Skocz do zawartości

[Tylko 30.04]Jak kupić dziś tanio piwo na majóweczkę


Marden

Rekomendowane odpowiedzi

Temat oczywiście dla pijących i lubiących przycebulić.

chciałbym się podzielić z Wami moim hmmm.. poradnikiem zakupowym^^, ponieważ jak wiecie lub nie wiecie mamy dziś do czynienia z manną spadającą z nieba, tylko nie z nieba, a z LIDLA oraz BIEDRONKI.


Właśnie wróciłem z wyprawy do owych dwóch sklepów.
Dzisiejsze promocje:
- w biedronce - Kup 24 piwa, 12 najtańszych dostaniesz GRATIS. Oferta dotyczy sommersby, carlsberg, heineken, książęce i jakieś karmi,
- w ridlu - Kup 20 piw, cena WSZYSTKICH piw jest obniżana o 50%, gdy zeskanujecie apkę przy kasie. Piwa biorące udział w promocji opisane są w kuponie(bardzo dużo piw, bardzo dużo szukania, bardzo dużo zabawy).

Do rzeczy:
Bliżej mam do biedronki, więc tam najpierw wysłałem swoje wojska - zastałem wielkie NIC. Poza tym oferta piw jest mała, a za darmo dostaniemy najtańsze piwa.
Szybko stamtąd uciekłem i udałem się do...

...lidla. Szybka obczajka, kilku gości się już kręciło, więc szybko się dowiedziałem co trzeba zrobić:
1. Ściągasz apkę i robisz konto. Pamiętaj pod koniec (newslettery i regulaminy) zaakceptować oferty alkoholowe (ja to ominąłem^^ ale później łatwo to zmienić w ustawieniach). Trwa to 5minut.
2. Wchodzisz w apkę, zakładka kupony, pierwsza z góry jest nasza promocja. Aktywujemy, znajdujemy zakładkę "kody produktów" i zaczyna się zabawa :D
3. Po nazwach oraz kodach dobierasz piwa. Jest ich tam MASA, ale warto poświęcić te 20 minut.
4. Gdy masz już swoje 20 piw to udajesz się do kasy, gdzie skanujesz apkę i odbierasz swoje 50% na każde piwo.

Miłych zakupów :D

PS: Ja wziąłem: Staropramen, Patronus pszeniczny, książęce pszeniczne, bojan toporek, amber złote lwy i jakieś sommersby dla siostry.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano^^

Co więcej - przyznaję, że coraz łatwiej się na to łapię, a nawet jestem skłonny stwierdzić, że totalnie na to już nie zwracam uwagi.

Ale co marchewka to marchewka.

Uczciwie więc dodam, że  w celu uwierzytelnienia aplikacji, musicie podać swój numer telefonu.

 

@Cortazar Może zalążek do głębszej dyskusji w innym temacie? Do czego to doprowadzi, jaką wartość mają dane o nas, które udostępniamy??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cortazar napisał:

wy myślicie, że będzie jakiś przymus instalowania czegokolwiek gdziekolwiek? Ludzie sami będą chcieli, wystarczy powiesić marchewkę na kijku.

Dlatego ogarnia mnie pusty śmiech jak widzę znajomych na Fejsie lamentujacych o zniewoleniu, śledzeniu, czipowaniu i grożących, że oni się nie dadzą ? Elity rządzące które mają prawo drukować pieniądz kupią ludzi i tak jak Cortazar pisze, sami będziemy chcieli być zniewoleni za te różne błyskotki, marchewki na kiju i iluzję dobrostanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poszedłem do biedronki ani do lidla po piwko bo nie potrzebowałym aż tyle. Promocje są naprawdę konkretne i wiadomym jest, że duża część Polaków przyjanuszy z racji tego, że jest długi majowy weekend. Biedronka przez wysyp promocji zrobiła duży błąd w systemie:

https://businessinsider.com.pl/finanse/handel/biedronka-blad-w-promocji-biale-noce-klienci-kupowali-drogie-rzeczy-za-darmo/krcrkl1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.