Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

leto

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3114
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Everything posted by leto

 1. Żelazna zasada w kontaktach z ludźmi (nie tylko romantycznych). Polecam wydrukować, oprawić w ramkę i powiesić nad łóżkiem.
 2. Ty się lepiej zastanów czy po 10 latach takiego związku nie wylądujesz w psychiatryku. Tak jak bracia piszą - związek absolutnie nie może być głównym celem i ostatecznym spełnieniem w życiu.
 3. Bez obrazy, ale Twój chłop nie jest chyba niepełnosprawny intelektualnie, ani nie ma 10 lat, nie? To nie jest kwestia którą się dorosłemu człowiekowi powinno wałkować miesiącami, żeby zrozumiał. Nie jest to Twoją odpowiedzialnością, żeby korygować jego skrajnie uzależnienie od Twojej obecności. Trochę podobnie - przepraszam za drastyczne porównanie - jak on by Cię bił. Pójdziesz pytać ludzi jak go przekonać, że bicie partnera nie jest ok? No miej trochę szacunku do siebie samej, bo dużo z tego, co piszesz, to jest po prostu przemoc emocjonalna z jego strony.
 4. @Rolbot nie mówię że obiektywna. Obiektywnie to Bóg sądzi w niebie, a przynajmniej niektórzy wierzą, że tak jest. Tymniemniej wydaje mi się że pani Tokarczuk umie pisać znacznie lepiej np ode mnie, a być może nawet od Ciebie.
 5. lol co za typ. Powiedz mu że musi, jak to Amerykanie mówią, get a life. Jako ekstrawertyk certyfikuję Twoją wypowiedź jako 100% poprawną.
 6. @Rolbot ale wiesz że Nobla literackiego się dostaje za pisanie literatury, a nie bycie albo nie bycie dewiantem? Co do jej pisaniny, czytałem tylko "Prowadź swój pług". Dobre, ale nie powiedziałbym że zasługuje na Nobla. Jak sądzę w innych utworach dała z siebie więcej, albo przekupiła paru gości w Szwecji xd
 7. Dobra, a teraz się przyznawać - kto z Was plujących na Tokarczuk przeczytał cokolwiek jej autorstwa? Nie, recenzje w prawackich gazetach się nie liczą
 8. Bosak, ten ksenofob, nacjonalista liżący buty Kościołowi? Nie, dziękuję.
 9. Za dużo. Miewam okresy że wiele dni pod rząd. Gdyby nie to, że bardzo potrzebuję towarzystwa do życia, pewnie bym tak funkcjonował 3/4 czasu i został typowym #przegrywem #piwniczakiem. No i to prawda, sport pomaga. Bieganie, siłownia, wspinaczka. Podróże też pomagają, nowe miejsca, nowe przeżycia. Niby jestem ekstrawertykiem, ale tak szczerze mówiąc z miesiąca na miesiąc ostatnio ludzie mnie coraz bardziej wkurwiają i widzę coraz mniejszy sens w próbach utrzymywania jakichś pseudoznajomości (a z kobietami to już wgl)
 10. Moim skromnym zdaniem, jeśli ma max 23-24 lata, to do ogarnięcia "zaradnego ogarnietego" dużo urody nie potrzeba. Młodość jest afrodyzjakiem sama w sobie.
 11. deomi be like: chcę urodzić dziecko więc czuję się ciemiężona. Tylko w sumie przez kogo? Bo jak to Twoja własna wewnętrzna potrzeba, to wychodzi na to, że sama się ciemiężysz. Ostatni raz takie rozkminy miałem gdzieś w okolicach 13-14 r.ż., opresja że muszę iść do pracy itd. Ach piękne czasy, filozoficzne rozważania po charataniu w gałę, jak już mame nakarmiła kolacją, nic tylko oddać się rozmyślaniom nad sensem życia...
