Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

RealLife

Użytkownik
 • Ilość treści

  248
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

RealLife wygrał w ostatnim dniu 18 Wrzesień

RealLife ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

251 Świetna

O RealLife

 • Ranga
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tylko nie zrób z siebie rycerza białego. Zawsze tak jest, że im więcej dajesz kobiecie tym mniej od niej dostajesz. Uj wie czemu.
 2. Jeszcze kwestia kosztów alternatywnych wynikających z podejścia jakie proponuje autor tematu. Załóżmy, że uda mu się znaleźć bardzo dochodowa pracę w zawodzie, którego nie lubi wykonywać. Już samo takie założenie brzmi dla mnie błędnie ale załóżmy. Będzie miał pieniądze na relaks o którym wspomina Perun82 post wyżej ale za jaką cenę ? Czy ten relaks faktycznie będzie wart spędzania 40 godzin lub więcej tygodniowo na czymś czego się nie lubi ? Zresztą w polskich warunkach to chyba dyskutujemy dla samej dyskusji bo realia są takie ze moze zarabiać 4 tys w pracy która lubi albo 8-10 tys w której nie lubi. Te 8 tys wcale nie pozwoli mu na nie wiem jaki relaks.
 3. Mam problem z wydaniem oceny w tej sprawie. Dlatego napisałem prawie rozdzielone nie wdając się w szczegóły. Do pewnego momentu problemy zawodowe nie mają odzwierciedlenia w domu i odwrotnie - sytuacja domowa nie odbija się na pracy. Faktycznie jednak kiedy dojdziemy do takiego stanu, że rozwód jawi nam się jak wakacje to taka sytuacja odbije się na pracy i odwrotnie - uciążliwa, stresująca praca odbije się na rodzinie. Podsumowując - drobne problemy w jednej sferze życia nie mają wpływu na drugą ale już poważne konflikty będą wpływać na czlowieka calosciowo.
 4. Moim zdaniem patrzysz krótkowzrocznie przez pryzmat pieniędzy, cyfr. Takie patrzenie młodego człowieka, patrzenie zero jedynkowe. Wybierz zawód i pracę która cię nie interesuje a skutecznie obrzydzisz sobie radość z życia. Za dużo czasu spędzamy w życiu na pracy aby móc zacisnąć zęby i robić coś z musu. Mam taką własną koncepcję pseudo naukową. Życie współczesnego mężczyzny dziele na prywatne i zawodowe. Są one prawie rozdzielone od siebie. Mężczyzna szczęśliwi to ten, który jest spełniony prywatnie i zawodowo. Można też być spełniony zawodowo ale mieć zjebane w domu. Można i na odwrót. Wnioskuję że najgorzej mają ci co zarówno w jednym jak i drugim ponieśli klęskę. Z pracy czerpiemy duża przyjemność i satysfakcję. Można się zastanawiać na temat proporcji. Czy życie zawodowe daje 50% satysfakcji a drugą połowę czerpiemy z życia prywatnego, czy moze np. 60% to sfera osobista a 40% to praca. Niemniej jednak w żadnym wypadku nie skazywał bym się świadomie na zniszczenie sobie tak ważnej części życia.
 5. Róbcie cokolwiek tylko nie małżeństwo prawne. Jak babie zalezy na ceremonii to nie wiem może jakiś ślub druidzki albo czary mary w noc Kupały byle nie akt prawny. Sam przymierzam się do rozwodu. Coraz częściej o tym mysle. Dobrze się czuje z tą myślą. Dziecka szkoda, ale tego nie przeskocze. No i jak teraz pomysle że wszystko co sam zarobiłem tak poprostu zostanie podzielone po polowie to płakać mi się chce. Ps. Moim zdaniem im kobieta inteligentniejsza i sprytna tym bardziej wkurwiające Shit testy.
 6. Czyli jednak nie byłaś. Sama napisałaś, że DOPIERO wieczorem mogłaś odpisać bo w ciągu dnia były inne zadania. Gdy prawdziwie kochasz to nie ma innych zadań ważniejszych niz kontakt z ukochaną osobą.
 7. Jednym słowem nigdy nie kochałaś mocno. Wszystko przed tobą. Takie coś potrafi przyjść z najmniej oczekiwanym momencie.
 8. Tej dziewczynie na obecnym etapie związku nie zalezy zbytnio na tobie. To znaczy nie ma tu jakieś wielkiej miłości z jej strony. Dlatego nie widzi potrzeby odpisywania, dzwonienia itp. Co by nie mówić o kobietach to one działają trochę zerojedynkowo pod tym względem - jak są zakochane to same naciskają na kontakt. Nie trzeba ich namawiać. Wręcz potrafią człowieka zamęczyć SMSami, e-mailami. Może się okazać, że uczucie się rozwinie. Czasem to dłużej schodzi. Mam wrażenie, że kobiety potrzebują trochę więcej czasu aby się zakochać. Najpierw gierki, shit testy. Musi cię sprawdzić, ocenić. Stonuj relacje, nie angazuj się tak. Ona to wyczuje, zacznie zabiegać.
 9. To jest Afrykański Program Rakietowy odpowiedz technologiczna czarnego kontynentu na NASA.
 10. Byłaś u psychologa albo innego specjalisty po pomoc ?
 11. RealLife

  Zabrać białym kobiety

  Grubo. Ja nie rozumiem pewnych rzeczy. Z jednej strony Kościół Katolicki podnosi ryk i wrzask jak w książce dla uczniów napisane jest jak kondoma założyć a z drugiej strony nie interweniuje w propagowanie islamu. Sklania mnie to do jednej refleksji- dla Kosciola państwo narodowe się nie liczy. Liczy się tylko dobro instytucji Kościoła.
 12. Jakie to typowe u mlodszych kobiet. Nie zdajesz sobie z tego sprawy. Każdej z was wydaje się, że jest trochę "nienormalna" i taka crazy. Ile to razy słyszałem. O dziwo myślałem że z wiekiem wam przechodzi. No i co ? Mam znajomą lat 38, wspaniała kobieta swoją drogą, ale juz nie raz słyszałem - wiesz, ja to nienormalna jestem... . Za dużo randek. Po 30 to by mi się nie chciało z domu wychodzić.
 13. RealLife

  Zabrać białym kobiety

  Ona ma się schylac po ślubie a tak wogole to i tak nieźle bo mogła płacić w kozach.
 14. RealLife

  Zabrać białym kobiety

  O cholera interes życia. Kto wie może byś się zakochał...
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.