Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

RealLife

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1239
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

RealLife last won the day on September 18 2018

RealLife had the most liked content!

Community Reputation

1686 Świetna

2 Followers

About RealLife

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie lubią. Widzę po otoczeniu. Z pewnymi siebie i kulturalnymi lubią a nawet bardzo lubią.
 2. Albo liczby klientów. Znudzona mężatka skacze po tym samym kutangu od lat a tu taki wybór.... A tak naprawdę to strach im w oczy patrzy. Seks od ręki. To chyba większy koszmar dla nich niż intercyza.
 3. Po prostu trafiłeś. Ojciec nie miał podejścia do dziecka. Był wycofany emocjonalnie pomimo, że cały czas w domu był. Nie zajmował się mną, zero uczuć. To była "babska rzecz". Dobry kontakt uzyskałem z nim dopiero jako dorosły człowiek. Matka dominująca nad ojcem i kierująca jego życiem. On się nawet nie podpisał na dokumencie jak mu matka nie pokazała palcem gdzie. Także tego, nie zawsze rodzina musi być rozbita aby ojca nie było.
 4. Bracie, ty to już wskoczyłeś na wyższy level.
 5. No to słuchaj teraz. Mam 37 lat. - Małżeństwo to był mój największy błąd. Nie żeń się. Nie wypisuj już takich rzeczy na forum bo nie wypada. Długi LTR jest już lepszy niż małżeństwo.
 6. Wszystkie akcje o których piszecie się drobne i niepoważne. Najwyżej poskutkują tym, że nie zaruchacie (albo zaruchacie - zależy od sytuacji, kobiety). Białorycerstwo patologiczne (czyli wymagające natychmiastowego leczenia) to: - Wmówienie sobie, że ty jako mężczyna-rycerz masz pracować na myszkę. Oddać jej wszystko, w zamian nie oczekując, że ona wniesie swój wkład poza tym, że jest. - Budujesz/kupujesz chatę z myślą, że to dla mojej myszki aby była szczęśliwa. - Jesteś facetem to za wszystko płacisz i jeszcze odczuwasz z tego dumę i gardzisz tymi "chujami i żydkami" co karzą płacić kobiecie za siebie. - Brak krytycyzmu w wyborze partnerki do LTR pod kątem jej zaradności życiowej, możliwości zarobkowych. - Uważasz, że kobiety są moralnie lepsze od mężczyzn i nie są zdolne do złego. Zawsze stoisz po stronie kobiety. - Interesy myszki stawiasz ponad swoimi bo, wiadomo, w końcu jesteś opiekuńczy i dojrzały mężczyzna a nie jak te patole co nie chcą na myszki robić. - Wyręczasz ją w codziennych "technicznych" czynnościach - np. tankujesz za nią auto bo myszka powiedziała, że nie zatankuje bo nie UMIE; samochód na przegląd też za nią zaprowadzisz no bo przecież myszka mówi, że sobie nie poradzi; wymiana kół - ona nawet nie musi ci o tym mówić; żarówka się spali - no chyba nie pozwolisz myszce się męczyć? No i tym sposobem wychowa sobie biały rycerz hienę, harpię i nieogara życiowego, który oplecie go jak bluszcz, zdusi i zadepcze. Wstyd się przyznać, skąd o tym wiem.
 7. Wystarczy jedno słowo - INTERCYZA. Jak ktoś oglądał Harrego Pottera to tam było takie słowo Valdemort - nie wolno było go wypowiadać tego słowa.
 8. To prawda. Pomysł głupi. Zacznijmy ludziom zaglądać do łóżek. Kara powinna być za anal, za spiralę, za nie rozmnażanie. Bykowe też się należy. Leczmy swoje lęki karząc innych.
 9. RealLife

  Szybko dochodzę :(

  1. Za pierwszym razem dojść od razu, odpocząć chwilę i jazda raz drugi. 2. Jeśli jazdy nie ma bo stanąć nie chce to seksuolog - wstydu nie ma. Czasem może być to błachy problem.
 10. A uja tam prawda, jak 10 lat temu płaciłem 2 zł za kilo ziemniaków na targu, tak płacę i dzisiaj
 11. Nie masz z nią dzieci, małżeństwa, kredytu na 30 lat - nie musisz w tym tkwić. Wyobraź sobie teraz, że ona zachodzi w ciążę. Dramat moim zdaniem.
 12. Coś w tym jest. Nie raz miałem w sobie uczucie, że kobieta zabrała mi energię wraz ze spermą. Czasem byłem poprostu wypompowany a ona zadowolona jak skowronek. Chyba nawet w ezoteryce jest mocno pogląd, że mężczyzna jest żywiołem energetycznym z którego kobieta czerpie.
 13. Nie zgadzam się. To już lepiej patrzeć jak wygląda jej ojciec bo to jest główny mężczyzna w jej życiu przez wiele lat. W twoim stwierdzeniu jest sprzeczność - choćby taka - panna wiążę się z gościem nie w jej typie ale facet sobie wychodził. Po paru latach spotyka faceta w jej typie, na którego widok robi się mokro. Ten nowy może być zupełnie inny z wyglądu niż ten który wychodził. Jeszcze jedno co do ogólnej dyskusji - czyli czy ten facet będzie miał tak faktycznie źle. Nie wydaje mi się że już jako żona taka kobieta tak szybko poleci do innego. Pojawia się dzieci, kredyt, małżeństwo. Nie łatwo to wszytko rozjebać i wie o tym każdy kto myśli o rozwodzie ale patrzy na chwilę gdy rodzina jest razem, jak dzieci się bawią i śmieją z obojgiem rodziców i człowiek godzi się na swój stan aby tego nie rozjebać. Oczywiście dalej pytanie jest o jakość związku...
 14. Ja to już stary jestem i przychodzą mi różne rzeczy do głowy. Dreptać już raczej nie będę ale tak sobie próbuje wyobrazić młodszego samca - 5-6 SMV. Jeśli dzięki dreptaniu uda mu się osiągnąć sukces reprodukcyjny z dobrymi genami kobiety 8 SMV to moim zdaniem osiągnął on swój sukces. Ja wiem że jak się jest młody to się nie myśli pod tym kontem ale wierzcie mi z wiekiem człowiek bardziej krytycznie ocenia komu swoje geny powierzyć. Cwany, wyrachowany dreptacz. Tak bym to nazwał. Istotnie subtelna bo technicznie to ciężko to odróżnić. Przynajmniej ciężko to sobie wyobrazić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.