Skocz do zawartości

Niezależne media w Polsce (połączony z "Jaki portal informacyjny polecacie?")


dzimi

Rekomendowane odpowiedzi

Dość mam szajsowatych portali: onet, wp, interia, szmata gazeta.pl.

Stąd moje pytanie gdzie poza tymi stronami można czytać wiadomości o tym co dzieje się w kraju, na świecie? Mogą to być portale lewicowe lub prawicowe ale najlepiej apolityczne. Same fakty.

Dość mam włączania portalu na którym widać: szokujące katastroficzne wiadomości, obok goła dupa jakieś gwiazdki, oferta butów do kupienia przez internet, zdjęcie całujących się pedałów itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich stary ...Wszystko to jeden wielki szajs ...Ja nie ogladam TV i rzadko wchodze na wp.onet i tak dalej...Jak chce posluchac o polityce to wlaczxam osoby takie jak prof.Wolniewicz,Kiezun i tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nie ma. Dlaczego ?  Ponieważ każdy portal ma jakąś idee którą reprezentuje lub ma sponsorów którym na ręke jest taka czy inna linia komentowania. Jak chcesz dowiedzieć się więcej niż z oficjalnej propagandy no to podam Ci moje opcje...ja czytam tylko telegazetę online,i wszystkie info które gdzieś podłapie przepuszczam przez własny rozum analizując wg tego co już wiem. Czasem dyskutuję z innymi. Warto też moim zdaniem posłuchać zwykłych informacji dnia na Trwam-podają wiele więcej o tym co się w polsce dzieje niż oficialne media. Oraz portal prawda xlx korzystam, a także na fb mam informatorów od wszelkich rewelacji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zgodnie z życzeniem przeniesiony.

 

 

"Mogę ci co najwyżej podać z jakich ja korzystam. Co prawda po przeczytaniu artykułu takiego czy siakiego należy sobie zadać pytania komu służy taka propaganda i na czyje zlecenie artykuł powstał.

"Niezaleźne", uhm, jasne :lol:

 

DwaGrosze - finansowa samoobrona

takie tam pieprzenie

NEon24.pl [Anonymoused]

niezły

3obieg.pl [Anonymoused]

ujdzie

Wolna Polska - Wiadomości | Informacje Świat Polska [Anonymoused]

90% propagandy, 10% do odfiltrowania

Wolne Media

ujdzie

| niezalezna.pl [Anonymoused]

taka ona niezależna jak ja szintoista, ale poczytać można

kronika narodowa

takie tam pitolenie

 

Co do Korwina to typ znany jest z tego, że w stanie wojennym mial czynnych coś koło 5 czynnych telefonów. Lekarze nie mieli tego farta :P

Jeśli ci się nudzi polecam bloga.

naszeblogi.pl [Anonymoused]

"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to taka "bogohonoroojczyżniana" stronka :D  Swoją drogą tam spotkałem się z twoimi felietonami :P

Ale póki co ci narodoffcy handlują koksem, zielskiem, dupami "patriotek" oraz "narodową" odzieżą. Tak więc niech se w 4 litery wsadzą ich "boga", "honor" i niewiadomo jaką "ojczyznę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.