Jump to content

Montella26

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  507
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

548 Świetna

1 Follower

About Montella26

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,969 profile views
 1. Dlatego trzeba podchodzić do tych, które wysyłają sygnał. Spoglądają, odwracają się itp
 2. Ci*a rakieta. Patrz Manu Rios. 177 cm wzrostu. Prawie 10 mln lajkow na insta. Blackpill.
 3. Racja. Ale gdyby ten typ nie miał przystojnej mordy. To chuja by to dało. Mam kolegę co jest napakowany. Ale ma świński ryj. Myślisz że dupy na niego lecą. Liczy się tylko i wyłączenie estetyka twarzy. I proporcjonalna sylwetka. Możesz być nawet szczupły i mieć 170 cm. Tylko Morda. Nic więcej.
 4. https://m.youtube.com/watch?v=Trcsw2i-TZE (Joanna Krupa mająca męża)
 5. Ja kiedyś na randce z dziewczyną powiedziałem, że jej koleżanka jest ładna. Sama zaczęła mi pokazywać zdjęcia. Jaki był ból dupy na drugi dzień. Dramat, że nie mówi się tak i ogólnie foch i następniej randki nie było. "nie mówi się nigdy, że do innej dziewczyny, że jakaś jest ładna" 😅😅🤣🤣🤣🤣
 6. Wiem. Ale tak trzeba robić i myśleć. Nie przejmować się tym. Bo w przeciwnym razie człowiek zwariuje. Oni na pewno też się lekko stresują. Walnie jedna, dwie banie i trochę go puści. Chociaż wiem jak to jest przybywać z obcymi. Oni mają swoją paczkę i swoje tematu do rozmów. Z tym, że nie będzie tam sam. Tylko z panną. Zawsze po dwóch godzinach mogą wyjść. A nie siedzieć i się męczyć jak ja. Przez 6 godzin czy tam 7.
 7. A czym się tu stresować. Wyjebane jajca i tyle. Ja musiałem siedzieć z nimi 6 godzin. Z kompletnie obcymi ludźmi. Nikogo nie znając. Bo było to dopiero 2 czy tam 3 spotkanie nasze. Tzn panny i moje. . A Ty wysoki z dobrym zawodem. I z panną jesteś już jakiś czas i się stresujesz. Nosz stary.
 8. Wystarczy że panna była w związku łącznie np 7 lat. Z 3 typami łącznie. I teraz sobie policz. Seks co drugi dzień. Wychodzi ze ma przebieg jak Passat b5 w dislu.
 9. A po co? Po prostu przestań się odzywać i po sprawie. Jak zaproponuje spotkanie to walisz tekstem, że nie masz ochoty i tyle w temacie. Myślisz, że ona by się przejmowała i zachodziła w głowe co by Cię nie urazić? Śmiechu warte. A jak będzie walić tekstem, że przecież między wami doszlo do bliskości. To walisz tekstem, że to byl błąd.
 10. Znam kilka takich związków. O tak to jest pewno bardzo wielka miłość z jej strony. Ona lat 31. I 12 letni syn. Po rozwodzie. Chłop ją zdradził w robocie z baba co miała 50 lat. kumpel Poznał ją w klubie. Mieszkali od siebie 70 km. W ciągu roku kontakt im się urwał kilka razy. Aż pewnego razu ona zaproponowała by się do niej wprowadził. Do jej rodzinnego domu. Ona oczywiście mieszka z matką, synem i bratem patolem. Wzięła w cholere kretytu na 30 lat. W między czasie zaszła w ciążę z kumplem moim. I tak chłop ciuła na nich. Bo ona spalaca kredyt. A ona cala wypłatę przepierdziela na nich. I jes
 11. Już olałem temat. Ugadałem się z inną. Pozatym już nie taka młoda bo 27 lat. Sam byś wpadł jak sliwka w kompot
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.