Jump to content

leto

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4,818
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25
 • Donations

  0.00 PLN 

Everything posted by leto

 1. @Marek Kotoński atmosfera zrobiła się dziwna. Jeśli chcesz, to mnie banuj - w każdym razie, ja na to forum już nie wracam. Dzięki wszystkim braciom (i rezerwatkom) za długie (i czasem nawet wartościowe xd) dyskusje. Propsy, Marek, za stworzenie i utrzymywanie tego miejsca. To, że trochę nam nie po drodze, nie znaczy, że nie szanuję. Do zobaczenia w wielkim świecie!
 2. I tak każde badanie, które wykaże brak negatywnych skutków, zostanie odrzucone przez fanatyków anty-5G, jako sfałszowane. To jest kwestia bardziej religii, niż nauki.
 3. Ktoś tu wykazuje coś w stylu syndromu sztokholmskiego. Samemu sobie? A rolą rodzica być może, być może powinno być zbudowanie w dziecku tego zaufania do siebie samego? Tak sobie tylko głośno myślę, tu ten.
 4. Niech zgadnę, wiesz to, bo jesteś mentalnie kobietą? Rozważałeś korekcję płci?
 5. Jako również laik - przyłączam się do pytania i podbijam post Od siebie mogę dodać na temat: Mam tutaj minimalne doświadczenie. Wg mnie podstawa, to dostać przepustkę na backstage i samą scenę. Dobre miejsce i czas (podczas występu) do cyknięcia foty jest wg mnie 1000x ważniejsze, niż technika, sprzęt itd. Mam kilka zdjęć z mojej amatorskiej "kariery", z których jestem naprawdę dumny - wśród nich właśnie fotki zespołów zrobione im zza pleców, podczas występu, łapiące też publiczność pod sceną.
 6. Takich wpisów potrzebujemy tutaj więcej. Tak wygląda, panowie, rzeczywistość. Rzeczywistość jest taka, że kobiety (jak i mężczyźni) są różne, różne są też preferencje. Jeden lubi blondynki (czego nigdy nie zrozumiem xd), inny brunetki. Jedna szuka dzikich akcji za dyskoteką pod Piasecznem, inna - stabilnego, dobrego związku. Jeden "robi w ONSach", inny we "wrogich przejęciach", inny szuka swojej idealnej Becky do związku na lata. No życie. Życie jest nobelom
 7. Może np powiedzieć, że wcale nie masz wyglądu wykluczającego sensowne relacje z kobietami. Nie wierzysz? Jest tu na forum jeden brat, który się też uważa za odpad genetyczny. Wrzucił parę swoich fotek tu i ówdzie. No homo, ale powiem Ci, że wygląda... zupełnie k*wa normalnie. Nie jest to tylko moja opinia. Dużo z tych rzeczy rozgrywa się tylko w głowie.
 8. Uważam tak samo jak @Adolf. Tu nie chodzi o dissowanie kogoś tylko dlatego, że jest młody czy świeży na forum. Chodzi o to (popraw mnie @Adolf, jeśli źle Cię rozumiem), że należy dążyć do minimalizacji contentu i wpływu, jaki na innych użytkowników mają niektórzy ewidentnie mocno sfrustrowani userzy, wyznający dziwne, autodestrukcyjne poglądy, ziejący nienawiścią do świata, potrzebą jakiejś nie wiem, zemsty czy czegoś na swoich urojonych z reguły wrogach. Po prostu o danie odporu toksycznej patologii. Nie można w tych przypadkach stosować taryfy ulgowej, że są młodzi/nowi, poszkodowani, po prz
 9. A w ogóle, to jeśli doceniacie czyjąś pracę na forum, to wiecie, możecie mu/jej napisać na priv (ja tak parę razy zrobiłem). Wyjdzie dużo mniej żenująco. Unikniecie posądzenia o wazeliniarstwo albo o podryw W sumie to samo z opiniami negatywnymi. Mieliście coś do @Tomko - trzeba mu było walić na priv, ewentualnie do moderacji. Po kiego wała cała ta drama?
 10. Czy forum, to forum, od dwóch dni głównie dyskutuje o tym, czy @Tomko i @absolutarianin są/byli łobuziakami, czy koffani? Panowie i Panie (bo widziałem, że niektóre też się zaangażowały): serio? Aż taki mocny sezon ogórkowy, że trzeba pisać laurki albo publiczne potępienia? Ogarnijcie się! Chcemy powtórki gównoburzy z dwoma muszkieterami szturmującymi mury Troi? PS. Moim zdaniem tego typu tematy, z debatami na temat oceny poszczególnych userów, powinny mieć miejsce wyłącznie na Arenie. @Mosze Red nie uważasz?
 11. leto

