Skocz do zawartości

Czy warto inwestować w małżeństwo? Materiał Stacja7.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mmario napisał:

Żeby z tym filmem nie było jak z "Galeriankami" koło dekady wstecz, film miał przestrzegać młode damy, a stał się instruktarzem... 

Już się wkurwiłem.

 

Czy naprawdę zawsze się muszę wkurwiać niepotrzebnie?

Włączyłem ten trailer i co widzę? Przeciętne Polskie kobiety i oczywiście wyselekcjonowanych bardzo przystojnych Arabów w tym srajacych goldem czarujących w topowym wieku dla faceta, bez w zasadzie żadnych wad.

Rozumiem, że Doda mówiła iż nawet znane twarze tam jeździły i ten film miał zniechęcać młode dziewczyny do takich wyjazdów, przynajmniej tak to odebrałem a tu oczywiście się promuje po cichaczu, że Arab ma wszystko o czym marzy Polska młoda naiwna łania (przynajmniej trailer tak pokazuje)

Zanim młoda kobieta wyruszy by jej robiono do gardełka na rzadko, polecam nie wierzyć w takie filmy promujące jak to księcie orientu czekają tylko na kogoś takiego jak ona.

 

Moim zdaniem takie filmy nie powinny wychodzić w Polsce, bo młode kobiety są niebywale głupie oraz naiwne, możliwe że nawet jakiś łebski wpadł i się Araby złożyły na taki film bo to nieustanna reklama, za którą jeszcze będą płacić sami ludzie.

Znając życie część młodych już będzie kombinować i mówić rodzinie, że jedzie na szparagi do pracy na miesiąc a w nocy się będzie masturbować, że 10 na 10 będzie ją obsługiwać i jeszcze dostanie z nie wiem 50.000k za seksualne przygody na miesiąc - masakra.

A przyjedzie a tu klops.

 

Nie oglądałem jeszcze ale takie coś znalazłem jak kliknąłem na ten trailer mimochodem:

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.