Jump to content

niemlodyjoda

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  754
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16
 • Donations

  0.00 PLN 

niemlodyjoda last won the day on February 18

niemlodyjoda had the most liked content!

Community Reputation

2,320 Świetna

6 Followers

About niemlodyjoda

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Galaktyka
 • Interests
  Łatwo piszę się tylko o dziwkach, pisanie o wartościowej kobiecie to już nie taka prosta sprawa.

Recent Profile Visitors

1,646 profile views
 1. Pani wczoraj w nagraniu wrzuconym przez jednego z braci jasno powiedziała - facet ma dawać w związku emocje, a jak nie będzie nuda zdrady i rozstania. Jakie emocje? Mogą być złe, mogą być dobre ale mają być emocje. Seba-diler, patus,, zwyrol czy inny aspołeczniak cacy, kisiel w majtkach. Misio tyrający w pracy - nuda, suchość pochwy, Miś ma kupić kamasutrę i futro. Macie odpowiedź czemu takie rzeczy się zdarzają.
 2. Teraz pomyślmy, że dla cipki: - koleś kupuje samochód za całe oszczędności - drugi zapierdala jak dziki na siłowni - trzeci myśli, że jak się dorobi to spadnie na niego łaska złotej macicy. Dopóki jesteś uzależniony emocjonalnie od towarzystwa kobiet będziesz niewolnikiem. Tak samo jak ona myślą Wasze dziewczyny, żony, matki Waszych dzieci czy kochanki.
 3. I znowu kooorwa atencja dla baby tylko dlatego, że nieźle wygląda. A potem płacz, że rynek matrymonialny w PL zj*bany na maksa. Sikanie do wspólnego basenu lvl hard
 4. Ja to tu tylko zostawię, kto będzie chciał, ten skorzysta: To nie są prawdy objawione ale raczej coś, co warto sobie powtarzać.
 5. Ej ale to jakiś mizogin i przegryw z forum pisał ten artykuł? Wstyd
 6. Zdradzę Ci taki sekret - może się na przyszłość przydać - jak robisz jakiś deal w obcym kraju to znajomość jego języka może Ci nie raz uratować dupę. To raz. Dwa - w każdym zakątku świata umiejętność powiedzenia czegokolwiek w języku miejscowych zjedna Ci ludzi, a kontakty i serdeczność potrafi niekiedy zadziałać magię, również w biznesie. Ja sam znam angielski, rosyjski już tylko doszlifowuję i ruszam z mandaryńskim. No ale to nikomu niepotrzebne języki Z mojej stron - EOT.
 7. Rozumiem, to mi wystarczy za całą odpowiedź do tematu Więcej nie trzeba
 8. Chłopie on tego nie zrozumie. Auto = panny i już. Tak naprawdę nie chodzi o to gdzie mieszka tylko facet ma zakonotowane w głowie, że bez auta nie porucha + nie wie do końca co ze swoim życiem zrobić. Najlepsze jest to, że wyda kasę na coś, co nie będzie zarabiać, a dodatkowo przy sprzedaży straci na wartości więc zamiast zachować się jak człowiek z ograniczonymi środkami i władować kasę w rozwój (kurs, język, mieszkanie czy na kredyt czy w mieście), żeby za kilka lat dostać dużo wyższą wypłatę i lepszy standard życia, przepali hajs na szrota, a za pół roku wróci na forum z płaczem
 9. Dawno większych fantasmagorii nie czytałem Wiesz, że Chińczycy mają generalnie wy*ebane na angielski i w Chinach nawet załatwienie czegokolwiek na ulicy bez chińskiego jest ciężkie? Byłeś tam kiedyś? Robiłeś jakieś interesy (i tu nie chodzi o wyjazd na wakacje czy służbową wycieczkę z korpo)? Nie pisz więc bzdur O rosyjskim nie wspomnę bo powielasz te same głupoty jakie się klepie u nas w mediach - Rosjanina to pewnie widziałeś w TVPiS czy TVNie, a Ukrainiec to Saszka z Ubera + opowieści rodziców i dziadków Angielski - nawet o tym nie mówię bo to pod
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.