Jump to content

RealLife

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,034
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

RealLife last won the day on September 18 2018

RealLife had the most liked content!

Community Reputation

5,027 Świetna

4 Followers

About RealLife

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W przyszłym roku mam 40 i muszę przyznać że z wiekiem coraz mniej rzeczy daje przyjemność. Niestety nie da się odłożyć niektórych przyjemności na potem. Z wiekiem inaczej się przeżywa życie, percepcja czasu jest inna (szybciej płynie), dopada sceptycyzm i zobojętnienie. Rodzina pożara mnóstwo czasu. Picie piwa w parku jest mega przyjemne w wieku 16 lat z kolegami na wagarach. W wieku 18 lat mega przyjemne jest trzymanie się za ręce z dziewczyną i całowanie wieczorami. Na studiach zaś zajebiste jest włóczenie się po klubach do 5 rano. Każdy wiek ma swoje przyjemność i j
 2. Drugi film od góry przypomina sceny z Resident Evil lub podobnych.
 3. W obecnej pracy nie ma podwyżek z automatu. Za każdym razem trzeba pisać email o podwyżkę, ale jak się wnioskuje o podwyżkę to nie o 200 zł a 2000zl. W poprzedniej co roku były podwyżki o 5% +/-. Największe podwyżki zawsze miałem przy zmianie pracy.
 4. Co tam ruskie teraz kradną? Fotowoltanikę. "Rosjanie zdemontowali i ukradli największą ukraińską elektrownię słoneczną Tokmak Solar Energy w regionie Zaporoża. Były ambasador Ukrainy w Austrii kpi z armii Putina, że ta kradnie już nie tylko toalety i pralki." https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/zlodziejstwo-rosjan-przekroczylo-kolejna-granice-ukradli-farme-fotowoltaiczna/4gwebyx Nie dziwne. Jak ruskie przestali okupować Legnicę w 1993 r. czy tam którymś to kradli armaturę, klamki, do gołych ścian ojebali mieszkania.
 5. Boże drogi, to przez wątek o wojnie. Co te szury ci zrobiły. Bydlaki! Widzicie co robicie z ludźmi?!
 6. To jest właśnie twój problem. Uciekasz od konkretów. Nie tylko w tym temacie, bo tak samo jak pytałem cię kto niby tworzy ten rząd światowy, który nami rządzi to konkretów brak. Teraz podajesz przykład demokracji bezpośredniej i mówisz, że jest lepsza od przedstawicielskiej ale już podać konkretnie jaki kraj masz na myśli to nie chcesz. A ma to znaczenie. Bo może bajki opowiadasz, fantazje snujesz. Jakbyś wskazał konkretnie kraj gdzie realnie dobrze działa weryfikacja polityków przez obywateli to moglibyśmy dyskutować o konkretach, czymś realnym a nie o pobożnych życzeniach.
 7. Jakbyś podał Szwecję to co innego. Zdaje się, że Szwajcaria jawi się jako święty Graal demokracji co jakis czas widzę na YouTube filmiki właśnie o tym kraju jako wzór ustroju politycznego. Tylko że to co tam zostało wypracowane przez wieki to nie przejdzie u nas. Szwajcaria to w zasadzie zbiór państw kantonów. Trzy języki, kilka wyznań religijnych. Podziały są wpisane w naturę tego kraju i Szwajcarzy mogą sobie głosować co trochę w referendach w każdym kantonie z osobna bo kantony są małe. Tam nawet do dzisiaj w którymś kantonie głosuje się przez podniesienie ręki na
 8. Po kiego grzyba oni jeżdżą samochodem po mieście? Kto wymyślił taką formule wywiadu. Czekam na pierwszego dzwona. PIS to mafia. PO to mafia. Przyjdzie wasza ulubiona Konfa i też zrobi się mafia.
 9. Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty kredytów hipotecznych wynosi 9,03%. Okres obowiązywania umowy: 30 lat, całkowita kwota pożyczki: 350 000,00 zł. Całkowity koszt zobowiązania spłacanego w ratach równych (annuitetowych): 634 657,01 zł, całkowita kwota do zapłaty: 984 657,01 zł. Spłata następuje w 360 ratach równych (annuitetowych). Kalkulacja została dokonana na dzień 18 czerwiec 2022 na reprezentatywnym przykładzie Czyli uwaga obecnie biorąc 350k kredytu na 30lat spłacamy 1 mln! Są to dane podane dla oferty P
 10. Zerwij z nią. To takie proste. Bez małżenstwa, bez kredytu, bez dzieci. Jak ja mógłbym się cofnąć w czasie to takie problemy rozwiązywalbym w minutę. Nie lituj się nad nią, nie czuj się odpowiedzialny ani zobowiązany do czegoś. Inaczej po dzieciach dobije do 100 kg. Ciąża to 20 kg w górę. Jak baba leniwa to te 20kg zostanie na zawsze o powiększy się do 30. A jak u niej z pracą? Pracuje czy podobny leń?
 11. Czy ja wiem. Kwiestia wieku i możliwości. Mając prawie 40 lat jak ja, to dostęp do 20+ lasek jest mocno ograniczony. Mieć dużo kasy i taką młodą utrzymankę na boku to dobra opcja dla faceta w średnim wieku.
 12. Chyba to już było ale przypomnę: "Matki, biznesmenki, a poza tym same ideały… A jak to jest z dziewczynami? Wbrew pozorom nie lepiej. Tak jak znaczna większość facetów poszukuje przygodnego seksu, tak większość kobiet, próbuje znaleźć tatusia dla swojego nieplanowanego dziecka. Wiek, który miałem ustawiony to 18–22 lata. Byłem zszokowany, gdy na co trzecim profilu, w linijce "Dzieci" była zaznaczona opcja: "Już mam". Drugą, już znacznie mniej popularną kategorią były kobiety oferujące miłość za pieniądze. Biorąc pod uwagę, że gdy jako Karolina strzeliłem z ceną 1000 zł
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.