Jump to content

użytkownikx

Użytkownik
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

46 Świetna

1 Follower

About użytkownikx

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wojtka warto posłuchać. Działasz w Rodakach kamratach albo w Głosie Obywatelskim ?
 2. Zło 2003. Polecam bardzo. Szwedzka szkoła, lata 50. Na podstawie autobiografii szwedzkiego pisarza.
 3. To już od ciebie zależy, ale zgadzam się z przedmówcami. Taki związek to będzię katroga na dłuższą metę. A jak z jęj wyglądem ? Jest ładna, czy wcześniej przed wystąpieniem problemów ze zdrowiem była ? Od kiedy ma to oraz ile macie lat ?
 4. Wojtek umie przygadać. Kiedyś go częściej oglądałem, od czasów patostreamów rzadko. Z przekazem się zgadzam ale jestem ostrożny do jego osoby. Oprócz niego ciekawy kanał to Głos Obywatelski (szczególnie programy ze Zbigniewem Modrzejewskim ) oraz Tomasz Gryguć (Pan Nikt). Marek mógł się wstrzymać z tą szczypawką.
 5. nie szukam dziewczyny, po drugie cierpie z powodu problemów ze zdrowiem i wiem że miałbym szanse jedynie na jakiegoś paszczura z którym i tak nie miałbym o czym gadać Temat do zamknięcia
 6. I kto wychowuje te dzieciaki w Polsce ? Znalazł się jakiś cuck ? Nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni. Te kobiety powinny być wydziedziczone.
 7. Zero perspektyw, do tego zdrowie dobija, siedzę sobie i słucham muzyki, na niektóre rzeczy po prostu nie mamy wpływu
 8. teoretycznie jestem oswojony i jak na pierwszy raz wydaje mi się że całkiem dobrze, na początku trochę mi samoocena spadła, ale potem po tańcu luz kompletny, obejmuje ją, trochę gadamy, jestem specyficzny, i przypominam że zero dziewczyn w życiu i koleżanek, nie mam stresu do kobiet, tylko przez pewne problemy ( głównie zdrowotne ) które także wpływają na samoocene . Na prywatnym pytam się laski czy można klapsy i bach, to nie są żadne przechwałki, tylko przez kilka dni po rozmyślałem i nie moglo mi to z głowy wyjść mi by raz w miesiącu wystarczył, 300 zł co tydzień to sporo
 9. Ja bym nie miał problemu z przyjaźnieniem się z taką osobą. Sam mam 20 Znam pewnego gościa po 40 i bardzo dobrze mi się z nim dyskutuje, mało z jakim rówieśnikiem tak dobrze ale facet ma problemy w życiu i zapieprz. Ja też mam pewne problemy i sam potrzebuje pomocy i taka znajomość skończyła by się wspólnym poklepywaniem po plecach, zamiast poprawieniem, zmianą czegoś.
 10. Ciekawe ile tych kobiecych kont to tak naprawdę kobiety ?
 11. a jak masz zero kontaktu z kobietami to taka wizyta w klubie robi duże wrażenie Człowiek nie przyzwyczajony to głupieje.
 12. zamiast typowych prostytutek lepiej jakbyś poszedł na masaż erotyczny, znacznie przyjemniejsze i zmysłowe niż tępe wsadzanie bena do cipska, skoro ta laska wstydziła się ci powiedzieć to jakieś wrażenie na niej zrobiłeś albo nie śmiała
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.