Skocz do zawartości

Wtrącanie się do kłótni


wroński

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że okresowo się nudzę oraz regularnie miewam dziwaczne pomysły chciałbym podzielić się eksperymentem jaki od pewnego czasu jest prowadzony przez moją nieskromną osobę.

Chodzi mianowicie o wtrącanie swoich trzech(trzydziestu, trzystu) słów do cudzych kłótni. Ogólnie rzecz biorąc chodzi mi o wpierdalanie się między wódkę a zakąskę.

Typowo sytuacja to "ona" zaczyna jechać po "onym". Odwrotnie nie jest to tak zabawne.

 

Na początku zaczynam jej wtórować podwyższając poprzeczkę a potem zaczyna się prawdziwy dym.

 

(ona) -Zrób coś, rusz się w końcu!

(ja) - Ta jest, dzieciom kurwa jeść nie dajesz!

(ona)- (zdziwiona, ale próbuje jechać dalej) - ..

(ja) - Michałek już oślepnął, co z ciebie za ojciec!

itd.itp.

 

 

 

Reakcją jest zazwyczaj zażegnanie kłótni, rzadko kiedy agresor w moją stronę. Co ciekawe agresja jest ze strony kobiety. Raz tylko jakiś staruszek zaszarżował :lol:

Bajer polega na eskalacji obelg oraz robieniu maksymalnie żullicznej chamówy.

 

Czy ktoś ma jakieś przemyślenia? Nie wiem czy dobrze robię.

 

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powpierdalaj jakies bekowe hasła.ona sie sra a ty na to wódki w domu niema a ty chleb kupujesz.ona sie sra dalej,tak tak tylko ty i twoje kosmetyki aja najtańsza wóde chleje i mam kaca po niej!ona z hasłem nie odwracaj kota ogonem!to odwróc wyimaginowanego kota ogonem i zamiałcz%-)albo jebnij hasłem na ogół zeby tupneła noga i jebneła focha.no to nie jebnie focha bo by sie ciebie posłuchała%-)

akcja reakcja.bezpostawne cisnienie w smiech najlepiej zamieniaj

w kłótniach nie mozna piłeczek odbijać bo stopień dopierdalania wtedy rosnie współmiernie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wroński, stary Ty sie naprawde nudzisz..? No ale pomysl fajny...?

 

Ja ostatnio mam zajawke na wkurwianie kobiet w pracy, kolezanek...Oczywiscie wkurwianie przez żart...Glupie docinanie na temat wagi, rozmiaru cyckow, ich inteligencji...

 

O dziwo lubia te zabawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm ogólnie działa właśnie tak , jak opisał @wroński

One traktują mężów/partnerów jak swoją własność - więc TYLKO ONA może go opierdalać, nikt obcy !..:lol:

Wtrącanie się w takich momentach jest jak najbardziej wskazane!

 

BTW...przypomniał mi się mój sposób , z czasów małżeństwa  - sposób na rozbuchane zakupy żoneczki:

Jak tylko zobaczyłem , że wrzuca mnóstwo NIEPOTRZEBNYCH zakupów, to.... ja zaczynałem wrzucać jeszcze więcej BZDETÓW !

Efekt - tuż przed kasą ona wyciągała wszystkie niepotrzebne rzeczy z kosza ,i odkładała! :lol:

 

Gdy kiedyś , wcześniej - próbowałem oponować, tłumaczyć, że to niepotrzebne , za drogie itp. - skutkiem były oczywiście tylko awantury i fochy, i mój WKURW...

Polecam takie zachowanie, spóbujcie sami!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie...wiele jest inteligentnych kobiet , tylko one inaczej wykorzystują tę swoją inteligencję. Głównie obraca się to przeciwko nam samcom,  niestety...

Poza tym, u kobiet emocje i hormony biorą górę, rozum nie ma szans! :D

 

Zresztą , jest wiele rodzajów inteligencji - emocjonalna itp.

Ta typowa inteligencja "układankowa" z testów IQ - niewiele daje w realnym życiu...to się nijak nie przekłada na sukces w życiu,  a już tym bardziej na zadowolenie i szczęście.

 

Wśród samców też jest wielu idiotów i półgłówków, o inteligencji niewiele wyższej od szympansa - więc nie przesadzajmy z tym ubóstwianiem naszej płci...:P

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

red bul- wszystko się zgadza,masa menow to tez tez tępe sztuki,

tyle ze jakos nie znajduje wielu kobiet konstruktorow,matematykow,filozofow itd.

wybijaja się tam gdzie można macic,sklucac,knuc ,nadrabiać dawaniem dupy komu trzeba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.