Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

leto

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4300
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

leto last won the day on May 22

leto had the most liked content!

Community Reputation

3715 Świetna

8 Followers

About leto

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa
 • Interests
  Ludzie

Recent Profile Visitors

4588 profile views
 1. Nie peniaj, wybroni. Jak co do czego przyjdzie, sprzeda kosę komu trzeba.
 2. Weź tam się zajmij swoimi sprawami i chłopu nie wchodź na głowę
 3. Dokładnie tak. Ogarnij się. Jeśli potrzebujesz miłości, to oczekujesz miłości, a jeśli jej nie dostajesz, to wiesz... podobno trzy i pół miliarda innych chłopów jest na tym świecie.
 4. @Imbryk dobrze gada. @Amperka pytanie do Ciebie, czy Ty nie widzisz tutaj jakiejś masakrycznej katastrofy. No bo wiesz, praca, taka czy siaka, gdzieś w końcu się znajdzie. Nie jest tak czasami, że ten cały aktualny klimat koronawirusa daje Ci się we znaki?
 5. Czyżby to był ten jeden, wyjątkowy, jedyny dzień w roku, kiedy zgadzam się z Halinką? No w każdym razie - coś w tym jest. Normalni ludzie nie rzucają na lewo i prawo groźbą rozstania. To jest opcja atomowa. No i dokładnie tak jest, jak @ntech pisze - nie ta, to inna, nie ten, to inny. Co niby ma komunikować ten przekaz, "rozstaję się z tobą, jeśli ..."? Albo chcesz z kimś być, albo nie. Rozumiem, jeśli ktoś srogo nabroił, powiedzmy zdradził, uderzył, nie odzywał się przez miesiąc. Ale tak normalnie, w codziennym życiu? Ech... No brzmi to, jak przepychanki nastolatków.
 6. @Odrodzony666 ogarnij się, bo w Twoim życiu jest jakiś gigantyczny chaos. Raz Sandra, raz Lena, tu plany, tam się zjebało itd itd. Biorąc pod uwagę, że macie dziecko, decyzja o zostaniu razem nie jest zła. Tylko że no cóż, nic nie wymaże zdrady.
 7. Macie dzieci. Ze względu na to wskazany jest daleko idący spokój i stabilność. Na Twoim miejscu przestałbym o tym wszystkim myśleć na parę miesięcy. Sytuacja na świecie jest teraz bardzo specyficzna, niestabilna; warunki biznesowe się mocno zmieniły itd. To wszystko wymaga ponownego dostosowania się. Ale dzieci się nie zmieniły, jak były - tak są Daj chłopu prawo do jego własnych rozkmin. Jeśli musi ten temat rozgryźć, to musi.
 8. Musisz sobie odpowiedzieć na jedno zajebiście ważne pytanie: co lubisz w życiu robić. A potem to robić. I wcale się nie nabijam!
 9. oraz vs No to z kim byście poszli/poszły do łóżka? Bo ja z Hardym. To tyle w temacie stylu, dziękuję za uwagę.
 10. Powiedziałbym, że częstszym, ponieważ większość mężczyzn nawet nie próbuje się dobrze ubrać, a jeśli nie podejmują próby, to niepowodzenie nie jest możliwe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.