  O depresji słów kilka

  @Tornado brzmi jak sensowna hipoteza. Być może jest to też związane z nagłym spadkiem aktywności serotoniny w mózgu - istnieją poszlakowe dowody, że stan zakochania charakteryzuje się zalaniem mózgu serotoniną. Odcięcie źródła tej serotoniny to coś, jak zjazd po ecstasy (MDMA) U ludzi z depresją obserwuje się jednak raczej podwyższony poziom kortyzolu, chociaż sytuacja jest tu skomplikowana - zależy to od płci, intensywności depresji i współwystępujących zaburzeń. Zaburzenia w poziomie kortyzolu są być może nie immanentnym objawem depresji, a raczej objawem nieprawidłowego reagowan
 12. leto

  O depresji słów kilka

  Będzie długo i szczegółowo o depresji. Zróbcie sobie kawę. Niniejszy wpis popełniłem, bo nudzi mnie już wstawianie na forum kultowego mema, obnażającego ignorancję wielu ludzi w temacie depresji i jej leczenia. Zacznę od określenia, o czym będę przynudzać. Depresja nie ma jednej, powszechnie uznanej i niezmiennej od lat definicji. Kryteria diagnostyczne w aktualnie stosowanych na świecie klasyfikacjach schorzeń DSM i ICD różnią się, aczkolwiek nie aż tak bardzo, żeby nie można z nich było wyciągnąć pewnego wspólnego rdzenia. Powiedzmy więc, że depresja to stan długotrwa
 13. Twoja diagnoza natomiast przypomina to: Chociaż w Twoim przypadku chyba bardziej pasuje to:
 14. Dzięki za wrzucenie tego odnośnika! Bez kitu, Gilmartin przebadał temat incelów zanim incele się samookreślili Cechy takich ludzi, które odnotował: have low energy levels; show little interest in physical and sporting activities, as well as difficulty getting out of bed in the morning are melancholic (te dwie cechy to z punktu widzenia współczesnych kryteriów diagnostycznych po prostu depresja) tend to be more interested in movies and music, and prefer watching different types of movies from non-love-shy men (współcześnie rolę filmów i muzyki przejął,
 15. Wyliczenia tam przytoczone potwierdzają ludową prawdę: alufolia z marktu najlepszą ochroną
 16. @Claudianne no przecież @Trevor pokazał, jak się chronić
 17. Wydaje mi się, że w miastach częste jest umieszczanie masztów na dachach budynków mieszkalnych. Ja przynajmniej raz w takim budynku mieszkałem. Przychodzi operator do wspólnoty mieszkaniowej, mówi: panowie i panie, tyle i tyle PLNów rocznie, i wspólnota się zgadza (albo mówi że się zgodzi za stawkę 50% wyższą xd). Przynajmniej tak to funkcjonowało parę lat temu. Edit: chociaż fakt, że przy aktualnym klimacie społecznym (nagonka na 5G) pewnie będzie im trudno znaleźć właścicieli/wspólnoty, które się na to zgodzą.
 18. Ale on chyba go ułaskawił na wniosek jego (dorosłych dziś) ofiar, tak? Jak tam by tego nie oceniać moralnie, to z politycznego punktu widzenia strzelił sobie w stopę z bazooki.
 19. Dla 5G (i wcześniejszych technologii) aktualny standard to max 1mW/cm2 (źródło). Zdziwilibyście się, jakie ciekawe rzeczy związane z oddziaływaniem specyficznych rodzajów promieniowania EM są odkrywane. W jednym z badań wyszło np, że niezbyt silne promieniowanie milimetrowe zwiększa ruchliwość ludzkich plemników. W związku z tym, istotne wydaje mi się, żeby ten ogrom wyników eksperymentalnych zsyntetyzowali i ocenili ludzie, którzy się na tym na serio znają. Bez obrazy, ale ani ja, ani zapewne Wy, drodzy userzy, do takich specjalistów nie należycie.
 20. Długości fali, na jakich pracuje 5G (i ogólnie sieci komórkowe, też starsze standardy) nie są jonizujące.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.