Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

leto

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2360
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

leto last won the day on January 22

leto had the most liked content!

Community Reputation

1702 Świetna

3 Followers

About leto

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa
 • Interests
  Ludzie

Recent Profile Visitors

1600 profile views
 1. Są w większości prości (nieskomplikowani) ale wykazują ogromną różnorodność i "wielofunkcyjnoć" (co swoją drogą jest jednym z powodów dla których te klasyfikacje alfa/beta/sreta mają mały sens).
 2. Zrozumiałbym jej postawę, gdyby miała 17 lat, ale 25... No coś jest nie tak. Nie jesteś jej winien pomocy, jesteś z nią wiele lat czekając na coś, co nigdy nie przychodzi, wg mnie swój obowiązek wsparcia jej terapii wypełniłeś 10x ponad normę. Decyzja należy do Ciebie, ale niestety (dla Ciebie niestety) prawda jest taka że jest na świecie dużo kobiet które naprawdę lubią seks.
 3. Brak wiarygodnych badań naukowych potwierdzających jakieś pozytywne działanie na organizm.
 4. @mariano obydwa badania są obciążone problemem doboru próby. Nie są miarodajne dla ogółu społeczeństwa.
 5. Źle interpretujesz wyniki tych badań. Już pomijam fakt wątpliwej ich metodologii (próba z OkCupid).
 6. Wg badań przywoływanych przez Gryżewskiego (założyłem na ten temat dziś rano wątek) 80% kobiet dopuszcza związek z mężczyzną, do którego nic nie czują. Myślę że to dość dobrze tłumaczy zjawisko "ryczących trzydziestek". Sądze że pizdowaty z wyglądu bad boy to jednak rzadkie zjawisko w naturze.
 7. Najwyraźniej łatwiej się rozejść z człowiekiem niż z benefitami ze związku
 8. @StatusQuo ja się po prostu z takimi sytuacjami/reakcjami wśród mężczyzn nie spotkałem, myślę że nie jesteś ani zaściankowy ani niepostępowy tylko po prostu miałeś bardzo silne (może za silne?) emocje w kierunku tej dziewczyny.
 9. Chyba tylko wśród samic takie coś obowiązuje ja mam w dupie kto puka moje ex. W sumie sam mogę każda z moich ex zaliczyć bez uczuć. Miałem zwarcie styków jak usłyszałem ten fragment historii, bez kitu. WTF.
 10. https://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,25626242,orgazmy-wcale-nie-sa-gwarancja-udanego-zwiazku-seks-to-za-malo.html Warto poczytać. Seksuolog Gryżewski mówi jak jest i nie owija w bawełnę. Pada nawet "słowo na b" - badboy. Kilka cytatów: Uuuulala, takie rzeczy w mainstreamowych mediach...
 11. A pewnie że jest tak możliwość. Też mnie to zastanawiało, w jaki sposób przez kilkanaście lat można podtrzymywać takie tlące się uczucie. Z drugiej strony... miałem prababkę, która w wieku osiemdziesięciu paru lat wspominała często swojego absztyfikanta z młodych lat - pilota wojskowego... także możliwe że to pamięciówka
 12. Howgh! Poniższa historia mogła się wydarzyć naprawdę. Nie gwarantuję, że nie dostaniecie po niej raka mózgu. Leto siedział ze swoją bliską znajomą, ta zaś mruczała coś pod nosem w kierunku swojego telefonu, wyraźnie lekko zdenerwowana. - Cóż to za chmury na horyzoncie Twego samopoczucia, moja białogłowo? - Ach Leto! Serce me krwawi, gdyż wywiązała się okropna historia między mymi przyjaciółkami! - Przykro słyszeć, Pani ma. Uchylże rąbka tajemnicy, cóż to za wydarzenia zachwiały spokojem w Twoim towarzystwie? - Mianowicie taka jedna X przespała się z ex-chłopkiem takiej innej, Y! - Och, ma cherie, nie brzmi to wszakże jak coś, co zdarza się rzadko. Dlaczegóż Y miałaby się o to dąsać, skoro to jej ex-chłopak? - Leto, leto... Przecież tak się nie robi, są pewne niepisane prawa między kolegami i koleżankami. - Zamieniam się w słuch, moja panno, cóż to za prawa? Azali tępy jakiś jestem, że się nie domyślam? - Panie leto. Nie przystoi exów swoich kolegów i koleżanek bałamucić! Zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn to prawo obowiązuje! Leto patrzy chwilę tępo na swoją rozmówczynię, po chwili odpowiada: - Moja droga, może ja jestem prosty człowiek, ale żem o takim prawie wśród mężczyzn nigdy nie słyszał. Owszem, nie przystoi aktualnych kobiet swych kolegów na pokuszenie wodzić, nie należy się też obrażać, że kolega da srogo po mordzie za przystawianie się do wybranki jego serca. Ale żeby ex-dziewczyny obchodzić z 5 metrów, spuszczając niewinnie wzrok, to doprawdy - pierwsze słyszę. - Och leto, nic nie rozumiesz. Nawet sobie nie wyobrażasz, jak Y mogła to przeżyć! - Przeżyć to, że X nabiła się kilkadziesiąt razy na przyrodzenie jej ex-chłopaka, wywołując tym prawdopodobnie u siebie i niego ekstazę? - Dokładnie o tym mówię! Y się bardzo zmartwiła. - Poczekaj, poczekaj, bejbe. Ja coś tą Y kojarzę. Ona chyba od parunastu lat ma męża i jakieś tam dzieci, prawda? To ta sama? - Tak, o tej właśnie niewiaście rozmawiamy. - To dlaczego właściwie ona ma cokolwiek myśleć o swoim ex-chłopaku i tym, w czyjej grocie rozkoszy ów ex-chłopak gości? - Ech, leto, wy mężczyźni to nic nie rozumiecie... Mija chwila w ciszy, gdzie nasz bohater wykonuje wytężoną pracę umysłową. - Waćpanno! Czy aby ta Y to do swego ex-chłopaka aby nie tęskni? Nie śni o nim po nocach i nie płacze czasem w poduszkę, nie wyobraża sobie go, gdy ją mąż penetruje? - Bingo! Zawsze wiedziałam, że Ty to jesteś bystry, mój leto! Kurtyna. Dziękuję za uwagę. PS. Wszyscy bohaterowie i bohaterki tej historii (poza leto, o którym ciężko mi się wypowiadać), są zdecydowanie dorośli, poważni, ponadprzeciętnie bogaci, wykształceni itd. Nie jest to historia o tym, o czym sobie dwie 20-letnie patusiary gadały pod blokiem, waląc Harnasia i jarając szlugi.
 13. @Tomko @PanKanapka Killing Eve obejrzyjcie a nie mi tu dawać jakieś zdziwione buźki
 14. Tak samo jak intensywne ćwiczenia fizyczne. Wzrost poziomu kortyzolu jest krótkotrwały (zarówno po prysznicu jak i ćwiczeniach), nie widziałem badań, które by pokazywały chroniczny wzrost. Wysoki kortyzol nie zawsze jest czymś złym, jak pisał @FraterPerdurabo, jest to jeden z hormonów regulujących ogólny stan "obudzenia". Ja np zawsze, gdy mierzyłem kortyzol - mimo chronicznych stresów w życiu - miałem go przy dolnej granicy normy, myślę że dla takich ludzi jak ja te zimne prysznice to jest zajebista sprawa, bo rzeczywiście pomaga się rano obudzić jak mało co.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.