Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Orybazy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  371
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

188 Świetna

1 Follower

About Orybazy

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wielkopolska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Klasyczny test "zobacz jaka tania lampka w Ikei, może pojedziemy w sobotę?" Ja "30 km jazdy, mozemy zawinąć po drodze za tydzień jak będziemy wracać od rodziców". Ona "Ty nic tylko wszystko musisz optymalizować". Ja "kto ci broni jechać, wsiadaj w autobus i jedź". Tydzień focha totalnie zignorowanego :). Test zdany choć nieświadomie.
 2. @robert_m Cieszę się że sytuacja wyjaśniona i godność osobista zachowana. Społecznik z hobby he he. Pewnie ten sam rodzaj człowieka który w PRL SB donosił, albo podczas okupacji granatowej policji.
 3. Nie ma dużego znaczenia kto zasiada w parlamencie EU. Realna władza jest w rękach komisarzy z komisji europejskiej i ich 32 tysięcy urzędników. To oni zarządzają finansami i polityką EU. Parlament to szopka dla gawiedzi by myślała że ma jakiś demokratyczny wpływ na EU.
 4. Po pierwsze nie zaszłaś w ciąże przypadkiem, była to decyzja. Jeśli nie chciałaś być utrzymywana przez męża to powinnaś zgromadzić odpowiednie oszczędności. Teraz jeśli mąż chce cię chce utrzymywać to świetnie. Odpracuj to w domu. I to nie czasowo ale wartością pracy. Mam na myśli jeśli on przynosi 1,5 średniej krajowej to twoja praca jako sprzątaczka, opiekunka, kucharka domowa (proste prace poniżej średniej krajowej) powinna równoważyć jego dochody.
 5. Jak to w zoo/rezerwacie jak podejdziesz za blisko do siatki, możesz zostać fekaliami obrzucony :).
 6. @MaxMen Racja z jedną lampą szkoda zachodu.
 7. Pasta do polerki plastiku, tarcza polerska na wkrętarke i jedziesz. Potem warto psiknąć lakierem bezbarwnym (klar). Robilem, działa, koszt jakieś 50 PLN.
 8. Rozumiem, że są faceci których kręci popularna i bogata kobieta ale ona już 10 lat temu wyglądała jak wieloryb.
 9. Może ta jedynka nie jest ukruszona, a bardziej wytarta? Dzięki, że się nie chwalisz :).
 10. Od kiedy SM wzywa jak policja? Pamiętaj oskarżyciel ma obowiązek udowodniania winy a nie ty udowadniania swojej niewinności. Wiesz że zawiniłeś, zapłać mandat. Nigdzie nie łaź, nie trać czasu na jakieś pogadanki z SMmanem. Poczytaj: https://anuluj-mandat.pl/post/gdy-straz-miejska-wzywa-na-przesluchanie "Gdy jesteśmy wzywani jako podejrzani nie musimy się stawiać, nie musimy reagować w ogóle, gdyż po pierwsze niestawienie się podejrzanego w Straży Miejskiej, Gminnej a nawet GITD nie zawiera sankcji (nic nam za to nie mogą zrobić), a ponadto mamy prawo do odmowy złożenia wyjaśnień" Albo jeszcze lepiej, zapłacisz ale tego nie zarejestrują i naślą w Polsce windykację. U mnie się prawie w sądzie skończyło, mandat z Holandii (zapłacony), pozew ze Szwecji (miejsce rejestracji firmy parkingowej) a polski windykator nawet nie potrafił podać jakiego miejsca dotyczył mandat. Dopiero informacja o tym że ich pozew sądowy skończy się kontr pozwem o utratę zarobków pomógł. Winny tradycyjnie urzędnik, który nie poinformował firmy parkingowej że mandat został zapłacony od razu.
 11. Czy proszenie się jest warte własnej godności? Powiedzieć że zaspałeś, pouczy OK, da mandat to trzeba zapłacić. Państwo zabiera połowę naszych zarobków w podatkach co to za różnica stówa więcej. Z mojego doświadczenia lepiej mówić wprost. Kiedyś mnie zatrzymano za przejazd na czerwonym. Czy przejechałem? Tak. Czemu? Bo myślałem że jak bym dał po hamulcach gość za mną by we mnie wjechał i oceniłem że to byłoby większe zagrożenie. I już, pojechałem, żadnego "zagapiłem się" ojej będę uważał. Inna sytuacja jazda po chodniku rowerem. Czy pan wie że nie wolno? Tak. To dlaczego pan to robi? Bo tu jest dwupasmówka w mieście, auta jeżdżą 90km/h a ja wolę zapłacić mandat nic dostać lusterkiem po plecach (kumpel tak miał) albo gorzej. Też normalny policjant, przyjął argument i pojechałem.
 12. Zapłać i sobie głowy nie zaprzątaj kombinowaniem "jak się wywinąć". Kierowca jest w Polsce dojną krową dla SM i Policji, co jakiś czas cię wydoją. Następnym razem ustaw budzik.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.