Skocz do zawartości

Klucz do sukcesu


Rekomendowane odpowiedzi

EEE trochę to pierdolenie o tym sukcesie,

Ja dostaję od życia to co chcę (mam realne oczekiwania)  tylko nie wtedy gdy chcę i potrzebuję tylko w chój po czasie.

Przykład:

Podobała mi się w choj Mazda CX-7 kilka lat temu, ale nie było mnie na nią stać.

Obecnie gdy jako tako mnie na nią stać to zaczyna mi się nie podobać porównując z innymi autami które weszły do produkcji po Maździe. 

Kupując ją gdy mi się podobała byłbym w choj zadowolony, a teraz to tylko trochę... 

 

inny przykład bardziej ogólny

gdy jest się młodym to zazwyczaj biednym, ale  pracą i determinacją odnosi się sukces,

na starość zostaje się w choj bogatym

tylko choj z tego bogactwa jak już przestaje być potrzebne bo lada moment zacznie się życie wiekuiste ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukces, sukcesem...Osobiscie prowadze tak intensywne zycie wewnetrzne ze sukcesem

bedzie, jak to wszystko ogarnę...

Nieprawdopodobna wrecz walka z wewnetrznymi demonami, lękami...Moim marzeniem jest wyjscvz tego szamba...

 

Niestety wiele osob, jak i ja probuja swoje wewnetrzne demone zlagodzic jakims sukcesem, etykietami, ppwodzeniem i tak dalej...

To tylko makijaz, nic to nie da...Spokoj wewnetrzne, harmonia to jest najwiekszy sukces jaki mozna osiagnac, niestety cena jaka trzeba za to zaplacic jest ogromna...Dlatego place w ratach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.