Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

leto

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1249
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

leto last won the day on November 11

leto had the most liked content!

Community Reputation

780 Świetna

1 Follower

About leto

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa
 • Interests
  Ludzie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale wiesz, że wymieniłeś właśnie jedne z najszybciej rozwijających się gospodarek na świecie?
 2. Socjo/psychopatia jest jednym z najtrudniejszych do zdiagnozowania zaburzeń, nie podejmuje się tego nawet wielu specjalistów, a Ty pytasz o opinię na forum? Moim eksperckim okiem to ona jest po prostu zjebana.
 3. Żebyś się nie zdziwił jak je spotkasz i Cię weźmie na wymioty Nie rozumiem czemu się tego boisz. Wyraźnie komunikujesz swoje oczekiwania, ktoś w to wchodzi albo nie. Kumple z pracy przecież nie będą na Ciebie krzywo patrzeć z tego powodu, jeśli już, to wręcz przeciwnie (szczególnie ci żonaci hahaha). Chyba że 25cm, to wysyłaj, wtedy najwyżej będziesz miał darmową reklamę na mieście PS. Żartowałem, nigdy nie wysyłaj nudesów bo to siara lvl 9000
 4. Nie ma dziwnych fetyszy, o ile nie mówimy o rzeczach które są związane z realnymi uszkodzeniami ciała albo są nielegalne. Nie masz. Masz kilka przyzwyczajeń, które sobie wyrobiłeś i teraz się tym przejmujesz i rozdmuchujesz temat w swojej głowie. Odpuść sobie trochę. Spróbuj się trochę bardziej polubić To może być faktem, ale jak ograniczysz fapanie do jakichś rozsądnych ilości (powiedziałbym że 2-3x w tygodniu, ale w Twoim wieku libido może Ci na to nie pozwolić hahaha), to po paru miesiącach to się zresetuje. Nie czujesz obrzydzenia do tego, co widzisz na ekranie, tylko do siebie. Przemyśl to, serio. Przemyśl dlaczego uważasz się za gorszego z powodu oglądania takich a nie innych filmów. To nie do końca tak działa No ale fakt, przy 10x fapaniu dziennie to zrozumiałe, że nie interesują Cię kobiety "na żywo". Ograniczyć bicie niemca po kasku do rozsądnych ilości, o ile możliwe bez porno, znaleźć partnerkę. A przede wszystkim przestać nienawidzić siebie samego. To jest dużo większy problem niż to, że podnieca Cię Sasha Grey. Trochę się ich doświadcza, ale też nie przesadzajmy. Kiedyś robiłem miesięczny nofap i nie odczułem jakichś mega objawów odstawiennych, z drugiej strony też żeby to jakoś specjalnie z czymś pomogło to też nie powiem. Wg mnie jak najbardziej. Tak jak pisał wyżej @Master - plastyczność mózgu.
 5. Co do butów to nie wiem, nie wypowiem się, ale 178cm to nie jest niski wzrost, nie popadajmy w paranoję. Średnia mężczyzn w Polsce to 177cm. Rozumiem że ze 178cm możnaby się czuć nieco dziwnie w Holandii (sam się tam czułem nieswojo mimo mojego 187) czy w Alpach Dinarskich, ale u nas? Come on.
 6. Sranie w banie oparte o pompowany przez popkulturę gimbo-maczyzm i tanie pomysły na podbudowanie własnego ego.
 7. Kilka kobiet, z którymi gadałem, jak jeden mąż (żona?) twierdziło, że Tom Hardy >>> Bradley Cooper, Ryan Gosling itd
 8. Jak więc nazwiesz mężczyznę chcącego posuwać kilka kobiet jednocześnie?
 9. Z drugiej strony USA. Ropa się skończy i wrócą do tego, co robili od tysiącleci - życia na granicy przetrwania hodując wielbłądy.
 10. Chudnie się tylko w jeden sposób - dostarczając organizmowi mniej kalorii, niż on spala. Można to osiągnąć albo przez a) zmniejszenie podaży - łatwiejsze, albo b) zwiększenie zużycia - trudniejsze, albo połączyć obydwa. Howgh! W praktyce, jak chcesz tak szybko chudnąć, to nie ma innego wyjścia, niż głodzenie się. Kiedyś zrzuciłem prawie 25kg w ok. 6mc. Ale bywały dni gdy jadłem 700-800 kcal. Słaniałem się na nogach. Ale dało się
 11. Odnoszę wrażenie, że Twoja argumentacja sprowadza się do: męczę się z nimi, bo jest ich za dużo, a jest ich za dużo bo męczę się z nimi. Proponuję trochę ochłonąć.
 12. W jaki sposób męczysz się z Ukraińcami? Dlaczego jest za dużo? Dlaczego masz dosyć? Są ku temu jakiekolwiek racjonalne przesłanki? Tutaj jest ich "u siebie". Przynajmniej część z nich przyjechała tutaj zacząć nowe życie. Znam takich ludzi z okolic Donbasu.
 13. Chuja tam się znacie idzie do łazienki z plakatem Pitta
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.