Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Orybazy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1900
 • Donations

  300.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1146 Świetna

1 Follower

About Orybazy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wielkopolska

Recent Profile Visitors

1624 profile views
 1. W UK korzystałem z NatWest. Brak opłat. Rejestracja paszport + rachunek z adresem w UK.
 2. Dokładnie. A zajmowanie kont to nic nowego. Znajomy miał konto firmowe, coś się nie podobało fiskusowi i zadzwonili zablokować. Pracownica banku zablokowała konto na podstawie telefonu z US! Sprawa potem wyjaśniona, konto odblokowane i przeniesione do innych banków. Oczywiście jeśli by firma stanęła bo nie ma za co materiału zamówić albo prądu opłacić to już urzędnik ma w pompie.
 3. U mnie jeden w biurze chory z objawami grypowymi (już się lepiej czuje). Rok temu by się nic nie działo. W tym roku wszyscy z mojego zespołu na kwarantannie. Mnie oszczędzili i rozwiozłem właśnie laptopy do pracy z domu. Wariactwo.
 4. Mam taką strategię z mailami, czyszczę skrzynkę na bieżąco. Praca po nocy nie dla każdego. Ja bym nie potrafił się skupić o 3AM mózg potrzebuje odpoczynku. Miałem dostawców z Chin którzy potrafili odpisywać po nocy ichniego czasu. Szczerze mówiąc bardziej niż być im wdzięcznym współczułem życia dla pracy zamiast pracy dla życia (no chyba że chodzi o coś co jest twoją pasją nie pracą).
 5. Zawsze mnie bawiły HRówki na rozmowach o pracę, gdzie często miały za zadanie sprawdzić znajomość języka angielskiego. Wydukiwały jakieś durne pytania i robiły rybkę bo po paru latach studiów i zmywaka potrafię nawijać jak karabin. Zupełnie inne i pozytywne miałem wrażenie z HR w UK. Rozmowy po to by zaprezentować firmę trochę wyczuć co dla kogo ważne itd. Trafiłem nawet na takie w matczynym wieku które się "opiekowały" kandydatem. Czy nie potrzebujesz tego, czy tamtego, pomóc ci z czymś itd.
 6. Dwie, trzy fale a Polska gospodarka będzie na dnie. Z nią zdrowie Polaków bo głodny i osłabiony zejdzie nawet na katar.
 7. Orybazy

  W co aktualnie gracie?

  Ozime zasiane? Kupiłem, jest OK ale bardziej jak remaster. Miałem nadzieję że będzie bardziej symulatorowo.
 8. Mnie kiedyś w mieście wyleciał z bramy mały kundel i chapnął w nogę. Pani nawet nie chciało się pokazać szczepienia na wściekliznę. Wezwana policja sprawiła że dowód szczepienia się znalazł. Policjant nie widział powodu żeby ukarać mandatem bo przecież mi nogi nie odgryzł. Zasugerował zamykanie bramy i tyle. Tak uczy się społeczeństwo że nie ma odpowiedzialności za swoje zwierzaki. Ostatnio pani mi "psem nasr&*^" koło furtki jak w Dniu świra. Woreczka nie miała, dałem folię i zebrała. Upaprała się, będzie pamiętać żeby mi pod furtką nie paskudzić. Generalnie sporo sąsiadów ma psy ale jest kultura, bramy zamykane psy na smyczach. Za dzieciaka jak jeździłem rowerem latał za nami jakiś kundel, podleciał kiedyś gryźć zarobił w nos. Wiem że zwierzak itd. ale jak on mnie gryzie to ja mu mogę kopa dać. Przylecieli właściciele ale jak usłyszeli że zaraz rodzice wezwą policję żeby zgarnąć na uśpienie agresywnego psa gryzącego dzieci to zaczęli go po prostu pilnować.
 9. U mnie rozdali wszystkim 50+ i dzieciatym termometry na podczerwień. Oznajmiłem w domu że już nie musimy chodzić do lekarza możemy się auto-diagnozować . Nie wiem kto pomyślał że ludzie mogą nie mieć termometrów w domu. Pewnie wstęp do testowania na wejściu. Kolejny krok wszczepienie chipu monitorującego.
 10. Może Kroniki Obligatoryjne :).
 11. W sumie mam na dysku setki archiwalnych audycji z BBC Radio 4, chyba czas wrzucić na Mp3 i słuchać Unbelievable truth na zmianę z Cabin Pressure.
 12. Ja jakoś zafiksowane miałem że dziewczyna musi być ambitna i ex wszystkie studentki albo absolwentki. Potem z jedną straciłem 1.5 roku bo ambitna pani inżynier po 12h pracowała teraz nawet jakimś managerem jest. Tylko po co facetowi taka karierowiczka w domu. Żeby podwoić dochód domowy? A kto się zajmie dziećmi i domem? Opiekunki, sprzątaczka, wtedy to nie dom już a hotel. Z perspektywy czasu omijał bym takie panie, niech się realizują zawodowo same.
 13. Dźwiękowa wersja GW (Agora) lubię czasem posłuchać co tam teraz promują. Dla przyjemności teraz Antyradio. Trójka już też tylko tubą propagandową została.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.