Skocz do zawartości

Swatka - gadka-szmatka


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio napatoczyłem się na moim osiedlu na starą znajomą, która wyszła za maż za jakiegoś tam jegomościa, a z którym nie za bardzo jest szczęśliwa i niezbyt się układa. Nawet pracowaliśmy kiedyś razem i pewnego razu jak się dowiedziała, że śmigam z pewną panną, to wybuchła, cała chodziła i prawie wpadła w amok histeryczny. Potem wyszły na jaw kolejne fakty. Jegomość, za którego wyszła, był gościem odstawionym na boczny tor 10 lat temu i teraz kiedy na liczniku stukło 40, zabrała się ochoczo za niego. Nie minął rok, a tu już pierwsze waśnie i ciche dni. W trakcie rozmowy prawie pod moimi oknami wyskoczyła nagle z tekstem, czy ja bym nie chciał zapoznać jej znajomej. Na propozycję przystałem, ale z pewną dozą zimnokrwistości i dewizą, żeby się na nic nie nastawiać. Minęło parę tygodni i echo. W związku z takowym obrotem spraw postanowiłem, że sprawę spuszczę spłuczką. Zastanawia mnie tylko, czy ta akcja była naprawdę tak szczera, czy coś za tym jeszcze stoi. To, że sprawa spaliła na panewce, nie bardzo mnie obchodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Konstruktor napisał:

Jegomość, za którego wyszła, był gościem odstawionym na boczny tor 10 lat temu

 

Godzinę temu, Konstruktor napisał:

Nie minął rok, a tu już pierwsze waśnie i ciche dni.

 

Gadzi mózg hehe. Swoją drogą nic dziwnego - koleś nie ma zerowe poczucie własnej wartości. Związek przyczynowo - skutkowy.

 

Godzinę temu, Konstruktor napisał:

liczniku stukło 40,

Ostatnia chwila na poskakanie po qtandze?.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@horseman Randka w ciemno nie wchodzi w grę, zważywszy na fakt, że swatka już przekroczyła magiczną granicę 40 lat. Więc jej koleżaneczki mogą oscylować mniej więcej w tej samej kategorii wiekowej. 

Z drugiej strony może masz rację, że przeprowadziła mały rekonesans, żeby się upewnić, że nie mam baby. 

 

@KonkretnyKonar  Brać się za mężatki to nie najlepszy pomysł. Co byś zrobił, gdyby jakiś listonosz albo kominiarz twoją babę dymał, podczas gdy ty jesteś w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Konstruktor napisał:

 

@KonkretnyKonar  Brać się za mężatki to nie najlepszy pomysł. Co byś zrobił, gdyby jakiś listonosz albo kominiarz twoją babę dymał, podczas gdy ty jesteś w pracy.

Pognałbym ją za to, że jest na tyle głupia żeby się dać złapać.

Takie ruchanie robi się po kryjomu. U Ciebie w domu (jeżeli nie jesteście sąsiadami) lub w hotelu. Przecież nie u niej na chacie jak mąż w robocie? Czego nie rozumiesz?

Problem się zrobi tylko wtedy, gdy wyrazisz chęć zastąpienia jej męża. Rozumiem, że tego nie planujesz więc po pierwszym ruchaniu grzecznie acz stanowczo tlumaczysz pani, że możecie być kochankami ale na nic więcej nie może liczyć. Idealnie aby jej mąż miał jakieś zalety czytaj zasoby, które ją będą przy nim trzymały. Sprawdzony schemat, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Baelish napisał:

Myślę, że na spotkanie ze 'znajomą znajomej' - znajoma przyszła by z dla nie poznaki doklejonym wąsem. 

Ale, że babę z wąsem??? Ja osobiście takiej jeszcze nigdy  nie ten tego ?

 

38 minut temu, KonkretnyKonar napisał:

Sprawdzony schemat, polecam.

Nick zobowiązuje, konkretny gość,  konkretne rady ?  

 

Kobiety wbrew pozorom lubią jak facet jest konkretny a tu sprawa prosta jak drut. @Konstruktor ruchasz mężatki i nie masz oporów moralnych, działasz w stylu który zaproponował ci kolega @KonkretnyKonar. Nie mieści się to w twoim światopoglądzie, mówisz Pani, dziękuję nie wsiadam, bo skoro nie będziesz z nią w sferze intymno-łózkowej, zostanie ci tylko sfera bycia zaszczytnym tamponem emocjonalnym. Te wszystkie umówię cię z koleżanką, to raczej bym w bajki włożył, bo wygląda na jakieś dziwne shit testy.

 

Także, tu nie ma co rozkminiać, bo sprawa prosta jak drut. 

Edytowane przez Tyson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.