Skocz do zawartości

Historia pewnej ex dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Bullitt napisał:

I teraz odpowiedz sobie Bracie na kluczowe pytanie: po co się do niej odzywałes?! Pytam raz jeszcze: po co, kurwa? Pozwoliłeś staremu sentymentowi i emocjom z nim związanym zrobic pustostan w Twoim mózgu. Wyrzuć jej numer i zapomnij. Teraz masz za swoje, bedziesz cierpiał. Może się wreszcie nauczysz.

Masz rację, ale i tak czuje, że to nie będzie mnie tak meczyc jak 3 lata temu. Inne emocje a raczej brak przywiązania więc pewnie za miesiąc głowa się ogarnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, hatejoo napisał:

 Sama mówi zapewne celowo, że ostatnio się z nim jebala przez 9h i miała pewnie z 200 orgazmów to jej słowa cóż. 

 

 

Sądzicie ze to wgl jest możliwe? 🤔

 

Jakoś za huja w to nie chce się mi wierzyć w te 200 orgazmów 😝

Edytowane przez Cień
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cień napisał:

Sądzicie ze to wgl jest możliwe? 🤔

 

Jakoś za huja w to nie chce się mi wierzyć w te 200 orgazmów 😝

Wiem ile potrafi mieć w 2-3h i miało się wrażenie, że ciągle jej mało. Serio myślę, że jest nimfomanka a już na pewno ma problem na podłożu seksu. Niech ci odpowie ktoś inny kto miał z podobna do czynienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ci powiedzieć łóżko nie raz było mokre aż do przesady... Serio musisz pytać osoby które miały takie relacje i ci to potwierdza. Nigdy z żadna inna nie było aż takiego pogromu. Chyba po prostu jak piszą bracia, skasować numer i już nigdy nie wracać. Bo jak odkryła "wolność" to i tak będzie bo niej a raczej po jej psychice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, hatejoo said:

Nie wiem co ci powiedzieć łóżko nie raz było mokre aż do przesady... Serio musisz pytać osoby które miały takie relacje i ci to potwierdza. Nigdy z żadna inna nie było aż takiego pogromu. Chyba po prostu jak piszą bracia, skasować numer i już nigdy nie wracać. Bo jak odkryła "wolność" to i tak będzie bo niej a raczej po jej psychice

Sam sobie odpowiedziałeś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając takie tematy stwierdzam ze dobrze się wyzbyłem  całkowicie wrażliwości i współczucia dla ludzi którzy mnie w jakiś sposób skrzywdzili. Skrzywdził ktoś mnie to niech zdycha we własnym gnoju mam go/ja w dupie. Nie potrzebnie pisałeś i się znowu zaangażowałem. Nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem tylko uciekać poblokoeac FB telefon i zero kontaktu z osobą ostro destruktywnie zaburzona. Ona cię tylko pociągnie na dno. Nie warto dla takich ludzi mieć miłosierdzia nie zasługuje na nie.

 

 

 

 

Edytowane przez buka1977
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2021 o 21:57, hatejoo napisał:

Jak myślicie co się stanie z tym dziewczem w ciągu najbliższych lat? 

 

Z tego co opisujesz to obecnie jest na karuzeli kutangów czyli to szon.

Dopóki jest młoda i atrakcyjna na zainteresowanie nie będzie narzekać.

 

W dniu 30.07.2021 o 21:57, hatejoo napisał:

Myślicie, że realnie będzie próbować się kontaktować jeszcze bo póki co powiedziałem jej, że nie trzymam kontaktu bo inaczej rozumiemy miłość.

 

Nie bój żaby jak dobije do ściany na pewno się do ciebie odezwie😁

 

W dniu 30.07.2021 o 21:57, hatejoo napisał:

A propo miłości rozumiem, że te pierdololo o tym, ze mnie kocha(ale mówi, że tego drugiego też) należy włożyć między bajki?

 

Oczywiście, że tak kobiety nie kochają mężczyzn tylko to co mogą zapewnić, dać, zorganizować.

 

W dniu 30.07.2021 o 21:57, hatejoo napisał:

Ale teraz to mam poczucie, że za rok będzie totalnie zeszmacona dupo dajka

 

W dobie wolności seksualnej po całym roku skakania na kutangach może mieć przebieg dwu a nawet trzy cyfrowy.

Olej szona nie zasługuje na ciebie.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.