Skocz do zawartości

Bacall opowiada o......


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Pani Bacall potwierdziła to, o czym tak często mówi się tu na forum. Nieudawana pewność siebie, luz/wyjebka/dystans do otoczenia, wewnętrzna harmonia, konsekwentność, jasno wytyczona droga. 

 

Czyli nic, czego nie można by wypracować. 

 

No... może poza wysokim wzrostem, bo inteligencję (o której również wspomniała), wbrew temu, co się powszechnie mówi, także można poprawić.  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie jak to kiedyś Marek zauważył (jeśli dobrze pamiętam), panie u schyłku stać na szczerość, więc zapytajcie waszych matek i babć........

 

Mnie najbardziej uderza zdanie "Inni mężczyźni go lubili, wielu ludzi się go bało, bo mówił prawdę, a ludzie boją się tych którzy mówią prawdę".

 

I drugi tekst "Był czymś więcej niż się spodziewałam iż kiedykolwiek będę miała w życiu"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie jak to kiedyś Marek zauważył (jeśli dobrze pamiętam), panie u schyłku stać na szczerość, więc zapytajcie waszych matek i babć........

A propos matek i babć. Przypomniało mi się, jak pewnego razu przyjechałem odebrać mamę od babci. Miałem wejść tylko na "cześć cześć" i mieliśmy wracać. Ostatecznie przysiadłem się z grzeczności na szklankę wody, bo Panie były w trakcie "arcyważnej" dysputy na temat jakieś znajomej pary. W pewnym momencie, słysząc tę bezowocną paplaninę, na pełnym spontanie wyłożyłem im skróconą wersję działania kobiecej psychiki. Dosłownie 4-5 zdań. Zapadła cisza. I choć nie powiedziały nic, ich miny wyraziły wszystko. Coś w deseń "ma to, jebany".  :D Takie pozytywne zaskoczenie.

 

Jeżeli chodzi o to, co było mówione w filmiku z tematu, to nie tyle słowa, co emocje kobiety wywołane na samą myśl o facecie zrobiły na mnie wrażenie. Warto wziąć do serducha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.