Skocz do zawartości

Godzina policyjna dla mężczyzn od 18:00 do 6:00


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Kiroviets said:

Mnie tylko zastanawia, czy zakaz, którego wprowadzenia domaga się Partia Zielonych, dotyczył będzie również miłośników kóz z nieco ciemniejszą karnacją od pozostałych Brytoli :).

Tak już widzę jak wszyscy "habibi" się na to godzą ...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich ja czasów dożyłem. Rzeczywiście zaczyna się robić Seksmisja na żywo, z tą jednak różnicą, że Maksiu i Albercik mieli  gdzie uciec - na powierzchnię i jeszcze sobie  wzięli 2  fajne "siostry' a my nie będziemy mieli gdzie uciec. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Wielki Mistrz Zakonu said:

Hmm... czy to przypadkiem aby nie naruszy naturalnego prawa kobiet (płci obojga) do orgazmu? 

Godzina policyjna oznacza że policjanci będą mogli chodzić po domach i spełniać obowiązki.

13 hours ago, Trevor said:

Nie ma konstytucyjnej równości wobec prawa więc nie ma szans że to przejdzie.

Niby tak, ale politycy i sędziowie maja immunitety. Zawsze znajdzie się "dobro, racja" wyższa. W socjalizmie cel uświęca środki. 

 

 

1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.