Skocz do zawartości

Dziewczyna tyje - Wasze sposoby


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Montella26 napisał:

Ja pamiętam moja rozmowę z kukiem 46 lat. Co wziął samotna matkę. I mówię mu ze chujowo jak panna się uleje w związku. A on. Co? Nie ruchałbys jej wtedy? A ja na to, że nie. A on tekst że byłbym chujowy wtedy xd

 

 

Odpowiedziałeś @Montella26, że byś nie robił seqzów z wielorybem a nie pomyślałeś, że ten 46latek może mieć plakaty z tą miss :D 

Miłość jest ślepa.

Nie wydaje mi się, że odwrotna sytuacja by była w jakiś sposób rozpracowywana na wizazu czy forum netkobiety i tematy by się nazywał ,,Chłopak tyje - wasze sposoby na zakończenie związku" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nowy00 napisał:

Odpowiedziałeś @Montella26, że byś nie robił seqzów z wielorybem a nie pomyślałeś, że ten 46latek może mieć plakaty z tą miss :D 

Miłość jest ślepa.

Nie wydaje mi się, że odwrotna sytuacja by była w jakiś sposób rozpracowywana na wizazu czy forum netkobiety i tematy by się nazywał ,,Chłopak tyje - wasze sposoby na zakończenie związku" :) 

Niektórzy może mają taki fetysz i podobają im się ulane. 

Jak dla mnie ta panna 3x nie. 

Chłop za słabo siebie ceni. Stać go na coś lepszego zdecydowanie. 

Pewnie gdyby tak było to miałby inną. 

A tu taka gruba musi być milutka i pokorniutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Montella26 napisał:

Niektórzy może mają taki fetysz i podobają im się ulane. 

Jak dla mnie ta panna 3x nie. 

Chłop za słabo siebie ceni. Stać go na coś lepszego zdecydowanie. 

Pewnie gdyby tak było to miałby inną. 

A tu taka gruba musi być milutka i pokorniutka

Tu jest już taka historia:

MGmktkqTURBXy80MzgyODllM2E2MzAzOGE3MjE1O

Chłopak karmi swoją dziewczynę przez lejek, aby mogła zostać najgrubszą kobietą na świecie (newsner.com)

 

Gość się zakochał i zabujał widocznie :D 

Edytowane przez nowy00
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.