Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Orybazy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1200
 • Donations

  300.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

712 Świetna

1 Follower

About Orybazy

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wielkopolska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Doża ilość partnerów sugeruje że kobieta nie potrafi stworzyć stałej relacji, ma lekkie podejście do seksu i może zdradzać. Żadna lub mała ilość partnerów znowu może oznaczać że po prostu jest bardzo brzydka.
 2. Alimenty, przedawnienie 3 lata nie tak źle: https://glogow.naszemiasto.pl/prawnik-wyjasnia-kiedy-alimenty-ulegaja-przedawnieniu/ar/c10-4937560
 3. Da się mieć normalne kobiety, relacje i myślę że ma je większość facetów. Sytuacja jest jaka jest. Opcje jakie widzę: - powrót na kolanach, ślub i brnięcie z patologią w patologię - czekanie na poród, badania DNA i dowalenie alimentów - aktywna walka o dzieciaka, co przekona sąd że dziecko będzie lepiej miało u ciebie niż u matki? Co możesz do tego czasu ogarnąć (kariera, dom)? - ucieczka na drugi koniec świata Dzieciak z taką mamą i babcią będzie miał już mocno pod górę w życiu. Tylko ty będziesz miał realny wpływ żeby to zmienić.
 4. Rozumiem teraz. "podziemie fryzjerskie", dobre :).
 5. Otoka jest świetny, lubię go słuchać, racjonalny gość czy to prawda o czym opowiada hmm, kto wie. U mnie już od miesiąca zmiana z Trójki na Antyradio. Brakuje mi Cejrowskiego ale puszczamy z netu. Reżimowe radio niech słuchają reżimowcy.
 6. No właśnie państwa tłamszą wolny rynek. W USA Microsoft i rząd mają sztamę. Wpychają na wyłączność swój soft do szkół, urzędów dzięki temu wychowują sobie konsumentów od poziomu szkoły. https://www.agileit.com/news/microsoft-government-license-comparison/ W UK też mają specjalne warunki: https://www.gov.uk/government/publications/buying-for-schools-microsoft-memorandum-of-understanding
 7. Że choroba, którą mamy co roku, nie będzie powodowała stanu epidemii (a de facto stanu kryzysowego bez jego ogłaszania). Skoro śmiertelność niska, choroba niegroźna, to ta cała szopka jest tylko pretekstem.
 8. Jakies 15 lat temu przejechało mi takie elektryczne auto na parkingu (wtedy to był prawdziwy ewenement) cichutko za plecami, system wydający jakieś dźwięki przy małych prędkościach ma sens na parkingach.
 9. Dane GUS też pokazują że pandemia że hej: Zgony w marcu (w tysiącach, zaokrąglone): 2020: 37 2019: 34 2018: 41 2017: 35 Ciekawe że tabelka na stronie GUS teraz do lutego, czyżby się danych wstydzili podać. Raport jest co miesięczny i z 24.04 i nie ma danych z marca, czyżby ktoś kazał wykasowac? https://www.mp.pl/pacjent/choroby-zakazne/koronawirus/koronawirus-warto-wiedziec/234886,czy-koronawirus-zwiekszyl-smiertelnosc https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/statystyka-przyczyn-zgonow/jak-gus-prowadzi-statystyke-zgonow,8,1.html
 10. Orybazy

  W co aktualnie gracie?

  Umknęło mi że Chińczycy ich kupili. W sumie firma z Commieforni więc nawet pasuje.
 11. I spróbuj nie klaskać gdy minister przemawia. Nie wiem jak to było w PRLu, ktoś może pamięta czy wtedy też mięli ludzi z długą bronią jako szpalerek, czy byli bardziej subtelni?
 12. Orybazy

  W co aktualnie gracie?

  Trochę nie rozumiem oporu ludzi przed Epic'iem. Konkurencja jest dobra, Epic wymusi na Steamie obniżenie opłat od twórców gier. Ceny spadną.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.