Skocz do zawartości

Do pooglądania do 50-tej minuty ;-)


baca

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia myśleć :-) - o programowaniu i nie tylko.
The Lobster
http://www.filmweb.pl/film/The+Lobster-2015-702950#
Do znalezienia chociażby na cda.pl
Do pooglądania do 50-tej minuty - potem zaczyna się zwyczajowe m. in. w filmach mieszanie prawdy z kłamstwem, co jest najlepszym sposobem na kłamstwo ;-)

Pozostają pytania. Czemu dopiero teraz? Dlaczego w takiej formie? Kto na tym korzysta? Itd. ;-)

PS. Zwróćcie uwagę kto się bawi w narratora... i nie tylko ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2016 at 02:36, baca napisał:

Do pooglądania do 50-tej minuty - potem zaczyna się zwyczajowe m. in. w filmach mieszanie prawdy z kłamstwem, co jest najlepszym sposobem na kłamstwo ;-)

Pozostają pytania. Czemu dopiero teraz? Dlaczego w takiej formie? Kto na tym korzysta? Itd. ;-)

PS. Zwróćcie uwagę kto się bawi w narratora... i nie tylko ;-)

 

Mocne. Scenarzyści to nieźli wizjonerzy. Wydaje mi się, że zamierzeniem nie było mieszanie prawdy z kłamstwem a tym samym przemycanie i narzucanie swoich "prawd", co raczej smutna konstatacja, że od programowania i norm społecznych ciężko a wręcz niemożliwie uciec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, baca napisał:

Jednak od momentu gdzie "samotnik" ląduje w "grupie samotników" pod rządami baby, to zaczyna się demonizowanie takiego trybu życia + mieszanie owej prawdy z kłamstwem.

 

Właśnie tą cześć miałem na myśli. Według mnie to raczej nie demonizowanie raczej pokazanie, że nawet "rebelianci" nie umieją się całkowicie odciąć od "cywilizacji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.