Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Orybazy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  950
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

575 Świetna

1 Follower

About Orybazy

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wielkopolska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dopisz jeszcze: - brak dzieci i rodziny - brak codziennej bliskości drugiej osoby - brak pomocy drugiej osoby (tak kobiety też potrafią coś pomóc, choćby podjechać na pocztę po paczkę jak nie masz czasu) - brak drugiej perspektywy na sprawy które chodzą ci po głowie - brak osoby która zauważy że jest coś nie tak z twoim zdrowiem - zmniejszenie kontaktów społecznych, może mieć fajną rodzinę znajomych, którzy się stają też twoimi - jeśli współdzielicie wydatki to życie jest tańsze wspólnie
 2. Tylko się cieszyć. Pani pyta wprost ile zarabiasz, ty prosisz o rachunek i koniec randki.
 3. Jak czytam o tym poświęcaniu się to myślę że lepiej by taka osoba dzieci nie miała. Dzieci powinno się chcieć mieć i powinno to dawać radość. Jeśli dla kogoś dziecko to poświęcenie to podświadomie (lub nie) będzie myśleć o dziecku "zabralo mi młodość ".
 4. To super, to te 2-3 osoby ci spędzają sen z powiek? Zasada 3xF (F***ck the F****ing F***ers), pokaż że masz ich gdzieś i się znudzą dogryzaniem. Moja ex-szefowa była krytykowana (głównie przez inne panie) za krzyki, emocjonalność i humory własnie. To chyba bardzo zachodniej jak Hiszpania. Z mojego doświadczenia z PL, UK, Danii i pracy z Niemcami takie zachowania które opisałaś się nie zdarzają bo są nieprofesjonalne. Ty to wiesz ale panowie dookoła ciebie pewnie podejrzewają co innego. Też kończyłem studia przed tym programem a i tak był nieoficjalny program, "przepychajmy rodzynki bo ich mamy tak niewiele". Domyśliłem się :). Skłodowska już w końcówce XIX wieku studiowała bez feminizmu ... . Faceci lubią ryzyko, pomyśl o tym że bez tego nie było by wielu odkryć i geograficznych i w laboratoriach. Byłaś kiedyś na budowie, myślisz że mięlibyśmy drapacze chmur gdyby dla facetów najważniejsze było bezpieczeństwo? To wyszło na twoje, tylko się cieszyć.
 5. U mnie 2 rodzynki na 30 chłopa. Aż zęby mnie bolały jak widziałem jacy mili byli dla nich wykładowcy. Jeden nawet mówił o niej wprost nasz rodzynek i zdrabniał jej imię. Stare konie a przy parze piersi wyłączało się myślenie. Jedna jest inżynierem i jest dobra z tego co słyszałem.
 6. Jako inżynier współpracuję z kobietami. Nie wiem co to za firma ale pytania okres, dics pics bardzo nie profesjonalne i nie spotkałem się z czymś takim. Robienie sobie żartów w stylu South Park'u, nie potrafisz się odgryźć w stylu "przynajmniej nie myślę małą główką jak wy". Faceci wzajemnie sobie też robią z siebie jaja i nie obrażają się. Za granicą robiono sobie ze mnie jaja bo byłem jedynym Polakiem (typu patrzę się na rzeczkę i mi przypominają że łabędzie są pod ochroną :). Nie byłem dłużny i się odgryzałem, szybko wytworzył się wzajemny respekt. Jeśli wejdziesz między wrony ... . Pracując z facetami potrzebujesz dystansu do samego siebie i poczucia humoru. Łażenie pół rozebrana w robocie, po co tam jesteś projektować w Solidzie czy rozpraszać facetów? Pamiętając czasy na studiach i preferencyjne traktowanie dziewczyn przez wykładowców to się nie dziwie. Jeśli masz programy typu "dziewczyny na politechnikę" to normalne że podejrzewasz że kobieta skończyła polibudę nie dlatego, że była dobra ale że to "dobrze wygląda w statystykach". Hmm mam 500+ kontaktów i się nie spotkałem :). Podziękuj feministkom i ich "affirmative action". Znów, co to za firma? Miałem manadżera kobietę i wszyscy słuchali jej poleceń. Robienie kawy, mam podwładne i nie wyobrażam sobie żebym im kazał sobie kawę robić. Nie są moimi asystentkami czy sekretarkami. W dziwnej coś firmie pracujesz. Zakładam że to twoja pierwsza praca i nie potrafiłaś sobie wyrobić pozycji. Zmień akwarium i zobacz czy tam będziesz potrafiła pływać. Jeśli nie masz jeszcze grubej skóry i mocnego kręgosłupa to ORP (otwarty rynek pracy) i freelancerka tym bardziej cie zmęczy. Będziesz miała klientów którzy zmieniają co rusz wymogi, nie płacą faktur, skarbówka przyjdzie na kontrolę ... . Najpierw może "grow a pair...".
 7. Tylko to trudne gdy państwo reguluje coraz więcej sfer życia człowieka.
 8. @Kasownik W końcu oni za nie płacą. A na poważnie czemu jest takie powszechne zdanie że Polska to kraj głupków. Badania IQ nie pokazują dużej różnicy, Polska 99, Szwajcaria 101 ... . http://worldpopulationreview.com/countries/average-iq-by-country/
 9. Patriarchat możesz sobie zrobić w obrębie czterech ścian. Poza za nimi jest państwo gdzie: - kobiety głosują ale na wojnę nie idą - sądy i policja które zawsze będą uważać kobietę za ofiarę - kobiety na najwyższych szczeblach jak premier - choć dłużej żyją, wcześniej idą na emeryturę itd. Facet, który pójdzie na "wewnątrz rodzinny" patriarchat ryzykuję, że ci się odmieni i: - oskarżysz go przemoc ekonomiczną (zabronił mi pracować) - psychiczną (poniżał mnie mówiąc że tylko do dzieci i garów się nadaje) - tyranię, dominacje w rodzinie Wtedy bardzo łatwo o rozwód z jego winy. Odebranie dzieci, domu, alimenty. W matriarchalnym społeczeństwie, patriarchalny model rodziny to ogromne ryzyko dla mężczyzny.
 10. Dlatego Polacy są teraz rozbrojeni, Niemcy mają kilkanaście razy więcej broni na 1000 mieszkańców a podobno ostatnią wojnę przegrali. https://www.o2.pl/artykul/dostep-do-broni-sprawdz-jak-jest-w-innych-krajach-6064249231012993a
 11. Kurcze a jak mam i kota i partnerkę to trójkąt? Mamy jeść Whiskas przy świecach czy jak?
 12. Połowa Forum to Analcondy i GigaChady, co tu się dzieje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.