Jump to content

RealLife

Starszy Użytkownik
 • Posts

  3,610
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

RealLife last won the day on September 18 2018

RealLife had the most liked content!

4 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

RealLife's Achievements

Porucznik

Porucznik (14/23)

6.2k

Reputation

 1. W Lidlu tez ma 92% mięsa. Pewnie z Biedy też. Polski Janusz biznesu najpierw kupi kiełbasę z Lidla, zje, nasra i z tego zrobi pod swoją marką.
 2. Czepiacie się jak zwykle. Ja tu żadnych czerwonych flag nie widzę. Ani jednej.
 3. Planujesz ogólnie mieć rodzinę? Bo gdy zrobisz jej dziecko i zaczniesz płacić raty kredytu hipotecznego to z tego seksu zostanie 30%. Teraz policz sobie ile razy bzykacie się miesięcznie. Oblicz z tego 30%. To jest twoja przyszłość.
 4. Zdaje się że lex Tusk to narzędzie przedwyborcze do straszenia opozycją. Taka jest tego główna rola. Natomiast PO-PSL faktycznie prowadził politykę przyjazną Rosji, dziś wiemy że całkowicie błędną. Pawlak chętnie kupował gaz od ruskich i nie widział w tym nic złego. Pamiętne jego słowa, że wcale się inaczej nie pali. Nmm Tusk usunął jednostki wojskowe ze wschodu Polski aby nie drażnić ruskich. Był naiwny, podobnie jak jego koledzy z Niemiec, Francji i USA, bo wszyscy sądzili że ruskiego badboya i alkoholika można nawrócić i ucywilizować. A tymczasem ruski badboy szykował się na Gruzję. Kiedy ruski patus zadał cios to Niemcy, Francuzi, ale też i USA zachowało się jak kobieta patusa - no uderzył ale taki ma charakter, nie jego wina. Radek Sikorski nawet stwierdził że to Gruzji wina. Sam Tusk stwierdził że państwa Zachodnie nie chcą słyszeć jaka ta Rosja nie dobra. Dają jej duży kredyt zaufania. Hawajczyk Obama też zupełnie nie czaił o co kaman z tą całą Rosją i odwołał tarczę antyrakietową. Działania PO-PSL odnośnie Rosji oceniam jako błędne. Były one motywowane takim kierunkiem myślenia rządów zachodnich państw Rosji w pierwszej dekadzie tego wieku.
 5. Trochę tak, trochę nie. Kawa z ekspresu przelewowego jest trochę lepsza jak robi się jej dużo bo woda dłużej wypłukuje kawę. Sama konstrukcja ekspresu sugeruje parzenie większej ilości kawy. Ekspresy przelewowe mają dzbanki po 1l-1,5l.
 6. Ekspres przelewowy robi mało smaczną kawę i robi jej za dużo. Ma to sens kupić do biura gdzie jest kilka osób. Za 10 zł na alliexpreie kupisz składany dipper + 100 filtrów za 5 zł i to nawet lepsze rozwiązanie bo można w kieszeń wziąć i myć nie trzeba a smak taki sam. Dobrą kawę robi kawiarka Bialetti (tania), co ci polecam. Sam używam od lat. Są na kuchenki gazowe, indukcyjne lub samodzielne na prąd. Tylko kup Bialetti a nie coś innego. Części zapasowe do Bialetti są dostępne wiecznie. Z ekspresów tanich to kolbowy Zelmer też smaczną kawę robi. Koszt jakieś 500 zł. Więcej nie wiem
 7. Kobiety nie lubią młodszych mężczyzn od siebie.
 8. Mieszkanie z rodzicami jest słabe i nie ma się czym chwalić. Wolałbym mieszkać w kawalerce 25m2 ale na swoim niż w 300 m2 ale z rodzicami i to pomimo, ze pochodzę ze szczęśliwego domu. Opuściłem dom rodzinny w wieku 19 lat i to była jedna z lepszych decyzji w życiu. Osoba 25+ która mieszka z rodzicami od razu red flag. Bez względu na płeć. To nie chodzi o wstyd, że mieszkasz z rodzicami ale własny komfort i higienę psychiczna.
 9. Ja miałem akcję w alejce parkowej przy Pałacu Kultury i Nauki w Wawie, więc bardzo publiczne miejsce. Dziewczyna oparta o opłot, spodnie ściagneła do samych kostek. Oboje lekko wstawieni i co ważniejsze burza hormonalna w głowie. Godzina coś około 22:00, czerwiec ale tam wszędzie sa oświetlone alejki. Dopiero gdy skończyłem i zaczeliśmy się ubierać zauważyliśmy, że nad nami świeci lampa ze słupa nad alejka... Pózniej przenieśliśmy się, do jakiegoś skrawka zieleni co niby nalezy do policji/straży/dworca - nie pamiętam. Tez przy pałacu. Tutaj znów ja, rokraczony na ławce a ona między nogami robi loda. Jak tak teraz na to patrzę to nie wierzę, że to się stało ale warto było przeżyć coś takiego. Po fakcie trochę bałem się, że ktoś nas nagrał i będziemy w Interncie na drugi dzień. W trakcie dzikiej kopulacji o niczym innym nie myśleliśmy. Ludzi też nie widzieliśmy
 10. Nie miałbym z tym najmniejszych problemów w moim wieku i chętnie bym korzystał z kasy żony bez żadnych skrupułów. Już 15 lat na nią pracuje. Chętnie zamianie się rolami. Na babską hipegamię stosowalbym huśtawkę emocjonalną, czasem bym przyszedł najebany do domu z zapachem damskich perfum.
 11. Jak się na to zapatrują forumowi wolnościowcy spod znaku Konfederosji? 1. To źle bo lewacy znów niszczą ludzi. 2.To dobrze bo wolność przede wszystkim - nic tobie do tego jak chce umrzeć.
 12. Odkleika ma się dobrze. Jak "oni" to planują? Mają jakieś spotkania potajemne czy grypsują na oficjalnych meetingach i w ten sposób się umawiają? A jak dotrzymują tajemnicy tego spisku? Przecież wybory są co 4 lata. Przychodzą politycy partii opozycyjnej i od razu są wciągani w spisek kontroli ludzkości?
 13. Seks seksem ale weź tu napisz, że mężczyzna z odpowiednią kobietą może osiągnąć więcej niż samemu to cię dopiero zakrzyczą.
 14. Mistrzyni. Zarobek za 1 tydzień. "Do wczoraj influencerka na rozmowach z jej wirtualną wersją zarobiła 71 610 dolarów"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.