Skocz do zawartości

Kobieta vs Mężczyzna w walce przeciw sobie


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.08.2021 o 13:16, mac napisał:

Miałam gorszy dzień, ochraniacze nie pasowały, on wcale nie był taki silny, potrenowałabym pół roku i bym go zniszczyła i inne pierdolety.

To nie tylko domena kobit. Jestem dość mocno wkręcony w scene quake, gdzie 99% graczy to goscie 20+ lat i w zasadzie każdy sobie w ten sposób racjonalizuje swoją porażkę, żeby bronić swojego ego. ;) Sam się na tym łapie.

Odpalisz pierwszego lepszego streama z jakieś gierki, gdzie ktoś gra "na serio", to zobaczysz dokładnie ten sam mechanizm. lagi/zły dzień/zmęczony/farciarz itd.

klasyk :D

 

Edytowane przez prod1gybmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/15/2021 at 4:07 AM, Mosze Black said:

Jedynym sportem na olimpiadzie gdzie to zrobiono jest jeździectwo i kobiety radzą sobie na tym polu na tyle dobrze, że są w stanie konkurować z mężczyznami. To taka ciekawostka. 

Ciekawe, faktycznie dają radę.

Może dlatego że są dobre w przejeżdżaniu przez życie na czyimś grzbiecie?

A może są lżejsze i koniom generalnie łatwiej :).

8 hours ago, BumTrarara said:

Zapomnieliście drodzy bracia, ze dzisiaj każdy :lol: może być kobietą:

Ja nie, na pewno będę pamiętać gdy będę się zbliżać do emerytury :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak równouprawnienie, to równouprawnienie. Każda kobieta ma prawo być traktowana jak mężczyzna na ringu i każdy mężczyzna ma prawo być traktowany jak kobieta w sądzie rodzinnym :D

 

Natomiast odnośnie spraw damsko-męskich, to zamiast organizowania wieloletnich walk, rozstania powinny być bezproblemowe, a państwo w ciągu 24h powinno zabezpieczyć opiekę nad dziećmi obojgu rodzicom, odbierając od nich stosowne oświadczenia.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.