Jump to content

Orybazy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4,884
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  400.00 PLN 

Orybazy last won the day on June 15 2021

Orybazy had the most liked content!

Community Reputation

4,318 Świetna

3 Followers

About Orybazy

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wielkopolska

Recent Profile Visitors

5,204 profile views
 1. Znam jedną inżynierkę, która szuka kogoś do napisania jej pracy magisterskiej. Dyplom ma obecnie bardzo małą wartość. Pierwszą pracę dostałem jako inżynier bo na studiach za granicą robiłem praktyczny projekt i miałem jakieś małe ale zawsze doświadczenie w specjalistycznym temacie. Liczą się praktyczne umiejętności, wdrożone projekty itd. Papier można kupić albo wymęczyć wkuwaniem na pamięć.
 2. To była Wiewiórka Lisia Skórka z Żelaznego Karła. Wszystko się zgadza. http://users.man.poznan.pl/lukask/orly/wasyl1.html https://joemonster.org/art/3704
 3. Potem będą puszczać 12 małp żebyśmy wiedzieli gdzie zmierzamy ;). https://en.wikipedia.org/wiki/12_Monkeys#Plot
 4. Nie będą już mieli za co. Nie będzie postojowego, kwarantann, będą zwolnienia. Kolejne zamknięcie gastro itd. to będzie wykupywanie masowe hoteli przez państwowy holding "hotelarski". W tamtym roku oglądałem np. taras wybudowany "dzięki" covidowej kwarantannie (bo wreszcie mam czas), teraz będzie zwolnienie albo "bezpłatny urlop" nikt nie będzie się cieszyć z telefonu z Sanepidu. Wtedy socjaliści "uratują" sytuację dochodem podstawowym. Celem jest socjalizm, a celem socjalizmu (za Leninem) jest komunizm.
 5. Była też: https://kiepscy.fandom.com/wiki/Małpia_grypa_(choroba)
 6. Przenosi się też drogą kropelkową, znowu można założyć niewolnikom kagańce i tresować mandatami i szczepami. Dobry kandydat, trochę niepoprawny politycznie bo z Afryki.
 7. Im szybciej i bardziej zapikujemy w dół tym bardziej zaboli ale też lepsze i trwalsze będzie odbicie. Uważam że to lepsze niż łagodny lot koszący i robienie kaczek na wodzie. Po PRLu był Wilczek przez jakiś chociaż czas... .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.