Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

RealLife

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1412
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

RealLife last won the day on September 18 2018

RealLife had the most liked content!

Community Reputation

2017 Świetna

2 Followers

About RealLife

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nigdy. W ciągu 40 lat mieliśmy trudne czasy gospodarczo - polityczne. -Stan Wojenny lat 80 tych. -Okrągły stół i galopująca inflacja lat 90 tych. -Kryzys z 2008. Do tego były wcześniej strzelania do górników, ZOMO, ludzie znikali ma przesłuchaniach. Nie przypominam sobie niszczenia okradania sklepów. To musiała by być apokalipsa Zombi a nie pandemia grypy+.
 2. Nie czytałem jego wypowiedzi, tylko tyle co oglądam filmy. Wydawało mi się, że oczywiste jest że on robi za sponsora a w zamian ma dostęp do młodej cipki zawsze pod ręką. To wydawało mi się tak oczywiste i nawet uczciwe, że o żadnych miłościach nawet bym nie pomyślał. W Wenezueli pensja wynosi 2 dolary (przynajmniej wtedy kiedy on był) tak więc wiadomo że te panny są na jego utrzymaniu. Dla mnie układ OK. Lepiej dla niego aby nie bredził o miłości.
 3. Nie chcę czytać tych erotyków bajkowych. Jest natomiast ciekawy przypadek gościa na YouTube. Prowadzi bardzo dobry kanał BezPlanu. Gość ma 40 lat. Jeździ po całym świecie i bierze sobie na wyjazdy zaplecze seksualne. Gustuje w Wenezuelkach mlodszych od siebie tak mnie więcej 15 lat. Teraz siedzi uziemiony na Filipinach w takim zakątku jak z katalogów turystycznych. Błękitne laguny, plaże, żaglówki itp. No i młoda dupa przy boku. Teraz ma nawet dwie. Druga to Polka, faktycznie chyba tylko koleżanka bo widać na filmie jak się lepi do filipińskich Chadów.
 4. Tak, mój błąd. Od 3 do 11 kwietnia jest zakaz.
 5. Kościół to ciekawa instytucja, że w każdej sytuacji wyjdzie na swoje. Wojna, pandemia, czasu dobrobytu czy zapaści. Jak nie na ślubach to na pogrzebach.
 6. Lasy Państwowe na polecenie Premiera wprowadziły zakaz wstępu do lasów od 12 kwietnia. Kolejny krok to będzie strzelanie do ludzi na ulicy. Natomiast został zdjęty zakaz udziału do 5 osób na mszy. Kler tupnął nogą i teraz może być 50 osób. Takie to są absurdalne ruchy.
 7. Zastanawiam się jak poradzą sobie USA. Bezdomni, nielegalni imigranci, ludzie mają broń, cenią sobie wolność. Ciężko będzie im zapanować nad tym.
 8. Ja też myślę, że będzie kryzys ale nie jestem pewny jego wielkości. Przyjdzie poczekać jeszcze kilka tygodni. Zresztą jeśli nawet ceny mieszkań spadną o 10% to i tak nadal to mnóstwo pieniędzy.
 9. Popyt na mieszkania jest wyższy niż zdolność nabywcza kupujących, która jednak jest sztucznie wykreowana kredytem. Bo na mieszkanie za 400 tys stać niewielu ale na wkład własny 80 000 PLN już znaczniej więcej. Mam drugie mieszkanie z rzędu na kredyt. Nigdy nie miałem 20 wkładu. Bez problemu dostałem kredyt. Śpię spokojnie. Ludzi ciągnie do dużych miast więc ceny będą tam rosnąć. Na zadupiach mogą być niższe ale tam też jest niższa siła nabywcza na wskutek niższych zarobków. Każdy młody człowiek po studiach chce mieć własne mieszkanie i z pomysłami aby siedzieć u rodziców do 30stki ciułając na kawalerkę to się spotkałem na pierwszy raz na tym forum bo w realu nigdy.
 10. Nie ma. W sytuacji silnej dawki hormonów, czyli zakochania nie ma nic ważniejszego. Koronowirus, rodzina, praca odchodzą na dalszy plan. Własne dzieci też odchodzą w odstawkę ale najmniej z tych wyżej wymienionych. Nie wiem czy życzyć Ci takiego uczucia czy raczej życzyć abyś nigdy nie doznała ale skoro nie rozumiesz to znaczy, że nie przeżyłaś czegoś takiego.
 11. Nie znam ale uważaj na tę kobietę. Żeby później nie było scen przy rozstaniu, że ją skrzywdziłeś, wykorzystaleś a ona taka bidulka. Żeby moc cipy cię nie pochłonęła bo to wielkie zagrożenie nawet dla doświadczonych zawodników. Takie ograniczone zaufanie bym stosował jak jest napisane z tyłu na autobusie - zasada ograniczonego zaufania.
 12. Faktycznie jakby obserwować tak na chłodno jak robot to może wyglądać jak próba skoku na gospodarkę i nacjonalizację. Złamanie dwóch zasad konstytucyjnych czyli art. 22 i art. 52 dopełnia takiej opinii. Przypominam, że PIS jednym rozporządzeniem zatrzymal działalność tysięcy firm usługowych z branży kosmetycznej, hotelowej. Trybunał Stanu za to co teraz robi Rząd.
 13. Ja czekam na wytyczne jak oddychać - tzn w jakim tempie i jak głęboko.
 14. Zawsze Rząd robi wszystko dla naszego dobra bo wie lepiej co jest dobre dla nas. Chwalmy Rząd. Tak szybko odchodzi.... Dla tych co lubią klasyki - polecam sobie przypomnieć V jak Vendetta. Wczoraj obejrzałem. Dużo analogi do obecnej sytuacji.
 15. Dawno nie widziałem Mikołaja Rozbiciego. Pamiętam jak zaczynał dobrych kilka lat temu. Był takim polskim Alexem Jonsem. Miał ambincję stworzyć swoje media. Gdzieś tam próbował coś robić z Januszem Zagórskim na początku NTV. Później za dużo dragów i poszedł na dno. Zaczął nagrywać filmiki będąc zjaranym i puszczał to w Internet. Stworzył sobie drugą osobowość, o której mówił że jest kandydatem na prezydenta Polski. Źle z nim było. Myślałem, że pójdzie na samo dno. Miło widzieć że żyje. Miał epizod z pracą w policji. Był tak pracownikiem cywilnym, biurowym. Zabawne to. Dawny czołowy dekonspirstor spisków, uznany przez @rusti za powiązanego z system. Hehe. Przewrotne to wszytko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.