Jump to content

RealLife

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,487
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

RealLife last won the day on September 18 2018

RealLife had the most liked content!

Community Reputation

4,260 Świetna

4 Followers

About RealLife

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sigmakron - samiec Sigma zarażony Omikronem. Albo Ubermensch Nietzschego.
 2. Fake, ale śmieszne tak czy inaczej. Z demagoga: Rzekomy autor posta zostawił również swój komentarz, który wskazuje na to, że treści w poście są fałszywe: „Coś czuję, że mój fejk przez najbliższe kilka dni będzie grillowany demotywatorach, kwejkach i jakichś prawicowych fanpage’ach”. Na Facebooku nie można też odnaleźć profili kobiet (Julia Dziambor, Sandra Zawadzka, Justyna Mik), których komentarze pojawiły się pod postem – one również mogły zostać założone w związku z fałszywym postem albo opracowane w programie graficznym. Czytaj więcej na: https://demago
 3. Piszesz o przypadłości szurów. Tak, to prawda. U was tak się dzieje. Mało tam faktów, głównie plotki, dużo konspiracji, pełno głupot. U nas jest konkret naukowy. https://jamanetwork.com/journals/jamapediatrics/fullarticle/569784 Przeciwciała IgG dla odry wykrywa się w organizmie przez 10 lat. Dałem przyklad odry, ale są badania dla innych chorób. Ten artykuł jest ciekawy. Jasno pokazuje jak skuteczne i pozyteczne są szczepionki.
 4. Nie wydaje mi się. Trudna to była w czasach zimnej wojny (ciągła gotowość na atak nuklearny), trudna była za komuny i na początku transformacji ustrojowej gdzie w ciągu kilku miesięcy bankrutowaly duże przedsiębiorstwa państwowe i tysiące ludzi zostawało bez pracy i perspektyw. Jak się obserwowało niszczenie i grabież zakładów pracy to pomimo, że miałem wówczas kilkanaście lat to aż mi było żal tego i jakiś smutek człowieka ogarniał. Wszystko wówczas upadało i bankrutowało. Dziś to jest dobrobyt. Myślę, że świat zacznie się wycofywać z pandemii jeszcze w tym roku. Pracy jest pełno
 5. Bzdury. Nie wprowadzaj ludzi w błąd a wy, forumowicze, dajecie się na to nabrać jak pelikany na świeże ryby. Przeciwciala IgG specyficzne dla danego wirusa są nawet i na wiele lat i można ich poziom zbadać. Ty piszesz o IgM - te są czasowe. Polecam liznąć podstawy immunologi! Moglbym ci dać artykuł o pomiarach IgG dla odry, tężca, blonnicy ale i tak nie zrozumiesz.
 6. Tez to można zmierzyć badając ilość przeciwciał. Po szczepieniu ilość przeciwciał wzrasta przez co organizm szybciej i lepiej poradzi sobie z wirusem. Nie wiem jak, ale skoro nie można odróżnić to nie można też użyć tego argumentu na poparcie tezy o nieskutecznych szczepionkach.
 7. A co jeśli Coronawirus działa jak grypa i nie zajdzie jego wygaszenie? Podobnie jak nie ma wygaszenia wirusa grypy. W sensie, że zostanie z nami na zawsze tylko, że z czasem przestanie się go traktować jak epidemia.
 8. Albo w ten sposób, że szczepionki pomogły wrażliwym i już tak wielu ich nie umiera jak kiedyś.
 9. To wina Omikrona. Phizer i Moderna działają na niego słabiej ale nadal zapewniają ochronę przed ostrym przebiegiem. AstraZenaka i J&J są mało skuteczne przy Omikronie i trzeba wziąć 3 dawkę. Zresztą te dane są niewystarczające w celu stwierdzenia braku skuteczności szczepień. Na przykład liczba hospitalizacji może być porównywalna ale czas pobytu w szpitalu krótszy. Dodatkowo te 400 zgonów o których piszesz wydaje się dużo ale przypominam, że przy pierwszej fali przed pojawieniem się szczepionek, zgonów we Francji było po 1400 dziennie. Teraz nie przekroczyły 400.
 10. No i widzicie - po co to całe halo o ograniczaniu swobód obywatelskich. Ludzie nie chcą wcale wolności a nawet uważają się za lepszych żyjąc w niewoli. Parafrazując: Wolność to ciemnogród Niewola to postęp.
 11. Po obejrzeniu serii dokumentalnej pt. Ekstremalne drogi do szkoły, gdzie 5-7 letnie dzieci idą przez dżunglę 4 godziny dziennie to ten wysiłek nie wydaje się niemożliwy. Raczej standard u nich.
 12. Mój krąg zainteresowań jest poważniejszy, pokaże ci przykład czym się interesuje na YouTube: A pierdy pojawiły mi się przy okazji.
 13. Zdaje się, że podoba im się. Dalej w artykule można przeczytać: "Według badań opinii publicznej zdecydowana większość Australijczyków chce wydalenia Djokovicia"
 14. Nie wiem czy już było na forum Ponoć słoiczek z pierdem kosztuje 1 000 USD. Zarobila już 100k$ na sprzedaży. Pani twierdzi, że warto kupić jej pierda bo ona dobrą osobowość i jest sexi. Przed oddaniem pierda czyta książki.
 15. Zrób sobie badanie nasienia. Nie czytałem całego wątku więc nie wiem czy to robiłeś. Przyda ci się na przyszłość.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.