetiapina (ketrel).
 3. Wszystko ma swoją cenę. Jak byś jechał w transporcie do Auschwitz, to myślę że (z pewnym wahaniem, żeby nie było ) dałbyś się rozdziewiczyć analnie jakiemuś SSmanowi w zamian za wypuszczenie.
 4. @Sundance Kid dzięki temu, co napisałeś, właśnie dotarło do mnie, jak bardzo 90% zachodniego świata zjebało sprawę. Szkoda im było parędziesiąt/paręset milionów zielonych na ekspresową produkcję testów, teraz będzie to parędziesiąt/paręset miliardów (a może i grube biliony?) strat z powodu shutdown'u gospodarki i nadchodzącej recesji.
 5. Sprawdzałem na kilku światowych giełdach, nigdzie nie jest notowany. No to ile on jest wart? Ile można za niego kupić uncji złota? Na ile miesięcy jedzenia zapewnisz sobie dzięki honorowi? Ile porcji antybiotyku za niego kupisz? Na ile lat opłaci Ci on zajęcia dla Twoich dzieci?
 6. Moje zdanie jest, biorąc pod uwagę aktualną sytuację, wyraźne i jednoznaczne: masz robotę to ją trzymaj. Dziś z mojej firmy w trybie natychmiastowym usunięto prawie połowę personelu. Oczywista oczywistość!
 7. Po tamtym kryzysie było dokładnie tak, jak pisze @Pozytywniak - pierwsza (nie aż tak duża) fala panicznych wyprzedaży i z pewnym opóźnieniem relatywnie długotrwały trend spadków. Zobaczcie wykresy tutaj. Co interesujące, ceny skorygowane o inflację spadały praktycznie bez korekt od 2007 do 2013.
 8. Masz na myśli różnicę między ceną nominalną a skorygowaną o inflację, czy jak?
 9. Hehe nie sądzę żeby ktoś za granicą kupił takie śmieci - chyba że ECB wprowadzi ponadnarodowy skup papierów z biedakrajów lub gwarancje dla kamikaze, którzy to będą kupować (w okolicach 2008 takie gwarancje dawali przez pewien czas, ztcp, dla papierów greckich). Polska to nie USA, co wolno wojewodzie...
 10. Można sobie spojrzeć na to, co się stało z kursem EUR do PLN w okolicach kryzysu roku 2008: tl;dr: wywaliło w kosmos.
 11. Ubezpieczenia morskie funkcjonują w Europie co najmniej od czasu starożytnego Rzymu. W epoce wielkich odkryć funkcjonowały bardzo szeroko. Naprawdę, tego wszystkiego by nie było, gdyby nie rozwinięty, skomplikowany już wtedy system bankowo-ubezpieczeniowo-handlowy. Tak samo np opcje są instrumentami znanymi od czasów starożytnych. W 16-17 wieku były już stosowane na masową skalę.
 12. Szklana kula dr Leto mówi, że deweloperzy zostaną zostawieni samym sobie, rząd będzie miał znacznie poważniejsze miejsca do podania kroplówki utrzymującej przy życiu.
 13. Po prawdzie to masz rację. Jak już pisałem kiedyś, sam bym tam chętnie pomieszkał, ale yhhhh jak by to powiedzieć... chwilkę jeszcze poczekam, aż kurz opadnie
 14. Myślę, że to są pierwsze ostrożne przymiarki do przecen. To dopiero początek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.