Jump to content

Recommended Posts

Cześć bracia! 

 

Jak w temacie! Naszła mnie ochota na chleb tostowy, zależy mi na tym aby był bez tych wszystkich chemicznych dodatków i ulepszaczy jak te dostępne w marketach powszechnych. 

 

Znacie owe? 😄

Link to post
Share on other sites

@Jonash jak ochota jednorazowa bądź sezonowa, to nawet jak raz na jakiś czas zjesz łyżkę siarki, nic Ci nie będzie. W stałej diecie to lepiej raczej unikać przekombinowanych produktów. Zwłaszcza takich, które trywialnie jest zrobić samemu a sklepowe, muszą mieć długi termin przydatności i zwykle są zasładzane (nawet te na pozór nie słodkie) do nieprzytomności. 

 

Automat do pieczenia chleba rozwiązuje wszystkie problemy z pieczywem. Zrobisz i tostowy i ciężki, żytni na zakwasie (sprawdzone), gryczany czy kukurydziany. Właściwie jaki chcesz i bez całego chemicznego syfu. Wieczorem zasypujesz składnikami a rano wstajesz, przeciągasz się i masz świeży, pachnący "prosto z pieca". 

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.