Skocz do zawartości

Mam sprawę, i co tu robić?


Rekomendowane odpowiedzi

To zależy czy mamy się delektować smakiem, czy otumanić i ogłuszyć alkoholem...

 

Rozcieńczamy szkocką odrobiną wody, tą powyżej 59% standaryzując w ten sposób w okol. 45%, pozwala to wydobyć więcej aromatów.

 

Nie słyszałem też, aby rekomendowano mieszania wartościowej szkockiej (single malt) z colą, ale widziałem kilkakrotnie takie próby.

 

Nie rozumiem tylko po co dewastować smak whisky w cenie kilku(nastu) stów za butelkę colą lub spritem, aby zneutralizować nieakceptowalne aromaty (torf, dym, skóra, etc)...

 

Lepiej kupić butelkę czystej za 25-40,- pln i popić czymkolwiek z cukrem i gazem...:)

 

Sorry za offtop..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy hipotetyczna sytuację, co by było gdyby :D Historia autentyczna, rodem z jakiegoś babskiego szmatławca.

 

Znajomy znajomego dostał wiadomość od jakiejś niewiasty, okazało się, że mają siebie nawzajem w znajomych na fejsie ale jakoś nigdy się nie spotkali - rzekłbym normalka, dla tych którzy lubią zbierać pokemony i chwalić się ilością wirtualnych znajomych. Niewiasta zaproponowała niezobowiązującą randkę, on - biały rycerz w lśniącej, ortalionowej zbroi, typ niepoprawnego romantyka pozującego na największego gacha osiedla - zgodził się, mimo, że przeglądając z rzadka widzianym zapałem jej profil zobaczył zdjęcie gówniaka. Wmawiał sobie, że to może kuzynki i zdjęcia nieistniejącego dekoltu w rozmiarze A na przemian ze zdjęciami bachora to przecież czysty przypadek. Przeżywał to jak żyd okupację, już zaplanował świetlaną przyszłość, następnie stwierdził, że sobie użyje i wyrzuci, jak to na prawdziwego alfę przystało, zmieniał zdanie z kilkadziesiąt razy. Przewińmy historię o dwa miesiące do przodu, do czasów teraźniejszych.

 

On pilnuje i zajmuje się bachorem,  podczas gdy dumna mamusia oddaje się jej ulubionej rozrywce - prowokuje meneli pod lokalnym barem i pierze ich dla zabawy, żywe worki treningowe. Dziewczyna - z domu dziecka, mieszkanie socjalne, nie pracuje, imprezowy tryb życia. On dalej wmawia sobie, że dziewczyna jest przyszłościowa, "umie o siebie zadbać" - alegoria do osiedlowego mma, pierścionek z kamieniem w drodze, planują drugiego gówniaka, ślub na wakacje.

 

Kurtyna.

Edytowane przez Spartan
literówka
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.