Jump to content

RealLife

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,826
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

RealLife last won the day on September 18 2018

RealLife had the most liked content!

Community Reputation

2,703 Świetna

3 Followers

About RealLife

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Twoja miłość wzmocni się jak dostaniesz plombę pod oko. Z flioletowym okiem poczujesz szczególne przywiązanie i jeszcze sama przyznasz że ci się należało. MoszeRed dokładnie napisał na pierwszej stronie co cię czeka ale ty nadal myślisz pochwą.
 2. Mogłeś dodatkwo wypchać portfel papierem toaletowym. Mówisz do niej - patrz jaki gruby. Ona - aaa, tak czuję tego potwora. Na co ty - ja nie o tym - patrz na portfel... Baba by oszalała.
 3. Nie sądzę że zainteresowanie szczepieniami spadło. Mnóstwo osób chce się zaszczepić tylko nie może bo wiek nie ten. Ja zapisałem się na szczepienie 15 stycznia, z tego co pamiętam. Czekam. Liczę na maj. Zauważyłem, że są osoby wypowadajace się negatywnie o szczepionkach a i tak zaszczepia się jak tylko będą mogli. Takie słabe charaktery.
 4. Tylko że nie wszędzie pojedziesz tym V8 bo wprowadza również zakazy wjazdu do miast autami spalinowymi. Myślę, że to będzie przed zakazem sprzedaży spalinowek albo chwilę później.
 5. Anal, co ty znowu bredzisz. Co post to kocopoły. Wstydu nie masz. Auto elektryczne są póki co droższe o 50-100% od ich odpowiedników modelowych z silnikami spalinowymi. Przykład. Citroen C4 - najtańszy spalinowy - 74800 PLN. Ten sam model i wersja wyposażenia a elektryk 136 400 PLN
 6. Wszystko jednak na to wskazuje, że te ekoterrorysci z EU wprowadza zakaz sprzedaży samochodów spalinowych. Trudno powiedzieć czy od 2030 ale ciśnienie mają duże, tak jakby obsesji dostali.
 7. Na stronie autokult.pl pojawił się artykuł jakoby Polacy popierali zakaz sprzedaży aut spalinowych po 2030. Patrząc na cenę elektryków, ich ceny, osiagi, zarobki w kraju do bardzo odważna deklaracja moim zdaniem. "Wsród pytanych gościcicili SIĘ jednak takze mieszkańcy polskich Miast -. Krakowa i Warszawy . W przypadkach OBU za wsparciem pomysłem optowało 60 Proc osoby W ". Jak wam sie podoba taki zakaz?
 8. Znam 3 kobiety to wzięcia i żadna z nich nie jest na Tinderze albo innym portalu randkowym bo twierdza ze się boją upublicznić swoje dane. Całkiem słusznie zresztą. Ja tam bym na waszym miejscu atakował face to face
 9. Dark side of @SzatanKrieger Zgadzam się w pełnej rozciągłości ale brata to raczej posądzał bym o większą uległość. Chyba za mało postów czytam na forum. Od siebie dodam, że raz utracony szacunek ciężko odzyskać, więc trzeba tłumić w zarodku.
 10. Ekonomia to gówno kierunek. Podobny do Marketingu i Zarządzania. Idź zrób podyplomowkę z Logistyki lub Planowanie Produkcji. Decydując się na pracę w małej miejscowości, nie dziw się że będziesz miał gówno pracę i nikłe szanse rozwoju. Coś za coś.
 11. Bardzo dobrze. Ta są te różnice kulturowe, które ubogacą Europę.
 12. Nie strzyga tylko sukkub, czyli piękna kobieta, często z obfitym biustem, nawiedzająca mężczyzn w czasie snu w celu dokonania aktu seksualnego nawet wbrew woli mężczyzny. Jej celem jest pozyskanie nasienia, które później przekazuje inkubowi, który zapładnia nim kobiety, też podczas snu. Także grubo się bawicie, nawet nie wiem jak taki układ nazwać. Mniej prawdopodobne wytlumaczenie to przewlekły stres, silne emocje za dnia, przesilenie wiosenne/jesienne, papierosy. Ja borykam się z problem budzenia o 3 w nocy. Meczylem się z tym kilka miesięcy, pozniej us
 13. Nie rozumiem. O co jej niby chodzi z tym kłanianiem? Daj inny przykład.
 14. Mam 172-173cm i podobnie jak kolega @BlacKnight nigdy nie słyszałem od kobiety narzekania na mój wzrost. Mało tego, nigdy kobieta ze mną nie zerwała. Moje trzy poważne kilkuletnie LTR to ja kończyłem. Miałem też kobietę równą wzrostem sobie i dodatkowo tak 8/10 urody - mało który znajomy nie chciał jej przeleciec. Teraz jestem już wiele lat w małżeństwie więc wypadłem z rynku ale 15 lat temu, gdy byłem młody nie stanowiło to problemu. Zgadzam się, że jakbym miał wybór 173 czy 185 to bralbym to drugie ale dramatu nie ma. Inna sprawa (przepraszam z góry wysokich braci
 15. Taki stary dowcip. Co robi dzik w zamku? Penetruje lochy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.