Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

RealLife

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1528
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

RealLife last won the day on September 18 2018

RealLife had the most liked content!

Community Reputation

2177 Świetna

2 Followers

About RealLife

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kobiety nie są zazdrosne o przeszłość seksualną.
 2. Co ty nam tu na forum wypisujesz. Islam to też beciaki? Wielkie cywilizacje Dalekiego Wschodu - Japonia, Chiny, Indie. Zresztą to nie o kompleksy chodzi a dominację i poczucie własności. Jest jeszcze naturalne obrzydzenia jak pomyślę że na laska ssała chuja wielu samcom, spuszczali się jej na twarz a ta chce żebym ją traktował jak księżniczkę. Hehe.
 3. Nie znam kultury na przestrzeni dziejów gdzie rozwiązłość kobiet była by promowana lub akceptowana szeroko kulturowe. Napewno jednak ktoś jest wstanie wskazać jakaś wyspę na Pacyfiku gdzie takie cuda miały miejsce.
 4. Po 37 latach życia takie mam doświadczenia: 1. Nigdy nie licz na innych, tylko na siebie. 2. W najtrudniejszych chwilach zawsze zostajesz sam. Z tym trzeba się pogodzić i zaakceptować. 3. Twoja kobieta lub twój przyciel prędzej czy później cię zawiodą, bo nie ma ludzi bezbłędnych. Kwestia czasu. 4. Nie zabiegaj o czyjeś względy. Nigdy. Prowadź swoje życie tak, aby nie potrzebować nikogo by przeżyć. Przyjaciele, kobieta - to tylko dodatki. Czasem miłe, czasem rozczarowujące. W ten sposób unikniesz wielu rozczarowań i żalu. Takie postępowanie ma też swoją negatywną stronę, niemniej łatwiej się tak żyje (w sensie psychicznym).
 5. Źle robisz, że rozmawiasz że swoją ex, która jak widać szanować się nie potrafi. Tworzysz sobie sam dramę. Był świetny tekst na forum o tym jak kobiety zrywają. Była tam mowa o tym dlaczego kobieta potrzebują jeszcze mieć kontakt z byłem partnerem po zerwaniu. Przestań się z nią kontaktować. Patrz jak to wygląda: jeden ja rucha, drugi ją liże na imprezie a z tobą sobie rozmawia.... trochę frajerstwo na własne życzenie
 6. Nie wiem kto to. Często na memach go widzę i wówczas sobie przypominam, że wg RedPilla to on byk rozpłodowy.
 7. Mieszkałem w kawalerce 35m przez 1,5 roku. Bardzo dobrze wspominam ten czas. W zasadzie to i dla małżeństwa był to najlepszy czas. Kawalerkę zawsze sprzedaż szybko. Jest wykończona. Nie ma bata abyś stracił na tym. Poza tym to gdzie ulokujesz bombelka samotnej "madki" w której się zakochasz? Hihi.
 8. No i wątek zrył mi beret. Powinno być ostrzeżenie jak na paczkach fajek. Mistrzostwo świata. Aż sobie wyobrażam jakby czytały to feministki albo atencyjne 40stki, które uważają że trzeba o nie zabiegać. Haha.
 9. Wyniki chyba nie sa zaskoczeniem dla nikogo oprócz Kosiniaka-Kamysza i Biedronia. Tylko oni się dziwią. Ale tak realnie patrząc to nie mieli komu zabrać głosów. Gdyby nie pojawił się Trzaskowski, to Kamysz i Biedroń mieli by parę punktów więcej. Myślę, że nawet 3 krotnie. Duda i Trzaskowski - tak wynikało z sondaży, tak też się stało. Hołownia - też tak miało być. Bosak - Tu też nie ma niespodzianki. Reszta też zgodnie z przewidywaniami.
 10. Przemiana kujona w kujona-badboya. Najpierw imprezy z chlaniem do odcięcia. Następnie trawa plus czasem jakaś piguła. Trening na Divach. Trochę na siłowni aby załapać sylwetkę. Motocykl albo auto BMW/Audi. Może być stare - i tak się na tym nie znają. Jakieś tatoo na ramieniu. Dużo narcyzyzmu - kobiety to lubią. 1-2 lata takiego prowadzenia się i nie jesteś już kujonem.
 11. Może tak, może nie. Nie licz na życiową sprawiedliwość ani prawo karmy. Może ją pokarać jak i wieść udane życie w pełnym zadowoleniu. Nie ruchasz nic od czasów ex, przyznaj?
 12. Nie moja wina. Mam dopiero 37 lat i mi hormony buzują. Zgadza się. Pierwszy ich kurs miałem w 1996/1997 r.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.