Skocz do zawartości

Presja


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś całkiem dobrze sobie radziłem z kobietami, a to dlatego że mi nie zależało, byłem obojętny, nie czułem żadnej presji, w głowie czyste myśli płynące z serca, często rozbawiałem, ale wtedy miałem wrażenie że czegoś mi brakuje ( co jak dziś na to patrzę to wiem że niczego mi nie brakowało, tylko sam siebie oszukałem )

 

No więc wpadłem w pua, oglądałem kilka set filmów o tym jak podrywać, jak być fajnym, jak pisać, jak być lepszym niż jestem, z biegiem czasu zdałem sobie sprawę że się cofam, starałem się być ideałem którym się przecież nie da być. 

 

Na chwilę obecną moje relacje z kobietami nie istnieją, bo ich nie ma w moim życiu, no poza pracą ale tam poza pracą nie ma o czym rozmawiać

 

Zatraciłem prawdziwego siebie, wiem że kiedyś byłem inny, inaczej myślałem.

Chciałem zrobić z siebie "alfę" i g*wno z tego wyszło, dziecięca naiwność.

Obecnie moje relacje z nowymi dziewczynami trwają bardzo krótko bo wydaję mi się, że mnie wyczuwają, wyczuwają ten fałsz który sam sobie wbiłem do głowy oglądając tyle tych filmików.

 

Dodam jeszcze że podczas rozmowy z dziewczynami towarzyszy mi ciągła presja, i ciągłe analizowanie siebie.

 

Ktoś sobie z tym poradził? 

 

 

 

Edytowane przez Levis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Levis napisał:

Dodam jeszcze że podczas rozmowy z dziewczynami towarzyszy mi ciągła presja, i ciągłe analizowanie siebie.

 

Ktoś sobie z tym poradził? 

 

 

Tak, ja sobie poradziłem. Zacząłem to wszystko olewać. Nie liczę na nic, pierdzielę co mi ślina na język przyniesie, a po godzinie konwersacji zaczynam opowiadać o swoich fetyszach. Jak lasce to nie pasuje to do widzenia. Ja mam zawsze na wieczór dobrą książkę w pogotowiu albo film.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat @Kleofas wyjaśnił w zasadzie wszystko, a ja dodam od siebie @Levis to nie PUA, RedPill, Forum czy kosmici są winne Twojej frustracji ale to że fokusujesz się na cipkę i roochanie.

Odpuść. Zajmij się swoim życiem. Flirt z kobietami traktuj jako zabawę. Testuj co jest z Tobą spójne, a co nie. Materiały, które oglądasz (w teorii) powinny być spójne z tym, kto je prezentuje, a nie z Tobą - to Ty musisz odkryć swoją grę. 

Ale - na Boga - nie koncentruj się na kobietach.

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiasz cipkę na piedestale a seks kolego jest wart u pani do towarzystwa 150 zł.

Presja wynika z braku poczucia własnej wartości czy samooceny bo stawiasz się niżej niż kobieta.

Kobieta przy takich spotkaniach ma totalnie wywalone bo w obwodzie ma takich jak ty na pęczki

dlatego może pozwolić sobie na więcej ty z braku możliwości starasz się wypaść jak najlepiej co

przynosi odwrotny skutek i wychodzisz przy tym na desperata co kobiety widzą gołym okiem.

Na drugi raz staraj się dobrze bawić, być na luzie dodatkowo nie hamuj się z powiedzeniem tego

czego ty chcesz też możesz testować kobietę i sprawdzić do jakich granic możesz się posunąć. 

A jak coś pójdzie nie tak dobra książka, film, może być również wysiłek fizyczny poprzez sport,

siłownia, pasje, zainteresowania, spędzenie czasu ze znajomymi czy rodziną lub zwyczajnie wbijasz

na forum i możesz przyjemnie spędzić czas z braćmi. 

Gdyby już naprawdę jajca nie wytrzymywały napięcia zostaje kobita do towarzystwa za niewielkie pieniądze.

Szanuj siebie, zdrowie, czas, pieniądze bo żadna kobieta nie jest tyle warta by jej to oddawać.

 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedzial pewien polski dziennikarz: Presje to moze miec maz i ojciec na etacie za 2k, 2.5k a do wykarmienia na chacie pięc gęb;)

 

Zluzuj men, tez walkowalem puasow, uwo, i zadne magiczne srodki nie dzialaja jak jestes spiety niczym baranie jaja. To uluda, groteska, ze mozemy samymi tekstami cos zdzialac u lasek. Jesli nasza energia i samopoczucie lezy, chcocbys na chuju stawał, ona poczuje niespojnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.