Jump to content

RealLife

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,220
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

RealLife last won the day on September 18 2018

RealLife had the most liked content!

Community Reputation

3,571 Świetna

4 Followers

About RealLife

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To chyba Lem powiedział o Tokarczuk, że tego się czytać nie da
 2. Hiszpania go chyba tylko pod względem pogodowym i stylu życia związanym z pogodą. Faktycznie, tego im zazdroszczę.
 3. Reportaż BBC o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. https://www.bbc.com/news/av/world-europe-58671941
 4. Mąż z żoną oglądają w telewizji program o psychologii i różnicach w odczuwaniu emocji. W pewnym momencie mąż odzywa się: - Kochanie, to wszystko stek bzdur. Założę się, że nie jesteś w stanie powiedzieć mi czegoś, co uczyni mnie radosnym i smutnym jednocześnie. - Spośród wszystkich Twoich kumpli, Ty masz największego penisa.
 5. Nie bądź zbyt pewny siebie. Raczej pytanie powinno brzmieć - a co jeśli ona pokaże muszelkę i zacznie nią grać...? Oczy cipką mogą zarosnąć po pierwszym dobrym lodzie z połykiem a po analu to niedoświadczony zawodnik jest już ugotowany.
 6. Były robione analizy przy okazji Fit for 55 i wyszło, że prąd będzie drożał w PL o 10% co roku. Oczywiście można obwiniać za podwyżki UE i jej komuszy ekologizm ale jest to też efekt utrzymywania od 20 czy 30 lat nierentownych kopalń, które generują same straty. Każda kolejna władza bała się ruszyć górników więc teraz cały naród będzie płacić. Prąd z węgla był zawsze konkurencją dla atomu więc nie było bodźca do wcześniejszej budowy elektrowni atomowej w Polsce.
 7. Bzdury wierutne bracia powielacie i stosujecie tzw. zasadę chłopskiego rozumu - kiedyś to było.... Najpierw określmy kiedy było "kiedyś"? Które to lata? Mamy przykład 80 letniego dziadka. Z postu wynika, że już nie żyje ale pozostawmy ten przykład. Więc urodził się pod koniec lat 30-tych, początkiem 40-tych. Z pewnością dziadek NIE jadł sporej ilości mięsa. Zupełnie błędnie stwierdzenie. Chyba, że był wysoko postawionym działaczem partyjnym albo rolnikiem i to większym. W czasie wojny mięsa nie było za wiele a także nie było dostępu powszechnie do mięsa po
 8. Stalking trzeba udowodnić. Jest to notoryczne, rozciągnięte w czasie dręczenie. Tak więc widzę dwie opcje: 1. Twój znajomy nie mówi całej prawdy. 2. Baba to mściwa suka (bardzo prawdopodobne) i chce się zemścic. Po wygranej sprawie twój znajomy może również założyć jej sprawę o zniesławienie albo stalking.
 9. Wszystko ma swoją cenę. Godność też, nie jest ona wartością nadrzędną. Zresztą tutaj nie widzę aby ktoś komuś odbierał godność. Żona seks lubi tylko dostała akurat zajawki religijnej z nieznanych mi powodów. Spora szansa, że jej przejdzie. Nie widzę sensu toczyć wojny o loda :). Niegodne :).
 10. Jest dużo lepszych rzeczy niż seks, tylko że bez nich dość łatwo da się obejść a bez seksu ciężko.
 11. To czemu szukasz dziury w całym? Chcesz rozjebać rodzinę bo baba loda przestała robić? Bracia chyba nie doczytali i piszą same głupoty! Raz jeszcze do WSZYSTKICH - żona autora się rucha i lubi to!
 12. Współczesne panie to moga uja wiedzieć o praniu. Walisz tyle płynu do płukania aż ci się ze zbiornika w szufladzie pralki wylewa i gotowe. Możesz również ustawić krótszy program prania z 1:30h A teraz prawdziwy tip - pranie susz w domu. Nie na zewnątrz bo wywietrzeje i gówno będzie czuć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.