Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Orybazy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  610
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

339 Świetna

1 Follower

About Orybazy

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wielkopolska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ekstremalny pomysł ale może rozmowa w stylu, jak mnie postawisz pod ścianą to albo ucieknę do Tadżykistanu albo się pod pociąg rzucę i tyle kasy więcej zobaczysz?
 2. Ja bym siedział, odkładał na dom/własny biznes. Obserwował w którą stronę idzie Polska. W tym momencie wracamy po PZPRu. Ja wróciłem w wieku 34 lat z emigracji kilku letniej i znowu myślę czy by nie wyjechać.
 3. @RealLife Witaj w klubie. Poszedłem ostatnio rozmawiać o alternatywach w mojej firmie. Może warto porozmawiać o tym u ciebie? Kto wie, może już ktoś to u ciebie zrobił, tylko nie wiesz? Ja zakładam, że z dowolnej "składki emerytalnej" będę miał 0 emerytury. ZUS splajtuje (już 1/3 budżetu ma z podatków a nie "składek"), będzie "przemiana ustrojowa/wojna" i państwo polskie nie będzie się czuło odpowiedzialne za to co było przed grubą kreską. Przerabiałem coś takiego z PZU, lokata z PRL po dwóch latach procesowania się została wyceniona na 15% wartości. Jak orzekł sąd, obywatel ponosi współodpowiedzialność za przemianę ustrojową (nawet jeśli wtedy był dzieckiem). I co im wtedy zrobisz?
 4. Może to to samo co face-lift u aut. Jest moda na duże grille to wszystkie auta mają duże grille żeby odróżnić nową generację od starej. Jest moda na tatuaże, robisz tatuaż, żeby wszyscy wiedzieli że jesteś rocznik 2000+.
 5. Skoro to robią, to musi to działać na większość facetów ... .
 6. Ty poważnie? Putin to dominujący samiec alfa, inteligentny, silny, wysportowany. Do tego ma coś ważniejszego od pieniędzy - władzę. Biznesmen może mieć pieniądze, władca ma ludzi z bronią ... . Myślę, że trudno by znaleźć kobietę która by mu się oparła.
 7. @imprudent_before_the_event Kiedy ostatnio słyszałeś jakąś kobietę mówiącą o honorze i dotrzymywaniu obietnic? Wierzenie w kobiece obietnice i oczekiwanie, że będą postępować moralnie to naiwność. Niestety takie realia.
 8. @Patton Szybki odsiew facetów, którzy nie chcą obcych dzieci wychowywać.
 9. To by się zgadzało, kto by chciał się spotykać z samicą poniżej średniej?
 10. @Posejdon No właśnie ten powrót do jaskiń jest martwiący, ale może potrzebny by stosunki damsko-męskie wróciły do normalności.
 11. Nie ma się czym bulwersować. Małżeństwo jest dla stworzenia rodziny z dziećmi. Nie ma dzieci, nie ma rodziny. Ewolucyjnie lojalność kobiety była wobec swoich dzieci. Mężczyzna był ważny tylko gdy był w stanie przynosić jedzenie, chronić i bronić. Gdy uległ wypadkowi kobieta musiała szybko znaleźć zastępstwo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.