Skocz do zawartości

Porta dDarling, ktoś testował? Jakieś opinie?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyzej.

Czy w antagoniźmie do Tindera i Badoo, ktoś testował edarling? Co sądzicie? Czy są efekty?

Widzę, że trzeba opłacić abonament, ale to jak na większości portali obecnie. Pytanie czy jest tam ktoś sensowny? Czy różni się od innych portali? Jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie portale randkowe to gówno w porównaniu do podchodzenia do kobiet w dzień, które jest swoistą oszczędnością cennego męskiego czasu.

 

Na baby z Tinderka czy innego Badoo, trzeba mieć żelazna psychikę i umiejętność bojowego rozpracowywania, oraz zachowywanie bezwzględnego męskiego spokoju...

 

Według moich osobistych badań, dużo łatwiej poznać, jest sympatyczniej, łatwiej zaruchać i dużo mniej się trzeba psychicznie napocić przy paniach z ulicy...

 

Mówię to ja, którego babskie wrzaski nie ruszają ani trochę, który potrafi obrócić kobietę praktycznie w swoim docelowym kierunku..

 

Psychika jest wszystkim.

 

Nie wygląd.

 

Psychika.

 

Każda  ładniejsza Pani z Tinderka reprezentuje pewną formę choroby dwubiegunowej.

 

 

 

Popierdolenia umysłowego, a  ja jestem niczym niewzruszony, niczym psychiatra, który bawi się tym całym cyrkiem, ze szpitala psychiatrycznego.

 

Pierdolony mistrz zen...

 

Poznałem ostatnio świetną milfetke, niedostępna, natomiast ja rozpracowuje...

 

Mam zamiar ojebać ją za kare na tone  hajsu, doszło do zbliżenia z języczkiem póki co, pani po 40 roku życia, świetnie utrzymana...

 

Ona nie jest taka jak inne i trzeba się postarać, jestem na dobrej drodze, bo dużo o mnie myśli...

 

Konkluzja jest prosta jak budowa cepa, pani łyknęła  haczyk, farmazon, oraz zaczyna  się zakochiwać w 16 lat młodszym od siebie cinkciarzu, śmiechu warte..

 

Teraz tylko nie spierdolić, dalej bezbłędnie grać i jest moje...

 

Drogie ego, kochanie moje, tak, pragnę jej z całego swojego młodzieńczego serca...

 

Pragnę miłości rodem z harlekinu, miłości jakiej nie widział świat, chce by była moja, a  potem ją ukarze !!!!!

 

Jestem diabeł wcielony 😈

Edytowane przez RENGERS
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa historia. 

 

Otóż...

 

35 minut temu, RENGERS napisał:

doszło do zbliżenia z języczkiem

 

... po czym ...

 

35 minut temu, RENGERS napisał:

pani łyknęła

 

...a następnie ...

 

49 minut temu, jankowalski1727 napisał:

trzeba

35 minut temu, RENGERS napisał:

pierdolić

 

... czyli inaczej 

 

35 minut temu, RENGERS napisał:

zaruchać

 

... non stop ... wiadomo... 

 

35 minut temu, RENGERS napisał:

obrócić kobietę

 

.. tak aby...

 

35 minut temu, RENGERS napisał:

na dobrej drodze

 

.. tylko i wyłącznie..

 

35 minut temu, RENGERS napisał:

była moja

 

.. a ja ...

 

35 minut temu, RENGERS napisał:

niczym psychiatra

 

...taki ..

 

49 minut temu, jankowalski1727 napisał:

ktoś sensowny

 

, taki, który bardzo lubi... 

 

35 minut temu, RENGERS napisał:

napocić przy paniach

 

... aby w końcu adorować o północy ...

 

35 minut temu, RENGERS napisał:

babskie wrzaski

 

Amen...

Edytowane przez GriTo
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

ktoś testował edarling? Co sądzicie? Czy są efekty?

Widzę, że trzeba opłacić abonament,

Testowałem bardzo dawno temu i byłem pozytywnie zaskoczony. Spotkałem na prawdę Panie na poziomie.

Poniekąd minusem tego portalu jest automatycznie kojarzenie par na podstawie szczegółowego testu osobowości, który wypełniasz na początku. Nie da się "ręcznie" szukać. Kiedyś, kiedy był to jedyny płatny portal, rejestrowały się tylko osoby szukające kogoś " na poważnie".

Jeszcze jedna uwaga. Po zapłaceniu abonamentu, a przed jego wygaśnięciem należy mailowo wypowiedzieć umowę, inaczej automatycznie się przedłuża-jak w telefonii i trzeba płacić. Pisze jak było, może coś się zmieniło.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.