Jump to content

Orybazy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,356
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  400.00 PLN 

Community Reputation

2,170 Świetna

2 Followers

About Orybazy

 • Rank
  Porucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wielkopolska

Recent Profile Visitors

2,401 profile views
 1. @Colemanka @Amperka @JudgeMe @Wewerka @Lalka i inne (skleroza) załóżcie forum dla kobiet ale nie o d%pie Marynie ale o tematach politycznych, społecznych, gospodarczych. Nawet jeśli kobiety z Pudelka wam nie zrobią ruchu, to panowie w Rezerwacie na pewno. Robocza nazwa "Kobiece myśli", podforum dla panów "Izolatka pana Władka" :).
 2. Przepis dadzą ci dobry, tylko trzeba ignorować ostatni etap "daj psu".
 3. Same life hack'i w tym wątku. Forum uczy, forum radzi. Ja stawiam na to że @Weronika95 to dr. Szarpanki, który turla się tam w tym Poznaniu ze śmiechu :). Ty jak się zrobi cieplej przestań trollować i zrób szkolenie na Cytadeli.
 4. Znajoma miała ojczyma (twardziel z legii cudzoziemskiej, Polak) mamie się podobało najpierw że bardzo zazdrosny był (nawet pobił jakiegoś gościa w barze), potem coraz bardziej kontrolujący a potem były rękoczyny. Potrzeba kontrolowania kogoś może wynikać z braku poczucia własnej wartości, obawy że ktoś odejdzie. Zazdrość jest jak łańcuch który ma cię trzymać. Gość z normalnym ego, dla którego nie jesteś 7 cudem świata nie będzie ci budował "złotej klatki" bo dla niego lata wiele innych dookoła dzierlatek. Zdecydowanie , tylko musi się upewnić że dostanie baslik (posag od męża)
 5. Musisz mieć zgodę biskupa, tak łatwo nie jest. Sojusz KK z RP, konkordat, kaska z budżetu itd.
 6. Wpisuje się w dużą grupę LTRowców z partnerką bez kontraktu małżeńskiego i z dzieckiem. Widzę też dużą grupę optymistów myślących że LTR zapewnia regularny seks. Pamiętajcie "co miesiąc pierwszego" albo "na urodziny" to też znaczy regularnie ... .
 7. Jak byś więcej chrumkał to byś był przy korycie teraz ... ;). 6 latek nie zrozumie Mises'a, ale zrozumie wymianę dóbr z obopólna korzyścią, wartość pracy, myślenie racjonalne https://soundcloud.com/beyourselfandloveit/stefanmolyneux
 8. To jest trzylatek, ja rozumiem że w Sparcie już 5 latek uczył się władać mieczem ale niech może ma te parę lat dzieciństwa?
 9. Dla mnie też, tylko działania "pro-ekologiczne" oznaczają np. że w Niemczech starszym dieslem nie wjedziesz do centrum miasta vide kupujesz nowe. Komplikację aut wymuszają normy spalin, wymogi homologacyjne jak ABSy, poduszki itd. Producenci aut idą ręka w rękę z urzędnikami, celem nie jest sozologia a planowana tymczasowość (planned obsolescence nie wiem jak lepiej przetłumaczyć), "ekologia" to tylko zasłona dymna. Używam aut z 200k, 300k i 500k 16-20 letnich i moją ambicją jest jak najdłużej je eksploatować. Ten ich "ślad węglowy" na km przejechany jest pewnie mniejszy niż gdybym je c
 10. Już Monty Python wiedział, że to urocze :). https://www.youtube.com/watch?v=N7tDC-F51tQ Mam tak samo, szkołę wspominam jako jedną wielką nudę i trenowanie karności, WFy i niemiecki o 7 rano. Pamiętam może czterech nauczycieli, którzy mieli osobowość, czymś się wyróżniali. Chodziłem do podstawówki państwowej gdzie stworzono "klasę autorką" i liceum wtedy w czołówce rankingu Perspektyw. Jak było w innych szkołach, nawet nie chce sobie wyobrażać. Ja miałem PTSD :), przez kilka lat jedyny koszmar to było to że zapomniałem o jakiejś pracy klasowej i byłem niepr
 11. Pięć minut to długo w porównaniu do 2s silnika spalinowego czy 0 sekund elektrycznego. Jest to jak dla mnie dużo szybciej niż myślałem i byłoby warte czekania jeśli maszyna byłaby niezawodniejsza i tańsza w eksploatacji. Można by też zrobić jak z Wabasco, zdalne uruchomienie radiowo czy z telefonu. Tylko właśnie lewacy chcą wszystkiego zakazywać, wszystko kontrolować.
 12. Też je lubię, dorzucę ci jeszcze lambadziara i sepulki :). https://en.wikipedia.org/wiki/Sepulka
 13. Może lepiej poszerzyć niż przekierowywać? @Libertyn @SzatanKrieger Zastanawiam się czy macie dzieci, ale nie odpowiadajcie jeśli to zbyt osobiste? Gdzie ja to słyszałem, NRgeek?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.