Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Orybazy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  487
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

259 Świetna

1 Follower

About Orybazy

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wielkopolska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Instynkt faceta jest na zdobywanie, nie na trwanie w związku. U mnie tak po maksymalnie dwóch latach widzę duży spadek "iskry". Biologia, tego się nie przeskoczy rozumowo.
 2. @Rnext Chyba mamy ucieczkę z rezerwatu i potrzebę moderacji.
 3. Mam Nissana z 2005 i 170k przebiegu, pierwszy właściciel, bezwypadkowe z alusami i stalówkami . Przez 14 lat jedna awaria - czujnik wału. Ale takie auto nie idzie na sprzedaż, takim się jeździ aż się zacznie psuć... . Twój ojciec szuka niemożliwego, takie "okazje" nie trafiają do internetu ale rozchodzą się po rodzinie, znajomych.
 4. @Tatarus Figurki do MW DA były fabrycznie malowane i wyglądały bardzo dobrze jak na "masówkę". @Exar Tonaży cały przekrój, 100t Atlasów chyba z 10 mam . Jak znajdę fotki kolekcji to wrzucę parę.
 5. @Kim Un Jest? Prawo popytu i podaży. Wysoka podaż = niska cena.
 6. @Reflux Tupolew jako smok, ktoś miał fantazję, piękne.
 7. W UK polecam poszukać pracy bardziej na północ. Mieszkając sam (2 bedroom), koszty wynajmu, rachunków, CT wychodziły mi 25% pensji. Nie trzeba się użerać ze współlokatorami.
 8. Na poddaszu dziesiątki figurek do Mechwarrior Dark Age, czekają na potomka by się móc pobawić.
 9. Przedsiębiorca żeniący się z pracownicą skarbówki, hmm. Może ją wybrał, żeby mieć kogoś "po drugiej stronie". Nigdy bym nie zaufał kobiecie, która się nie brzydzi żyć z zagrabionych innym pieniędzy - podatków.
 10. Niekoniecznie, warto popatrzeć na matkę. Jeśli są obie podobne i szczupłe to szansa na zwielorybienie jest niższa. Z obserwacji panie najczęściej tyją od ślubu. Chyba torty weselne mają jakieś długoterminowe działanie.. .
 11. Może kwestia znudzenia i chęć odmiany? Też mam szczuplutką partnerkę i jak widzę krągłości, zwłaszcza z przodu to mam włochate myśli. Chyba normalne jeśli chodzi o krągłości a nie wieloryby.
 12. Podaje wszystkim dłoń. W obecnych czasach to, że ktoś wygląda jak kobieta nie ma znaczenia, ważne jak się identyfikuje ;).
 13. Kradzież to kradzież, zgłoś to anonimowo na policje. Okradają też ciebie bo zakładam że ty normalnie za prąd płacisz. Zgodnie z treścią przepisu art. 304 § 1 Kodeksu postępowania karnego, każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub policję. Użyte określenie oznacza, iż jest to moralny obowiązek każdego praworządnego człowieka. Z uwagi na to, iż jest to moralny obowiązek, to za jego naruszenie (tj. nie zgłoszenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa) nie grozi żadna kara, za wyjątkiem wyraźnie prawem przewidzianych szczególnych sytuacji. https://obywatel.gov.pl/bezpieczenstwo/zglos-przestepstwo Anonimowo Jeśli chcesz zgłosić przestępstwo, ale nie chcesz podawać swoich danych, bo na przykład boisz się zemsty, możesz zrobić to anonimowo. Każde zgłoszenie jest tak samo ważne — policjanci potraktują je poważnie. Zgłoszenie anonimowe możesz przekazać telefonicznie lub pisemnie. Może to jednak zmniejszyć skuteczność działania policji — policjanci będę musieli poświęcić czas na uzupełnienie i potwierdzenie informacji o przestępstwie, które mogliby uzyskać od ciebie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.