Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

RealLife

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1072
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

RealLife last won the day on September 18 2018

RealLife had the most liked content!

Community Reputation

1453 Świetna

About RealLife

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Songohan Nie czytałem wszystkich postów to zapytam. Rozwazałeś czy żona nie kogoś na boku? Bo objawy typowe do romansu. Chyba tylko po to aby mieć w sądzie dowód, że się starał.
 2. Ciekawy nowy kanał ogólno-ekonomiczny. Dlaczego Norwegia jest bogata? Dlaczego Katar jest bogaty. Dlaczego Niemczy są bogate. Polecam.
 3. Jeśli chodzi ci o Sekret to działa. Mam dwa przypadki ze swojego życia, że działa ale oba dotyczą pracy: 1. Kiedyś chciałem pracować w nowo wybudowanej fabryce z 2 km od mojego domu. Mocno o tym myślałem, wizualizowałem. Jakieś pół roku później kolega tak od czapy mówi, że widział ogłoszenie o pracę z tego zakładu. Złożyłem CV, z tego co pamiętam było 120 CV na to miejsce. Dobrze, że się o tym dowiedziałem jak już tam zaczałem pracę bo bym się wystraszył 2. Chciałem się przeprowadzić do konkrentego miasta w Polsce. Ogłądałem zdjęcia, czytałem o tym mieście, wizualizowałem moje życie w tym mieście. I znów - wchodzę na stronę z ofertami pracy i widzę, że jest praca w moim zawodzie w tym mieście. Złożyłem CV. Znów się dostatałem. Pracuje do dzisiaj. Obydwie rzeczy miały duży wpływ na moje życie. Pierwsza duży wpływ, druga - ogromny. Tak więc uważaj o co prosisz. Pragnienie musi być mocno konkrentne abyś mógł je jasno zwizualizować. Ogólne życzenia lub pragnienia nie zadziałają. No i wymaga to dużego skupienia energi na tym pragnieniu, przez co zapomnij, że wdrożysz to w każdym aspekcje swojego życia - nie da rady.
 4. Trzymam kciuki. A można by uregulowac kwestie zobowiązań kredytowych po rozwodzie prawnie. Ale Ustawodawca nie chce. Ile to życie byłoby prostrze.
 5. @Bohun Ludzie się nie rozwodzili bo: 1. Ostracyzm społeczny. 2. Silny wpływ kościoła. 3. Czynniki materialne - zwłaszcza u kobiet, poprostu kiedyś kobiety nie pracowały i rozwód oznaczał brak środków do życia + wytykanie palcami. Zresztą tak jak napisał @Adams w słowach przysięgi urzędowej nie ma słowa o czasie jej trwania. Być może kobieta dołożyła starań aby jej małżeństwo było trwałe, zgodne i szczęśliwe ale nie spotkała uznania z drugiej strony to wzięła rozwód. Czyli wychodzi że przysięgi nie złamała. Tobie pewnie chodzi o słowa przysięgi kościelnej ale tu wchodzimy na grunt religii i trzebaby zastanowić się czy przysięga przed wirtualnym Bogiem jest ważna. Co jeśli przestała wierzyć, przysięga dalej obowiązuje? Tak można dywagować w nieskończoność.
 6. Lekkomyślnym trzeba w takim samym stopniu jak ten który wymaga aby dwudziestoparo latek, który słabo zna samego siebie dotrzymał przysięgi na całe życie. Gdzie przysięga się czemuś dynamicznemu a nie statycznemu i gdzie warunki mogę się zmienić niezależnie od nas. Absurd. Też sobie przemyśl tę sprawę czy twoje myślenie nie jest młodzieńczo naiwne.
 7. Gówno temat bowiem jakby kobieta była w związku - konkubinat, który by trwał 10 lat to po rozejściu śladu nie ma i nikt by nie zakładał posta na forum czy warto, bo to traktuje się jak normalne rozstanie i średnio by kogoś interesowało czy tutaj ma zastosowanie jakaś ogólna zasada. Ale że małżeństwo to już próbują co niektórzy tworzyć jakieś reguły. Wy tak poważnie z tą przysięga? Co drugi nie może dotrzymać przysięgi że konia nią będzie walił przez miesiąc a oczekujecie, że ktoś inny dotrzyma przysięgi całe życie?
 8. Odpowiem przewrotnie. Oglądałeś Gwiezdne Wojny? Tam jest pokazane jak ojciec Luka Skywalkera, Anakin Skywalker dokonuje na sobie metamorfozy zmieniając się ze zdolnego Jedi w mrocznego Lorda Vadera. Przechodzi na ciemną stronę mocy, która go deformuje i już nic nie jest takie samo. Koniecznie obejrzyj. W romansie nie chodzi o męska solidarność, moralność czy jakieś zasady gry. Nie ma takiego czegoś. Po prostu taki romans uszkodzi samego ciebie. W pewnym stopniu już nieodwracalnie. Pamiętaj, że wyrwanie mężatki to żaden wyczyn bo tak naprawdę to ona ciebie wyrywa. Tylko tobie naiwnie się wydaje, że taki kozak jesteś - lepszy niż mąż. Już nie wspomnę że w bonusie dostajesz jej dzieci, męża, znajomych itp.
 9. Krótko to wygląda tak: Rozwodnik z dziećmi + samotna matka - OK. Singiel + samotna matka - NIE. Sam mając dziecko i żonę to po ewentualnym rozwodzie nie miałbym nic przeciwko kobiecie z dzieckiem, najlepiej z córką. Mniej testosteronu. Choć na pewno trzeba tu zachować ostrożność. Jeszcze jedna ważna rzecz - kto kogo zostawił. Jak on ją to lipa. Będzie miała sentyment. Jak ona jego to lepiej moim zdaniem.
 10. @Imiennik To o czym piszesz na pewno ma rację bytu ale moim zdaniem one są jednak silniejsze psychicznie dzięki swojej ewolucyjnej naturze. Łatwiej im stosować mechanizmy obronne jak wyparcie, przeniesienie winy na innych, racjonalizacja. Nie mają też honoru a honor potrafi ciężyć w wielu sytuacjach. Muszą być mocniejsze psychicznej skoro, jak niektórzy podają, nawet 30 procent mężczyzn wychowuje nieswoje dzieci myśląc że to ich a kobiety nie mają problemow aby patrzeć im w oczy każdego dnia. Takich rzeczy nie da się robić bez uwarunkować wrodzonych dla tej płci.
 11. Na pewno? Liczba samobójstw jednak pokazuje, że mężczyźni często gorzej sobie radzą z problemamami.
 12. Mnie razi ostatnio brak szacunku do własnych mężów przez kobiety z kilkunastoletnim stażem. Obserwuje to w pracy. Byłem znów w zaprzyjaźnionym dziale gdzie pracują kobiety po 35+ lat. Wszystkie mężatki. Wchodzę to mnie wołają - chodź pokażemy ci czarne Audi. Klikają w link do ogłoszenia, niby motoryzacyjne a tam na zdjęciu wielki murzyn z chujem chyba ze 30 cm. Nie wiem co on miał wspólnego z Audi. No i komentarze - takim to bym się przejechała, ale bym lizała, nie schodziła bym itp. Nic, zero wstydu. Każda mężatka. W męskim gronie tez coś tam oglądamy czy komentujemy, że tą czy tamtą by przeleciał ale nie pozwolił bym sobie na takie komentarze w pracy na Open Space. Przecież same z siebie robią k..wy.
 13. Tak sobie myślę, że mógłbyś się jej zapytać. A nuż odpowie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.