Jump to content

Orybazy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4,411
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  400.00 PLN 

Orybazy last won the day on June 15

Orybazy had the most liked content!

Community Reputation

3,530 Świetna

2 Followers

About Orybazy

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wielkopolska

Recent Profile Visitors

3,571 profile views
 1. Smutne ale i nauka. U mnie też były akcje zbierania, nie pamiętam żebym coś z tego miał. Potem akcje typu sprzątanie świata gdzie myślałem ze dzięki takim akcjom wyrzucający śmieci się nie musza przejmować bo dzieciaki przyjdą i posprzątają.
 2. Cejrowski opowiadał że kupował gazety po kioskach żeby oddać na makulaturę i papier toaletowy dostać.
 3. To wyjaśnia dlaczego przypadków grypy na 100k mieszkańców w Polsce zawsze było kilkakrotnie mniej niż w Niemczech. Niemcy najwyraźniej nie ściemniali żeby mieli łatwiej w szpitalu bez kwarantan.
 4. Kto w to wierzył, chyba tylko ci którzy wierzą w obietnice wyborcze. Poczytaj dane GUS dla ogólnej śmiertelności w 2020. Do września śmiertelność była na normalnym poziomie. Przez pół roku "epidemii" ludzie nie umierali. Albo ten wirus jest chorobą przewlekłą (a nie jest), albo nie jest groźny. Szczepienie się na coś co nie jest groźne jest bezsensowne. Może mieć sens jeżeli jesteś w wąskiej grupie ryzyka. Śmiertelne dla Polaków okazało się zamknięcie służby zdrowia i nie leczenie innych chorób. https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/inne-opracowania/informac
 5. Jaka to była konwersacja? "Zbiera pan punkty? Nie? A syna by mi pan naprostował?
 6. Raz spotkałem panią inżynier, nowa w firmie, kupiła sobie fartuch warsztatowy i poszła na montaż pracować żeby poznać produkty. W garażu mieli z mężem tokarkę i frezarkę i chałturzyli sobie. O sprawach technicznych gadało się jak z facetem. Szczupła, wysoka takie 8/10. Wśród facetów na produkcji nawet w tym fartuchu wyglądała jak z innego świata. Także ten tegos, jednorożce się zdarzają z raz na 100k. Z Oslo pamiętam super wysokie ceny (a mieszkałem wtedy w Danii), czyje pieniądze wydawały?
 7. PRL nie masz znajomości, nie posmarujesz to czekasz.
 8. Dla faceta trójkąt OK z dwiema dziewczynami, chyba że jesteś bi.
 9. Też tak pomyślałem, następny wygenerowany kryzys będzie z bardziej śmiertelnym wirusem.
 10. Biologicznie nie ale społecznie były systemy kontroli, urzędnik II RP mógł zawisnąć, podobnie koniokrad w średniowieczu czy złapany na gorącym uczynku w Starożytnym Rzymie.
 11. Wyciągnąłem dawno kupioną stację lutowniczą z hot air i naprawiłem jedną rzecz która szwankowała od dawna.
 12. Dlatego jak tylko będzie to kwestia deklaracji należy zmienić płeć na żeńską. Choćby dla wcześniejszej emerytury i parytetów na stanowiskach kierowniczych.
 13. Pięknie rewolucja już zjada swoje dzieci. Biedni pigmentoujemni wykorzystywani przez pigmentododatnich.
 14. Grałem, ciężkie to. Tylko kto był ich służbą? I kogo oni tam wykorzystywali w tej Afryce i Indiach?
 15. Dlatego trzeba grać w symulator zamiatarki, śmieciarki tam na 100% będzie facet z którym można się identyfikować. Znak czasów, kiedyś człowiek na to nie zwracał uwagi. Teraz jak oglądam reklamy to już czekam ilu "Polaków" będzie mocno opalonych, czy będą silne kobiety. Nowy Star Trek jest świetny pod tym względem:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.