Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

RealLife

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1007
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

RealLife last won the day on September 18 2018

RealLife had the most liked content!

Community Reputation

1323 Świetna

About RealLife

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli o ciążę chodzi to ważna jest pochwa. Dokładniej mówiąc ciasna pochwa po porodzie naturalnym. Spałem z kobieta po cesarce (dokładnie mówiąc po dwóch) i po porodzie naturalnym (jednym). Ta po cesarce - pochwa jak u nastolatki - aż przyjemnie wchodzić. Ta po porodzie naturalnym - wiaderko. Jak bardzo mokre wiaderko. To nie jest próba statystyczna ale naprawdę dziewczyny zadbajcie o cipkę bo kochanka może mieć ciaśniejszą...
 2. A mi się wydawała że masturbacja czyni nas mniej zależnym od kobiet. Dlatego często kobiety instynktownie postrzegają masturbacje u swojego partnera jako coś w rodzaju zdrady. Czują, że tracą kontrolę.
 3. Trochę macie obsesje z tym łapaniem na dziecko, przebijaniem kondoma czy wypluwaniem spermy do strzykawki. A prawda jest taka, że jak pojawia się mocne zauroczenie i chuć to kobieta zgadza się się bez gumy a i większość mężczyzn się na to zgodzi. Nie każdy jest z forum braciasamcy. Tu nie trzeba jakoś szczególnie kombinować z igłami. Pożądanie, lekkomyślność i lenistwo. Ciąża gotowa. Wcale to nie dotyczy patologi a zwykłych ludzi. Podam wam przykład - matka, 35+, dwoje dzieci. Dobra praca, mąż, rodzina, krewni. Klasa średnia stabilna. Poznaje kochanka i odlatuje. Ani razu nie zastanawia się nad zabezpieczeniem a niedługo po rozpoczęciu romansu wyobraża sobie zapłodnienie i to sprawia jej wielką przyjemność. Tylko co potem, jak ciąża się przydaży a związek nie wypali? No przecież nie przyzna się, że nogi rozkładała bez opamiętania i z chęcią oddawała się chwili jak facet się w nią spuszczał. Więc zaczynają się kłamstwa - że guma pękła 3 razy, że to był czysty przypadek, że tabletkę zwymiotowała albo lekarz źle dobrał. Powie wszystko aby siebie wybielić i jeszcze żeby jej współczuć.
 4. Jak najbardziej przykład realny nawet jak sobie gość jaja robi. Znajomy z pracy zrobił dziecko kobiecie która miała już dwoje swoich a ich ojciec w więzieniu siedzi.
 5. Nadal nie wierze w co czytam. Parę lat niepokoju i trochę ofiar? Rozumiem, że nie masz nic przeciwko aby ty i twoja rodzina ofiarami się stali? Ile masz lat? Poważnie pytam. Miałem podobne myśli w wieku 16-20 paru lat. Wiek ten cechuje się niską empatią i wrażliwością. Później, zwlaszcza jak ma się swoje dzieci, przychodzi troche opamiętania.
 6. Nie zawali się. Natomiast nie będzie lepiej. Jestem o tym przekonany. Trzeba być ślepym aby nie widzieć ucywilizowania się Polski dzięki Unii. Jestem wdzięczny za to, że przesunęliśmy się głębiej w krąg kultury Zachodniej Europy i wyrwali się radzieckiej bylejakości. Pamiętam lata 90te. Pamiętam zasyfioną Polskę, smierdzące targowiska i te jatki z muchami na mięsie. Zasypane śmieciami lasy i podróże polonezem po drogach których nie było. Czy to się zmieniło dzięki Unii czy i tak by się stało na wskutek rozwoju? Dzięki Unii korzystne zmiany osiągnęliśmy w 30 lat. Bez niej zajęło by nam to pewnie 2 razy tyle. Swoboda komunikacji, pewne standardy cywilizacyjne. Lubię turystykę motocyklową. Często robię pętlę przez trzy granice - Polski, Czech, Niemiec. Swoboda z jaką się poruszam jest wspaniała. Dla porownania po drugiej stronie naszej granicy ludzie stoją w 8godz korkach jak bydło. Jeszcze taka analogia - idzie jeden gość (pojedynczy, mały kraj jak Polska) przez niebezpieczną dzielnice miasta nocą (współczesny świat). Jaka jest szansa, że dostanie wypierdol? Teraz ten sam gość idzie w grupie 28 kumpli. Kto ich ruszy? Rozumiem, że jest sobota i jesteś pod wpływem mocnych środków odurzających.
 7. Na takie coś to może sobie pozwolić USA, Chiny i Rosja. Polska jest za mała pod każdym względem. Małe państwa Europejskie zjednoczone pod flagą Unii są wstanie ochronić się przed wspomniana wyżej trojką. Jeśli będziemy grali na własną rękę zacznie się podział Europy. Cześć państw będzie pod wpływem USA, inne Rosji i Chin. Zimna Wojna 2.0. Czemu wy tak tej Unii nie lubicie? Co złego wam zrobiła?
 8. Tak w zasadzie to nie ma jeszcze dramatu tak na dobrą sprawę. Nie jest wesoło ale nawet jak jest z nim w ciąży to dostanie alimenty i tyle. Trochę liczba dzieci i rozmyślanie nad tym jakim samobójcą trzeba być aby posuwać kobietę z trojgiem cudzych dzieci zaburzyła nam chłodne spojrzenie. Nie wolno mu się żenić i mieszkać z tą kobietą. Dostanie po kieszeni przez następne 18 do 26 lat życia w postaci alimentów.
 9. Katastrofa. Nie wiem czy można jeszcze bardziej zniechęcić do instytucji małżeństwa.
 10. To nie jest koleżanka tylko potencjalna dupa na boku. Koleżanki nie są mężczyźnie potrzebne, chyba że planuje zrobic z nich kochankę. Spotkanie się z nią sam na sam na mieście nie jest niczym dobrym.
 11. Profesor na wykładzie z filologi: - W Języku polskim występuje : potwierdzenie, zaprzeczenie, podwójne zaprzeczenie jako potwierdzenie oraz podwójne zaprzeczanie jako zaprzeczenie. Natomiast nie występuje podwójne potwierdzenie jako zaprzeczenie.... Na to jeden ze studentów: - Dobra, dobra...
 12. Oni jęczą bo moją taki charakter. Jęczeli by wszędzie. W Polsce by jęczeli, w Niemczech jęczą. Jakby im ropa z kanalizacji wybiła też by jęczeli. Prawo przyciągania działa i chyba film Sekret najlepiej pokazuje jego działanie. Ogólnie z mojego doświadczenia to prawo przyciągania działa jeśli: 1. Jasno określimy naszą potrzebę na której się skupimy (czyli nie, że chce być bogaty - moim zdaniem nie zadziała bo to jest ogólne, ale konkretnie - chcę pracować w firmie X na stanowisku Y bo tam dobrze płacą. Albo - otworzę własną firmę albo chcę jechać na Korsykę). 2. Wizualizujemy nasz konkretny cel w głowie. Można go rysować, planować. Z tym punktem 1 to nie jest wcale takie oczywiste. Często nie wiemy czego tak naprawdę chcemy.
 13. Niedługo łatwiej będzie wymienić kto jej nie miał. Auto już zabytkowe, dla koneserów co lubią wyłożyć duży hajs za mocno używany towar.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.