Skocz do zawartości

Biali rycerze w akcji%-)


Rekomendowane odpowiedzi

Siedze sobie na kiblu i sram palac peta.

i słysze

ty kurwo!!!!

i kwik zarzynanej sarny

zapierdole cie!!!


kwi kwi ała ała

akcja trwała z piec minut,siedziałem sobie na kiblu,jarałem peta i tak sobie rozmyslałem słysząc mniej lub bardziej zwierzece odgłosy.Biedny koleś baba go doprowadziła do takiego stanu az musiał ja młucic na ulicy,potem sobie pomyślałem a chuj otworze okno i poogladam kabaret%-) ale juz biały rycerzyk poskładał misia pioracego swoja babe.

Tak jestem skurwysynem.niuni bym nie pomógł%-)

dlaczego?

akcja reakcja

niunia mogła spierdolić no ale widocznie potrzebowała przemłucenia.

niuni wina bo doprowadziła do takiej sytuacji

niuni wina bo...no nie oszukujmy sie wiemy oco tu chodzi w tym burdelu i była z nim.



pech chciał zebym to obserwował z 4 pietra po akcji.no ale kibel wazniejszy%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny koleś baba go doprowadziła do takiego stanu az musiał ja młucic na ulicy

 

 

ŻE CO?! To jego wina! Kobiety trzeba szanować, nie wolno żadnej uderzyć!

 

:lol:

 

Wyciągam szklaną kulę z szafy, obraz jest mglisty, lecz po chwili się rozjaśnia, oto co widzę:

-ofiara przemocy ze strony mężczyzny odbywa w niedalekiej przyszłości stosunek płciowy ze swym 'oprawcą', o dzielnym ulicznym ratowniku nawet nie pamięta, a już na pewno nie wyraża wobec niego żadnej wdzięczności.

 

,,Zawsze to samo...'' powiedziane głosem znudzonych górników z Gothica pierwszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wsumie powinienem wyjśc i zaczać sie drzeć"kurwa wysrac sie spokojnie nie moge.pizde babo piłujesz na cała ulice.ludzie chca srać!!!a ty co sie kurwa tak patrzysz?baby w domu nie potrafisz lać?"%-)no ale juz po ptokach

ta...telefon pikaczu na policje

"Panie siedze na kiblu i słysze kwiii kwiii ała ała kwiii kwiiii.panie zgłaszam przemoc w rodzinie.nie uwierzy pan.ogladał pan kiedys film tato?nie...?a to mniejsza z tym.tak w skrócie bo ona sie nad nim znecała psychicznie i on ja uderzył.zabierzcie ja do psychiatryka"

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh Grażynka, jaki on zły, oh, jaki on niedobry, oh, jak mu wjadę dzisiaj na kutasa.

 

W wyrku ma fazy.

 

W społeczeństwie rola ofiary i korzyści różnorodne z tego faktu wynikające.

 

I niech mi ktoś powie, że kobieta to nie jest sprytna bestia.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mac, nasze Damy sprytne nie są absolutnie, są poprostu sprytnie zrobione i wyciskają ze swej roli tyle ile sie da, minimalizacja wysiłku, maksymalizacja zysków, genialna wymówka na wszystko bo możesz stanąć i sie rozpłakać a wszystko robi sie za ciebie. Ile kobiety są w stanie zrobić aby być w roli ofiary? Nawet pozwać za gwałt którego nie było i spieprzyć komuś( najczęściej misiowi który przed chwilą był och ach) życie ale wierze w to że to absolutnie zepsute przypadki, normalna pozwie o molestowanie ;p.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha. Podepne zaslyszana dzis historie. Bialy rycerzyk założył chwyt obezwladniajacy na faceta, ktory uderzył na ulicy kobiete, jak sie okazalo żonę, a ona zadzwoniła na policje, że rycerzyk bije jej męża. ;) Tym oto sposobem jeden bialy rycerz został wyleczony.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha. Podepne zaslyszana dzis historie. Bialy rycerzyk założył chwyt obezwladniajacy na faceta, ktory uderzył na ulicy kobiete, jak sie okazalo żonę, a ona zadzwoniła na policje, że rycerzyk bije jej męża. ;) Tym oto sposobem jeden bialy rycerz został wyleczony.

X lat temu też typa poskrecalem za babę ja pierdole wstyd jak chooj

A jak legnął na glebę baba do mnie z łapami

Jeśli to czyta to serdecznie sory

Pod silver w Łodzi to było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.