Jump to content

Montella26

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  696
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

837 Świetna

1 Follower

About Montella26

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,937 profile views
 1. Rok temu o tej porze. 175cm/84,5kg Dzisiaj o tej porze. 175cm/68,6 kg Dziękuję dobranoc I kurwa mimo, że rok temu byłem tak zwanym bykiem. 42 cm w bicu. Tak porównałem zdjęcia. Szczególnie Morda to zdecydowanie lepiej teraz i każdy to mówi. Nie wymiary bica a estetyka twarzy. No jak to. Bo w związkach ludzie są leniwi. Poznali kogoś, więc już nie chce im się dbać o siebie. Przecież bieganie jest takie trudne, przebiegnę 100 metrów i mam dość, albo z chęcią zjemy pizze w piątek wieczór i popijemy 4 browarami. I gotowe. Ten sam ulany Ja
 2. Mi też tak zrobiła. Jak zobaczyła, że przyjechałem na parking. To otworzyła drzwi. Już miała wychodzić i nagle została w aucie i czekała, aż wejdę do środka. No dziecinada jednym słowem. Owszem ściśnie. Ale tylko na chwilę. Rano obudzi się nowonarodzony.
 3. Widziałeś się z nią parę razy i nawet jej nie przelizałeś. Jesteś przyjaciółka z kutasem od biegania i podbijania atencji. Jak dla mnie laska już dawno wrzuciła Cię do szufladki "miły facet" i chuj z tego wyjdzie. Z resztą na chuj kwasy w robocie. Przynajmniej jesteście z innych działów i nie będziesz jej widywać. Dorabiasz sobie teorie.
 4. Jak? normalnie. Lepiej być samemu niż z pasożytem, albo jakąś cwaniara która ma Cię tylko od atrakcji. Byś fundował i organizował czas. Sama od siebie nic nie dając. Gdzie seks jeszcze jest wątpliwej jakości. Za głową toksyczna teściowa, której wiecznie nic nie pasuje. A nie widzi tego, że córcia jest jak jebana kłoda. Serio lepiej być samemu jak z jakimś toksykiem.
 5. Powiedz wszystkim o jej zdradzie niech wiedzą. Nawet się nie zastanawiaj. Pozatym znałem przypadek gdzie typek dostał opiekę nad dzieckiem. Z tym, że tam była patologia. Matka wyjebała ojca z domu. Sprowadziła sobie gacha, libacje itp. Gach groził 9 letniemu dziecku a mamusia go broniła. Był psycholog, rozmowa. Zapytał dziecko wprost z kim chce mieszkać. I tyle.
 6. Bo mogą. Mogą mieć 1234556 facetów jednocześnie do ruchania. Facetowi czasami zajmuje kilka miesięcy szukanie chętnej jak nie lat do związku. Taka różnica.
 7. U mnie minęło pół roku i dalej się nie śmieje hehe Bo one jedno pierdola drugie robią. Podczas rozstania panna położyła telefon na stole. Tak żebym zobaczył ze z kimś pisze. Jest opcja na fb. Niedawno dodani znajomi. Ona z nim kręciła. Zrywała że mną i z nim pisala. To dopiero szczyt chamstwa co? Wsiadła w pociąg. Wbiłem na jej fejsa. Oblukalem znajomych. Nie dodany. 2 godziny później już miała go w znajomych. I pytam jej. Co to za typ. A ona "nie ważne, nie ma to żadnego znaczenia co jest między nami a między nim." Nornalnie mistrzostwo racjonalizacji
 8. Facet. Ja wiem, że miota Tobą jak szatan. Nienawidzisz jej. Jesteś wściekły i nie możesz sobie poradzić. Wiem, że z miłą chęcią byś ją "zajebał" I chciał jej coś zrobić. Ale powiedz mi po co Ci te jej zaczepki? Ona wykona ruch. Polecisz jak kurwa typowy beciak. Odpowiesz i dasz jej atencje. Pobawi się. A potem zablokuje i tyle. Miałem tak jak panna mnie olała dla ex. Pisala ja odpowiedziałem kilka razy. Raz pojawiła się dłuższą rozmową. Zadałem pytanie. A ona do mnie "muszę cie zablokować bo mój chłopak się wściekł jak zobaczył ze z tobą pisze. Lub
 9. Nie mścij się. Po prostu olej zapomnij i przejdzie. Ona kiedyś i tak się odezwie i tak. I zrobisz co zechcesz. Odpiszesz lub nie. Ona wychowała się w pełnej rodzinie? Z ojcem i matka?
 10. Pudło jedynaczka, nie bierze udziału w żadnym wolontariacie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.