Skocz do zawartości

Czas na moją historię.


Rekomendowane odpowiedzi

On 8/21/2020 at 8:01 AM, bargian said:

Generalnie zlałem ją, nie patrze na nią, nie odzywam sie, ona do mnie mówi to odwracam się do niej plecami.

Nie odwracaj się plecami. Patrz jej prosto w oczy. 

No a generalnie to przestań o niej myśleć. 

 

Powinieneś mieć teraz 2 lub 3 dziewczyny na raz. Bo jak będziesz miał jedna to się od razu zakochasz. 

 

Ważne: do czasu orzeczenia w sprawie rozwodowej twoje randkowanie nie może wyjść na jaw. Pilnuj tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Dellinger said:

Ważne: do czasu orzeczenia w sprawie rozwodowej twoje randkowanie nie może wyjść na jaw. Pilnuj tego

Wręcz przeciwnie. Bądź sobą, nie wstydź się tego, co robisz. Sprawyformalno niech Cię nie blokują. Randkowanie cały czas, bez przerwy, kiedy masz ochotę.

 

Co do zbędnych formalizmów pozwól, że objaśnię: bada się moment rozpadu pożycia małżeńskiego, który przyjęło się, że wypada 6 mies. po ostatnim współżyciu seksualnym między żoną i mężem. Sypialnie z kimś po tym momencie to nie powód rozpadu związku i niczyja wina. Nie trzeba czekać do sądowego orzeczenia, które moze zostać wydane po latach. To wszystko i tak jest maloistotne, bo wyrok już napisany wg szablonu. Zmieni się może tylko kwota alimentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dowiedziałem, że mnie zdradza to probowałem "leczyć się tym czym się strułem". Zapisałem się na portal randkowy, spotkałem się parę razy z kobietą, stwierdziłem, że nie jestem na to gotowy i zatrzymałem relacje. O tym, że mnie przez pół roku zdradzała dowiedziałem się 17 maja, 15 maja wysłałem pozew rozwodowy. 25 czerwca przeprowadziła się do kochanka, ~21.06. bodajże zainscenizowałem jakoby ta kobieta była w domu - chciałem wzbudzić zazdrość żony. Nie ukrywałem przed nią portalu randkowego, nawet się trochę tym chwaliłem.

Teraz żona to zaczyna wykorzystywać w sprawie, tzn. to że "utrzymywałem stosunki intymne z tamta kobietą". Podłość. Wiem, muszę się szykować że to będzie cały czas teraz w ten sposób, będzie rozlew krwi na sali sądowej.

Teraz jest końcówka sierpnia a ja wciąż obawiam się spotykać z innymi kobietami. Adwokat mi mówiła żebym na razie się wstrzymał.

Edytowane przez bargian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.