 12. To jest akurat w chuj rakowy kontent, zgadzam się.
 13. Z mojej głowy. Jedyne nie moje słowa w tym wierszu to cytat z Verlain'a w drugiej linii Na dzień dzisiejszy disposable, kiedyś dawno temu unique poza tym to nie jest jedna "ona", raczej archetyp
 14. Gdyby jakiś znany aktor nakręcił taki spot z tekstami typu "be a man, bądź twardy, bądź silny, nie pokazuj emocji, musisz być zdobywcą, musisz być zwycięzcą", to reakcja społeczeństwa (łącznie z dużą częścią feministek) byłaby: "typie nie bądź mazgajem, dorośnij". Ot takie uroki stereotypów.
 15. Kurła, brat, nieironicznie zazdroszczę. Ale nic to! Mam na oku jedną Ukrainkę, możę ją pomęczę maglowaniem o kulturę i zwyczaje panujące w jej kraju Jeeezu, ludzie są często tacy ciekawi, a jak z jakichś dziwnych miejsc to już w ogóle!
 16. co nieco brakuje nam ciepła ma voix aigre et fausse, ma chérie. otulasz więc wątłe pióra płaszczem elektronów roztapiasz się i kryjesz za maską cynizmu płaszcz cię uwiera; kiedyś mówiliśmy szczerze o tym co drży i boli, krępuje żywy oddech być może jednak prawda jest tak prosta: nikt z nas nie był nigdy tym, za co się podaje a niezdarny ślad w śniegu, który zostawiłaś jest dowodem banalności twej architektury. i chyba wiem skąd we mnie nagle ta alergia i ta tęsknota ciągła za czymś innym. prawie zapomniałem. prawie.
 17. Musiałbyś wrzucić jakieś linki, bo nie śledzę niusów.
 18. Po pierwsze: za dużo rozkminiasz Ale nie martw się, nie Ty pierwszy, skądś to znam. Po drugie: a kto Ci powiedział że nie znajdziesz laski, z którą przegadasz całą noc? Ja takich parę znałem (no w sumie hmmm chyba dwie). Zjebały mi życie A to dlatego, że takie coś łapię z kobietami bardzo rzadko, a raz powieszoną wysoko poprzeczkę ciężko jest obniżyć. Po trzecie: jak sobie wpadniecie nawzajem w oko, to nie ma znaczenia, czy jest taki flow, że kończycie gadać na ranem, czy gadka się nie klei i jest dużo yyyy eeee. Ostatecznie to nie bajera powoduje że ktoś ląduje z Tobą w łóżku (chociaż nie zaszkodzi).
 19. Ludzie ładni często osiągają większe sukcesy w życiu, co przekłada się na ich lepsze samopoczucie i samoocenę (oraz np na to że są skłonni do bardziej altruistycznego podejścia do życia), a stąd bardziej pozytywne podejście do innych ludzi. Taka moja teoria.
 20. Jak każdy polityk, z definicji. Przynajmniej umie się wysłowić i wygląda jak człowiek.
 21. Podaj jakiś przykład, gdzie ktoś poważny, zdrowy psychicznie itd propaguje orientację homoseksualną.
 22. @ZortlayPL no mówię Ci że problem leży gdzie indziej. Szukaj, to znajdziesz. Jak przerwiesz nofap (czy co tam uprawiasz aktualnie) tylko dlatego, że magicznie z nieba nie spadła Ci do łóżka modelka 10/10, to będzie znaczyło że po prostu się poddajesz, zamiast próbować dalej zmieniać swoje życie.
 23. @StatusQuo panie, jaki marksizm? Przecież te wszystkie gównoszkoły handlu i zarządzania powierzchniami poziomymi to kapitalizm w wersji turbo, polaki robaki chcą mieć papierki, to się im te papierki za odpowiednie pieniądze daje
 24. To Wy jeszcze likwidacji małych sklepów nie widzieliście. Automatyzacja w handlu ciągle raczkuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.