Skocz do zawartości

Treningi dla niskiego? Poradźcie bracia.


The Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę pisał ile razy się tukłem na ulicy kumple po 300 walk 1/1 1/2,3 lepsi odemnie w chuj

Skończyłem z tym, na koncie min. Złamana ręka rozbity łeb porcelanki

Trenowanie czegokolwiek daje ci Fajne poczucie pewności siebie zawsze jesteś lepszy od typów spod żabki i tyle nawet jak biegi trenujesz to przynajmniej będziesz lepiej spierdalał.

Druga sprawa jeśli trenujesz bo odczuwasz potrzebe sprawdzenia się na ulicy ,odpusc sobie bo jak szukasz to na pewno znajdziesz niekoniecznie to czego szukasz .

Najlepszego spokojnego ci życze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie trafiał na takich cudaków jak pisałem wcześniej, to boks wystarczy. Dostanie taki podpity burek w kichawę, zaleje się krwią i mu się odechce (albo i nie). 

 

Ale BJJ też jest dobre. To nie tylko sam parter - w tym parterze trzeba się jakość znaleźć. Obalenie na macie jest odczuwalne dla początkujących, a co dopiero dla jakiegoś ulicznego cwaniaka na betonie. I to jest taki sport, gdzie pracuje wyobraźnia - umiesz jedną dźwignię, umiesz kolejną, analogicznie do nich zaczynasz sobie wyobrażać co mógłbyś innego zrobić, bo umiesz już jako-tako złapać, ścisnąć itp., są różne opcje do zastosowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.